Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:37:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРИЖА ЗА КОСАТА  (Прочетена 207864 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 08, 2008, 10:34:01 »

Precious и аз съм чувала за тази маска, даже от баби я знам, но в днешното забързано ежедневие честно да си призная  едва ли седна да си я правя.
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 14, 2008, 13:41:04 »

Аз също от 1-2 седмици ползвам "Миозотис" и съм супер доволна.Косата ми става мека и косъма стои много свеж и с блясък. Bravo на момичетата,популяризирали маската във форумчето.
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 14, 2008, 13:48:53 »

"Миозотиса" съм го ползвала и съм доволна  goodНо сега ползвам една професионална със силикон/не се сещам марката, но си я купувам от фризьорката си/ и съм пре,пре ...доволна/то обем, то блясък....пу, пу хубавица blum/!А за боя за коса , от година ползвам предимно Лореал, Кастинга им!
« Последна редакция: март 14, 2008, 13:50:47 от elenceto » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #48 -: март 14, 2008, 22:41:58 »

И аз от 1 месец ползвам Миозотис, и не е никак лоша. По-голям ефект обаче има когато си направя маска с рициново масло и желтък.
Активен
swet
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 16, 2008, 00:56:16 »

аз ползвам маската Био шайн -жълтата серия и съм много доволна от нея!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 18, 2008, 06:40:44 »

еха момичета, какъв голям фен клуб на миозотис Wink маската е наистина хубава. а я кажете сега за шампоаните - чудя се дали да си взема един шампоан на клоран, с витамини B и т.н. - за подхранване на косата. доколкото прочетох не е специално за суха или за мазна коса
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 18, 2008, 11:46:13 »

Момичета аз пих хапчетата на Revalit и сега съм си взела шампоана им.На мен ми харесва и има ефект но само докато го ползваш после нещо не се полъчава.Мисля да си купя и аз тази маска Миозотис,но кажете ми за коса, която се самърсява бързо как действа?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 18, 2008, 11:51:10 »

Маската на Миозотис е много добра, но аз лично предпочитам домашните маски! Всеки път преди баня се мажа с мед. Първо косата, после лицето и така след 20 мин влизам в банята. Много е добре! smile
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #53 -: март 18, 2008, 21:12:10 »

Мойта косица я мия със шанпоан и балсам на "Elseve" за коса склонна към бързо омазняване,с кристалите вътре,но аз си слагам и от другите кристали на "Биофарм".Косата ми е дългичка,за разресване я пръскам  с"Gliss na Schwarzkopf" и за детето го използвам,че не ми дава да я реша.От време на време слагам и хининова вода а маски не ползвам.
А голям мерак ми е да си сложа прикрепена коса и се консултирам сериозно със мойте фризьорки и дилемата е пришита или сама да си я прикачвам.Вие имате ли някакви мнения по въпроса?
« Последна редакция: март 18, 2008, 21:23:49 от martididi » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 18, 2008, 21:30:39 »

Аз за косата използвам шампоан и балсам за изправяне на коса на Нивея,слагам и маска която се отмива+маска за коса ,която върви с боите за коса Лореал и е страхотна blush а след това освен серума за изправяне слагам кристали за коса<води се серум>на YUNSEY --за тези ,които имат изкуствени коси или дълги и знаят какво е да ти се заплита коса-това нещо я прави страхотна и за пръв път аз не се притеснявам как ще си разреша косата,особено удължената yahoo yahoo yahoo
 :offtopic:а когато ще си правя косата къдрава,използвам серията за къдрава коса на Пантен+балсама,а понякога и серията на Нивея за кестенява коса...старая се да ги редувам,за да не привиква косата ми Girl_hide
 :offtopic:колкото до дилема-виждала съм на снимки косата ти и ти препоръчвам щипки и само отвреме на време да я слагаш имаш перфектна коса и не мисля,че ще ти е нужна,но щом искаш-щипки good
« Последна редакция: март 18, 2008, 21:32:34 от nadenceto™ » Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #55 -: март 18, 2008, 21:45:42 »

Наденце,мерси и аз си мисля,че вариянта със щипките е по-удачен.
А относно шанпоаните за коса на Нивея аз съм ползвала този за изглаждане,ама нещо не останах доволна,много бързо ми се омазняваше то си е и до тип коса.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 23, 2008, 23:14:50 »

аз мога да ви препоръчам шампоан- Kerastase Resistance- зелен, супер доволна съм
аз използвам него и след това " цимент"а за след измиването със шампоана
на 4 5 дни си и правя маската на Kerastase... всичко това е за изтощена и третирана коса каквато е моята, всеки ден я суша с сешоар и след това с преса и нищо и няма, което ме навежда на мисълта че последния път когато си подстригвах връхчетата беше октомври... yahoo а още няма нужда, тоя цемент за крайчицата е страхотен
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #57 -: март 26, 2008, 02:04:59 »

Мисля си, че грижите за коса зависят най-вече от самата коса. То не е само суха, мазна, третирана, боядисвана, всякаква ... но и самия косъм - тънък или по-дебел. Хубаво е, че споделяте какви шампоани и маски използвате, но можете да уточнявате какъв тип е вашата коса. И ако някое момиче се познае, може би ще пробва вашите продукти. Освен маската Миозотис, по която зарибих почти всичките си приятелки, и аз като ели_м предпочитам домашните маски. Ако сте си купували бадемово масло на "Икар", в кутийката има листовка с много хубави рецепти за маски за коса. Между другото бадемовото масло е много подходящо за суха и изтощена коса и за ускоряване растежа на косъма. Ако миглите ви са редки или много падат, намажете коренчетата им с бадемово масло преди лягане и не го отмивайте поне до сутринта. Миглите "избуяват" доста прилично и можете да забравите за спирали smile Иначе моята коса не е проблемна, само дето корените й се омазняват малко по-бързо и я мия на 3 дни. Използвам шампоан за честа употреба на Арома със зелена ябълка, защото не съдържа агресивни съставки и шампоанчето Низорал веднъж седмично, профилактично против пърхут. Също и маската Миозотис вместо балсам, но нея я ползвам с почивки - 1 месец ползвам, 1 почивам.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 26, 2008, 15:32:15 »

аз мога да ви препоръчам шампоан- Kerastase Resistance- зелен, супер доволна съм
аз използвам него и след това " цимент"а за след измиването със шампоана
на 4 5 дни си и правя маската на Kerastase... всичко това е за изтощена и третирана коса каквато е моята, всеки ден я суша с сешоар и след това с преса и нищо и няма, което ме навежда на мисълта че последния път когато си подстригвах връхчетата беше октомври... yahoo а още няма нужда, тоя цемент за крайчицата е страхотен

всичко това е за изтощена и третирана коса
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 26, 2008, 22:35:24 »

Мисля си, че грижите за коса зависят най-вече от самата коса. То не е само суха, мазна, третирана, боядисвана, всякаква ... но и самия косъм - тънък или по-дебел. Хубаво е, че споделяте какви шампоани и маски използвате, но можете да уточнявате какъв тип е вашата коса. И ако някое момиче се познае, може би ще пробва вашите продукти. Освен маската Миозотис, по която зарибих почти всичките си приятелки, и аз като ели_м предпочитам домашните маски. Ако сте си купували бадемово масло на "Икар", в кутийката има листовка с много хубави рецепти за маски за коса. Между другото бадемовото масло е много подходящо за суха и изтощена коса и за ускоряване растежа на косъма. Ако миглите ви са редки или много падат, намажете коренчетата им с бадемово масло преди лягане и не го отмивайте поне до сутринта. Миглите "избуяват" доста прилично и можете да забравите за спирали smile Иначе моята коса не е проблемна, само дето корените й се омазняват малко по-бързо и я мия на 3 дни. Използвам шампоан за честа употреба на Арома със зелена ябълка, защото не съдържа агресивни съставки и шампоанчето Низорал веднъж седмично, профилактично против пърхут. Също и маската Миозотис вместо балсам, но нея я ползвам с почивки - 1 месец ползвам, 1 почивам.
Precious това за миглите вярно ли е??  Curtsey Ще го пробвам, че много ми се иска "избуяли" мигли... Makeup А за косата - дааа, и аз много харесах Миозотис, и както казахте вече можем да направим "фен клуб"  blum
Благодаря на всички, че споделяте тези идеи
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines