Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:35:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРИЖА ЗА КОСАТА  (Прочетена 208244 пъти)
 
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: септември 21, 2010, 17:48:26 »

Пак съм аз. Порасна малко. Това, което намерих и започнах да пробвам е хининовата вода. Прочетох, че помага за растежа и заздравява. Някой пробвал ли е?
Веси, аз съм пробвала и на мен, лично ми помогна много smile но приятелката ми, също ползваше хининова вода доста дълго време, без никакъв ефект. Явно за всеки е различно smile Но поне няма да ти навреди - това е сигурно. smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: септември 23, 2010, 12:19:46 »

Момичета, помагайте със съвет какво да си купя без отмиване за моята суха коса. Гледах вчера всякакви спрейчета и всичките около 10 лв. с малък грамаж  Oh my ...
Само да не е от типа на течните кристали (много тежко и мазно и трябва да я мия през ден huhhuh.gif)
Последно ползвах това:
http://www.refan.com/popup_image.php?pID=594
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 23, 2010, 12:39:12 »

Нинче, и моята коса е много суха, ще ти напиша отдолу нещата, които аз съм ползвала и впечатления:
1. Най-доволна съм от кристалите на Loreal Proffesional, 125мл - изобщо не ми се омазнява косата от тях, разбира се не ги слагам направо в корените - тези лилавите от серията за изправяне. Ето ги:
2. Спрей, балсам или както там се води на Гарние от серията Color Resist, не съм сигурна, но мисля че е 100мл - пак без отмиване, лек е и не омазнява - доволна бях от него. Ей това, най в дясно което е:
3. Спрей без отмиване на Нивеа, 100мл е - тези новите, в едни ниски тумбести шишенца. Пише, че се пръска след изсъхване - само като го разклатиш и се вижда, че е мазничко и наистина косата се омазнява. С две думи, не ми хареса това. Ето го и него:

Първите две съм ги слагала и на морка и на суха коса и винаги е оставала чиста, кристалите са малко скъпички наистина (около 28-30лв от салон, вероятно ако се намерят от някой магазин, може и за по-малко пари), но свършват много бавно, хем аз слагам по 5-6 впръсквания на всяко къпане. Общо взето те са ми фаворита. Дано съм ти помогнала  pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: септември 23, 2010, 12:59:54 »

Определено ми помогна - Гарние-то мога да си го вземе отвскъде и непременно ще го потърся.  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: септември 23, 2010, 20:55:50 »

Нинка, за съжаление не мога да помогна, че моята коса е ужасно мазна и ако не я измия 2 дни и на 3-тия все едно съм я мазала с олио. Освен това косата ми стои без грам обем sad Намерих това в нета съвсем случайно и реших да го споделя с вас. Мисля че Мисс-чето си го беше купила преди време, аз още не съм го поръчала, но мисля тези дни да си го взема smile

http://www.kosa-bg.com/productv/1104/pristavka-za-obem-koplekt-ot-5-razlichni-pristavki.html
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: септември 24, 2010, 07:46:26 »

Това се поставя като диадема на главата, нали? pardon
Много ми харесва. На мен също би ми било от ползва, защото ми е тежка косата и се сплесква, а и имам един хубав въртел точно там Girl_hide
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 24, 2010, 10:50:01 »

Това последното и на мен би ми било от голяма полза! Косата ми е същата, както я описва Капризче – бързо омазняване, ужасно права е и бързо губи обем. Иначе гъста, но аз съм си с две леви ръце и дори със сешоар и четка не мога да я приведа в ред, за по-сложни неща да не говорим.

Lionelsa, моят мъж е с дълга, чуплива и сравнително суха коса, ползва ето това след миене:
.

Доволен е, укротява си хвърчащата коса с него, а не съм забелязала да му се омазнява по-бързо от препарата.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: септември 24, 2010, 10:56:49 »

asseto, благодаря за съвета, но L'oreal никога не ми е понасял добре  pardon Иначе и моята коса е дълга и чуплива  blum
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 24, 2010, 11:09:55 »

Нинче, като казваш, че Лореал не ти понася и се сещам, че аз имам същия проблем с Гарние - изключвам спрея, който ти казах вчера, че съм ползвала и ми харесва - по-скоро шампоаните, маските. От тези неща пък ползвам само на Лореал, просто ги редувам за боядисана, за суха, за блясък и т.н. - които стават за моята коса.
А най-странното от всичко е, че те реално са произведени от една фирма, просто различни марки  pardon

Иначе, и аз се каня от тези, които asseto е показала да пробвам, че това на Нивеа няма да го слагам повече. Всъщност, незнам ако го сложа на мокра коса дали няма да се поеме повече и да не седи като омазана  angry
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: септември 24, 2010, 11:16:46 »

Всъщност, незнам ако го сложа на мокра коса дали няма да се поеме повече и да не седи като омазана  angry
По-скоро ще има обратния ефект, си мисля. Сухата щом не поема, как тогава мократа ще го прави? pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: септември 24, 2010, 11:18:22 »

Да-а-а имам го,но не съм го ползвала  blush Последния път фризъорката не знам какво сътвори с косата ми,обаче без усилия имам такъв обем,че се чудя как да го прикрия  smile Иначе ползвам кристалите на Аvon и едни препаратчета на DM и съм много доволна ,косата ми не е нито суха-нито мазна smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: септември 25, 2010, 13:24:14 »

Наде какви са тия препаратчета от ДМ smile
И аз в кюпа с мазните коси, всеки ден я мия за да изглежда горе доло добре  girl_impossible
На мен никак не ми понасят продуктите на Schwarzkopf  blush Така ме засърбява главата че умирам  nea
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: септември 26, 2010, 11:01:37 »

Ходих в ДМ и си взех млякото от тяхната серияhttp://www.balea.de/cgi-bin/balea_hair.pl?id=feuchtigkeit&k=&hp=1285491554-това с помпичката. На Гарниер нямаха това, което ми препоръча bubka и за това си взех него. Цената му е 5 лв и за мен е премлива, защото не мис е дават над 10 лв за нещо, което не знам, дали ще ми понесе. Някой ползвал ли го е? Аз съответно ще дам отзиви след като го пробвам няколко пъти.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 18, 2010, 20:01:49 »

Момичета дай съвет за маска за косопад! cray cray
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: ноември 14, 2010, 16:43:34 »

Пак съм аз! blush
Искам да ви попитам...имате ли представа дали е нормално след употребата на маска за коса,когато я сресваме да паднат повече косми? blush
Както вече някои от вас са разбрали имам проблем с косопада и на последък съм много стресирана и притеснена от този факт и реших да пробвам с маски за коса,но забелязах,че след всяка маска ми пада повече коса,но немога да преценя от нея ли е или преди несъм обърнала внимание на количеството паднала коса,което си мисля е невъзможно за мен! pardon
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines