ГРИЖА ЗА КОСАТА

<< < (60/60)

veseto_87:
Има страшно много причини, които могат да обяснят косопада. И да - диетата е една от тях, може да пиремаш витамини, но на организма са му нужни още много други вещества. Друга причина може да е прекомерно изтощение - ако отдавна не е подстригвана или  я третираш много често с боя или преса. Може да се дължи и на хормонален дисбаланс, който може да е следствие и от диетата, и от много други неща. Едва ли е от шампоана, особено ако не го ползваш за пръв път. Прави си маски. Търси проблема! Била съм в такава ситуация и знам, че е много неприятно. Успех!

cherry_dream:
Ако диетата ти е много строга се постарай да приемаш повее витамини. Може да си вземеш нещо от рода на Мерц, примерно. Иначе падането на косата може да е от ред причини и Всето ти го е обяснила добре :)

ema_in_may:
Аз си купих от Ягодка ето това масло за изтощена коса на марката Macadamia Natural Oil

Действа ми страхотна на изтощената ми от боядисване, сушене със сешоар и изправяне с преса коса :girl_wink: Приятелка от Щатите ми ги препоръча и се реших да ги пробвам, но не съжалявам помислих си че ще я прави мазна но всъщност дори я прави по-плътна и твърда.  *THUMBS*

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница