ГРИЖА ЗА КОСАТА

<< < (2/60) > >>

kleo_20:
много благодаря Маслинка аз линчко за маските против косопад  @}->--имам големи проблеми с това и не мога да се спася от оплешивяване  :'(

Капризче:
maslinka, браво за темичката, много е полезна  @}->-- И аз ще поразровя да видя дали няма да намеря нещо интересно из нета :)

Natalia Borisova:
Поздравления за темичката Маслинка!  :bravo: Много полезна информация ни предоставяш! *THUMBS*

aniiii8:
Готина темичка.  :bravo: Току що я открих. Мисля няколко месеца да си правя маски на косата. Да я посъживя малко. Маслинка е дала доста добри предлоения. Аз лично си правя една маска с рициново масло-стимулира растежа, едно масло на Етерика за изтощена коса, желтък и оцет. Малко трудно се измива. Бяха ми подарили и едни капсули за коса ,но все забравям да ги пия. А е хубаво косата да се подхранва не само външно ,но и вътрешно

danieIa ☼:
И аз сега я виждам тази темичка, но веднага си избрах маска :). Тъкмо се чудех какво да я правя една туба майонеза у нас -
Бързодействаща подхранваща маска
Намазвате косата обилно с майонеза, увивате я с алуминиево домакинско фолио, а после и с хавлиена кърпа и така стоите между 60 и 120 мин. След това измивате косата с мек шампоан и я оставяте да изсъхне сама. Тази маска - италиански специалитет, се прави веднъж месечно до края на зимата.

А колкото до маската с Тривитаминол-а - супер е! По принцип Тривитаминол-а е лекарство за овце - за да имат хубава вълна  :).

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница