Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:57:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРИЖА ЗА КОСАТА  (Прочетена 207973 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: ноември 14, 2010, 16:48:20 »

Роси, да не би маската да не е подходяща за твоя тип коса и от това да е проблема, защото на мен им се е случвало да имам проблем с маска, която не отговаря на типа ми коса?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: ноември 14, 2010, 16:57:38 »

Ами Рени едната ми маска е готова купена и мисля,че е за моя тип коса,а другата е тази прословувата с тривитаминола.Като я среша сутринта като стана не пада много коса,но коагто вляза в банята и сложа маската...направо ми се доревава. cray cray cray
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: ноември 15, 2010, 09:33:01 »

А балсам ако слагаш правило ли ти е впечатление дали пада повече? Моята теория е че когато се нанасят мазни продукти правят по лесно не падането на косата, ами ...ох как да го обясня и аз не знам...По скоро изхлузването на вече паднали косми, един вид "чистка" прави. Аз за себе си мога да кажа че какъвто и балсам да ползвам свалям по цял кичър коса, тъй че ми се струва нормално  blush
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: ноември 15, 2010, 09:57:28 »

Ами Гери да ти кажа,преди малко четох една статия,че наистина било нормално при ползването на маска и балсам да падат повече косми,понеже косъма става по-хлъзгав и по-лесно пада.Иначе ето преди малко се сресах най-накрая и паднаха 10 пъти по-малко косми и съм много по-спокойна вече! danceg
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: ноември 18, 2010, 17:14:18 »

Здравейте, момичета! smile
Имам нужда от съвет и реших да се обърна към вас.  tease
Искам да ви попитам дали можете да ми препоръчате добър фризьор -  да е в близост центъра на София.
Аз от няколко години се подстригвам при една много добра фризьорка, но тя излеле по майчинство и сега ми е трудно да се спра на някой фризьор.  pardon
« Последна редакция: ноември 18, 2010, 17:17:38 от lunno momiche » Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: ноември 18, 2010, 22:52:44 »

Аз ходя при една фризьорка, която не я сменям за нищо на света. Само тя ме разбира какво искам, а няма прическа която да не съм си правила. Обаче се намира в красна поляна. Ако искаш ми пиши на лични, само предлагам smile Успех. Аз иначе живея в центъра на София
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: ноември 22, 2010, 09:15:59 »

lunno momiche аз за фризьор в центъра бих ти предложила стилист Капанов  good. Ако държиш на наистина добър фризьор от личен опит ти го препоръчвам  good good

Роси, специално за теб душко давам една маска за коса.

Намачкайте с вилица 1 банан, смесете го на хомогенна кашица с 1 каф. лъжичка бадемово масло и нанесете върху косата. След 15 минути измиите с шампоан, а накрая облейте косата си с хладка вода, в която предварително сте добавили сока на половин или 1 лимон.
Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #247 -: декември 14, 2010, 14:56:49 »

Аз на фризьор ходя в студенски град малко ми е далече , но ме постригват както аз искам никога не ми е одрязала повече или не ме е направила на олигофрен  yahoo
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #248 -: декември 14, 2010, 17:24:07 »

Аз да препоръчам салона на Петко Топурски, срещу Мол Сердика  good Там се подстригвам при Силвето и съм много доволна, много е внимателна! 
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: декември 19, 2010, 00:41:19 »

Здравейте,

аз съм много доволна от маски с тривитаминол. 2 супени лъжици тривитаминол, кисело мляко, ракия/оцет, масло от жожоба, бадемово масло, масло от пшеничен зародиш и хума. Бъркам и клепам на косата, после шапка и се стои минимум 2 часа. Колкото повече толкова по-хубаво. Косата става една жива, по-бързо расте - много съм доволна аз.
Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #250 -: декември 19, 2010, 10:20:34 »

Aз слагам само тривитаминол без други неща и също съм много доволна
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #251 -: декември 19, 2010, 15:41:34 »

Когато е само тривитаминол не мога да го измия. Затова слагам и алкохол - затопля  и витамините проникват  по-добре и аз после го измивам по-лесно.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #252 -: декември 19, 2010, 20:13:17 »

А колко често правите маската? И ползвате ли и други, редувате ли с нещо?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: декември 19, 2010, 21:19:04 »

Маската 2 пъти в месеца я правя, а през другото време с маска от магазина или балсам. Също понякога /ако не ме домързи/ си слагам ампула против косопад.
Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #254 -: декември 19, 2010, 21:51:19 »

Аз я слагам само когато се сетя  blum и понякога слагам и хининова вода ама пак като се сетя  pardon
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines