Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 04:18:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кога се сгодихте и кога започнахте организацията на сватбата?  (Прочетена 60145 пъти)
 
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« -: декември 15, 2007, 17:07:03 »

Искам да и попитам вие кога започнахте организацията по сватбата си? Нашата сватба щеше да е авгост месец, но по стечение на обстоятелствата се оказа, че трябва да е направим началото на юли yahoo. Тук като чета и виждам, че момичета които ще имат сватба авгост - септември месец вече си търсят сватбени агенти, разглеждат за ресторанти, проверяват за църквата и т.н. аз все още само чета тук и просто разглеждам.... Вие кога започнахте организацията? Защото аз си нямам представа кога да почвам  pardon  smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 15, 2007, 17:12:05 »

Ние започнахме организацията за нашата сватба януари месец *THUMBS*А самата ни сватба беше на 28.04.2007 Започнах началото на годината с търсене на салон който може да ми ушие роклята.Направата й отне на шивачките 3  месеца(за това повлияха и абитуриентските балове)После до гражданското за дата да запазим и ресторант да си харесаме.......Останалите по-дребни неща малко по малко ги оправяхме good
Началото на април вече бяхме приключили доста от нещата и ни беше леко последните дни преди ДЕНЯ
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 15, 2007, 17:18:55 »

Моят годежен пръстен е от 26.06.2007г.-датата на сватбата ни е 06.09.2007г.Сама можеш да прецениш колко време имахме да си подготвим всичко :girl_wink:И те уверявам,че времето ни стигна преспокойно!Разбира се за някои този период е крайно недостатъчен, но за нас той беше идеален!Хем не се изпренадеяхме,хем не се изнервихме и т.н.Така че спокойно!Време има и успех! good give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 15, 2007, 17:47:30 »

За 10 ноемрви започнах на 30 август  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 15, 2007, 18:32:41 »

получих предложение на Великден 08.04.2007 дадата на до края на юни все се менеше милото искаше август после мислехме септември ама в крайна сметка решихме 14.10 и така юни се включих във форума още с нищо не бях готова юли запазихме час за ритуалната и църквата (оказа се че точно з анашата дата вече имаше час там ohmyно за радост след нашия!!запазихме и ресторанта капарирахме го!роклята от август края ми се започна да се шие много страх брах докато стане готова  *crazy*всичко останало до последно се приготвяше!само че аз имах прекалено много работа през цялото време има по малко от 10ина дни почивка в които кое по напред да свърша и за това и жартиера купих събота преди сватбата а подготвяхме и медената седмичка успоредно може би ако н еработех щях да се справя по бързо и да съм спокойна последните дни но уви  =]смело разпределяй времето и действай имаш време ще се справиш *THUMBS*а ние ще помагаме
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #5 -: декември 15, 2007, 18:51:06 »

то аз откак се помня се приготовляваме за сватбата tease. Майтапя се, ама то аз предложение за брак имам от година и половина . Но понеже живеем заедно от 4 години и все викам ай утре, ай вдругиден. Милия вика, че ще загубим тръпката и вълнението от сватбата така. И затова сега вече ми е поставил ултиматум и даже срок blum да се бракуваме щото инак ще тръгнем пак по течението.Ама пак не съм си измислила дата. А годежния пръстен все се каня да го снимам , че е много хубав. Наистина! Сега за коледа пак ще ми подарява пръстен май /не годежен де/, щото го чух като говори по телефона - подслушвах,де! blum Иначе трябва да пиша и в темичката как ми бе направено предложението. Много романтично, но да не се повторя с други се опасявам. Та след нова година по-сериозно ще ми давате съвети сватбарски...
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #6 -: декември 16, 2007, 16:31:50 »

Решихме да се оженим в началото на 2007, лятото (2007) избрахме ресторант и сватбен агент с уговорката че по Коледа ще се приберем с ще направим съответните резервации за сватбата, която ще е на 30 август (евентуално 6 септември) 2008.
Към днешна дата обаче имаме само купища идеи, от които нито една реализирана.
Към действие пристъпваме след Коледа.
 
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 16, 2007, 20:21:03 »

Аз общо взето реших, че с организацията ще започна към април месец  smile, само към януари - февруари ще отидем да питаме в ритуалната зала кога можем да запазим дата и час за да не ни изпреварят, че после..... Искам също да попитам момичетата които са ползвали услугите на някоя агенция дали са доволни и кои точно услуги са ползвали на агенцията. Аз исках да вземем сватбен агент за организиране от до..... но на мен ми се отдава организацията и т.н. и аз си имам някаква представа как искам да изглежда всичко, искам и аз да си купя окрасата а не да е взимам под наем от агенция, защото мисля, че няма да могат и няма да имат това което искам. Но пък ако невзема агенция кой ще ми окраси ресторанта в деня на сватбата и кои ще следи дали всичко е наред... а да вземам агент само за да ми " надзирава " хората незнам дали има смисъл... Направо ви казвам се обърках и оплетох татолно crazy  insanecrazy crazy, май май и вас ще объркам blush... Така че ПОМООООООООООЩ  help
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 16, 2007, 21:23:28 »

вземи агенция само за в деня за украсата има и такива услуги а с останалото ще си действаш по своето желание и представи ние нали сме тук да помагаме миличка
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 16, 2007, 22:08:32 »

Темата малко се отклонява към тази за агенциите,но моя съвет е въпреки всичко да говориш с агенция...И ние имахме неща,които агенцията нямаше по принцип,но агенцията ги купува за себе си(после ги използва за друга сватба),а на теб ти ги дава като под наем и така хем ти излиза на сметка,хем си имаш кой да ти ги постави и надзирава,хем после не се чудиш какво да си ги правиш.А в най-лошия случай вземи наистина агент за самия ден-пак излиза евтино,а и много хора го правят!Успех! give_rose
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 16, 2007, 22:49:05 »

Нашата сватба ще е на 09.08.2008 и за сега сме избрали ресторанта и го капарирахме горе долу една година по-рано. Сега чета форума и събирам идеи smile А същинската организация смятам да я започна февруари, тогава мислим да отидм да си запишем датата в гражданското и да започнем със списъка с гостите и всички други неща по реда си. Искам да имам повече време за подготовка, за да не ми се струпа всичко в последния момент, а и за да не забравя нещо smile
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 18, 2007, 10:51:10 »

Аз началото на юни отидих да запиша дата за гражданския.Иначе всичко останало началото на август,а самата сватба беше на 24.09.2006
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #12 -: декември 18, 2007, 15:38:24 »

Ние капарирахме ресторанта средата на юли,а същинската подготовка бе август.Сватбата ни беше края на септември.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #13 -: декември 18, 2007, 15:54:23 »

Практиката показва че колкото и рано да започне подготовката накрай все нещо остава.Но според 3-4месеца са достатъчни.Ние платихме ресторант,църква,подпис през Май, а сватбата беше в началото на Септември.Но дреболийките и доизкусоряването на нещата отнемат най-много време, а и обикновено не могат да се организират от много далече.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 23, 2007, 19:58:59 »

нашата сватба е юли месец и вече имаме запазена ритуална зала и църква
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines