Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:35:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво си пожелавате за новата 2008 и какво ви донесе 2007?  (Прочетена 14308 пъти)
 
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 14, 2007, 15:02:05 »

Alannah,  ужасно съжалявам за всички неща през които е трябвало да минеш и все още минаваш sad.
Пожелавам само хубави и приятни емоции за напред, за теб и твоето семейство.
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #16 -: декември 14, 2007, 23:32:05 »

Мисля ,че 2007 беше щастлива година за мен.......... не се случи нещо особено освен сватбата .......казвам освн защото за разлика от повечето от вас тук аз не го преживявах с толкова трепети и вълнения ....някак си гледах супер реално на нещата ..........охххх това си е една особена черта в характера ми .Трудно мога да бъда впечетлена от нещо всичко приемам спокойно и без излишни  истерии и емоций ..........
Искам аз и близките ми да са здрави с мъжа ми да имаме поводи за усмивки и радост и да дава Господ да си имаме детенце.Друго не ми трябва.
Пожелавам си здраве късмет и усмивки
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 15, 2007, 00:05:32 »

За 2007 си пожелавам бързо да я забравя. Доста трудна година в личен план. Година на големи възходи и падения (такава я описваха в китайския календар и познаха). Като чета тук, моите проблеми са били никакви.
Едно хубаво нещо - и то е многото приятели, които ми останаха от срещите на форума. Направо не е за вярване.  Wink

На 2008 по писаното отгоре, възлагам големи надежди.  Wink
Да видим дали ще се оженя. Може да е 2008-ма. Сумата и хора изпоженахме,  остава да остана ерген  funnytooth



Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 15, 2007, 01:02:12 »

2007 година,която премина много бързо и неусетно.Докато се усетя,че се омъжих и вече беше пролет,брат ми завърши,ходихме на бал.После се прибрахме отново в Бг за юбилея на татко(50г. да е жив и здрав поне още половината от тези),в края на лятото най-накрая си купихме къща,намерих си по-хубава работа,майкини дойдоха на гости тук в Англия(причината беше завършването на висшето образование на сестра ми,е и не само)и т.н.
Мога да определя 2007 като добра година good,пожелавам си за 2008 да е толкова добра колкоот тази,да сме живи и здрави всички,и съвсем още малко ми се иска да си пожелая,само още две неща:на първо място да си имаме бебче blush,и на второ да успеем да се отделим,и да живееем сами с милото,това е което ми липсва за момента!!!

Искрено се надявам Дядо Коледа да зарадва всички ни с това ,което си пожелаваме!!!
« Последна редакция: декември 15, 2007, 01:04:18 от picolina » Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #19 -: декември 15, 2007, 01:15:39 »

 Santa2 Christmas tree Christmas tree Първо колкото и тривиално да звучи искам да съм здрава. /ето сега съм заспала с температура/ Второ , искам да осъществя и най-смелите си мечти по отношение на бизнеса. Другото е само любов heart
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 15, 2007, 14:29:09 »

Наистина чудесна тема! :bravo:Смятам,че като споделим своя опит и равносметка от една страна ще преодолеем нещата по-лесно, от друга ще помогнем и на другите да видят действителността от друга гледна точка и от трета-ще се опознаем още по-добре! girl_wink
Та аз първо ще започна с това, което ми однесе 2007г.,ще продължа с равносметката и накрая на тази база ще си пожелая нещо...
Та 2007г. не беше тежка за мен, не беше и много лека.....по-скоро беше интересна и много разнообразна!Тя беше разделена точно на 2 половини-първата половина (до 1 юни) посветих на професията си-бях дейна, изцяло отдадена и много съсредоточена в това, което правих....Мисля, че се справях добре и се чувствах силна, самостоятелна и със самочувствие.Имах много трудни мигове, но после следваха миговете на гордост и удовлетворение!Хвърлях се с голямо желание и мерак в тази моя работа, дори оставах винаги и извън работното време.....дори и до 22ч. за да приключа делата си....НО!В БГ май почти никой не оценява такива хора, нещо повече, използват ги максимално и дори може и да им се изсмеят, вместо да ги поощрят, било дори само с едно "браво!"...Но на мен ми харесваше, ходех с голямо желание на работа.Отразяваше ми се добре, офиса беше перфектен, имах страхотен колектив и научавах много неща!Все още съм приятелка  с доста от колегите си и се рдавам,че имах възможност да се запозная с такива хора!НО!Личният живот в такива случаи малко страда, добре че моят приятел(бъдещия ми съпруг girl_wink) ме разбираше(до колкото му беше възможно girl_wink).Та така както бях набрала скорост някой ми каза "Стоп!" и всякаш ми ми отрязаха крилата!Нито напуснах, нито ме уволниха, нито ме съкратиха.....сложно е за обяснение!Факт е, че месеци по-късно продължаваха да ми предлагат да се върна под най-различни форми и без малко да се изкуша....но засега отговорът ми е НЕ!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 15, 2007, 14:29:46 »

И така започна моята втора половина на годината......тази половина беше за мен и моето семейство!Почти веднага се явих на адвокатски изпит и го издържах!На същия ден получих и най-хубавия си подарък-страхотно малко кученце, което се превърна в нашето първо детенце *INLOVE*След това последва моя рожден ден, а 2 дни след това и годежния пръстен... blush *INLOVE*Бях по-щастлива отвсякога!Какво по-хубаво от това да си свободен и влюбен в разгара на лятото!За 2м. организирахме всичко около сватбата и изобщо не беше трудно!Правихме го с много желание, любов и някак мина леко и гладко като и двамата участвахме в това!Разбира се не без помощта на този форум!Благодарение на него не само имах страхотна сватба, но и открих много приятели, истини и полезна информация за живота въобще @}->--Същевременно мен ме оперираха дори-и така на сватбата си се озовах без жлъчка! O_OНо и в това намерих нещо-хубаво...както се изрази сестрата от болницата преди да ме упоят:"тъкмо няма да си жълта и жлъчна на сватбата си!" 8PА и се вталих....така че всичко си беше ОК!А самата сватба....беше страхотна, можеше и по-добре, но на нас ни хареса, а на гостите дори още повече!А аз съм най-щастлива от факта, че вече официално сме едно голямо весело семейство!Обожавам семейството и много държа на него и за това съм безкрайно щастлива, че сега е дори по-голямо от преди!Та от тази втора пловина си направих извода, че може работата да ти върви, да си мислиш,че си успял, че тя е много важна(на моменти по-важна и от семейството и близките), но.........в един миг можеш да изгубиш всичко и тогава до теб остава само.....любимия човек, близките ти....И аз бях една голяма щастливка, че имах този любим човек до себе си, който ми помогна в този миг и ми показа, че любовта и семейството са наистина най-важното звено в забързаното ежедневие!И както често обичам да казвам:"Добре, че останах без работа, за да имам време да се омъжа!" :girl_wink:Така че пак "всяко зло за добро!"....
Това е и моята равносметка, моят урок за изминалата година!
А за следващата.....най-вече си желая и аз здраве за мен, за близките, за всички!Повече весели мигове и безброй приятни изненади!В живота ме крепи това, че винаги очаквам да ми се случи нещо хубаво, нещо голямо.....Че най-хубавото тепърва ми предстои!Та се надявам през 2008г. да се случи такова нещо!Да си имаме детенце, ако е рекъл Господ, да си намеря още приятели, да науча още много неща от живота, но не с цената на болка и сълзи....., да се занимавам отново с професията си по един от замислените от мен начини...И все такива "скромни" неща! blush
Пожелавам на всички ви идващата година да е много по-щастлива и плодородна от всички изминали години до сега!Желая го искрено, защото колкото повече щастливи хора има около мен, толкова по-щастлива се чувствам и аз....Надявам се скоро да чета колко хубави и вълшебни неща са ви се случили!Да няма дразги и кавги, да няма сълзи и болка....
Пожалавам си го за мен и за всички вас от сърце! give_rose
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 15, 2007, 14:40:59 »

2007-ма-ми донесе толкова много емоции ,но най-хубавото,което ми се случи е раждането на дъщеря ми.
2008-ма-Пожелавам си успешно да завърша университета и всичко за мен и семейството ми да се случва по-възможно най-красивия начин,и най-важното-здраве>
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 17, 2007, 09:40:52 »

2007г. - беше прекрасна година за мен, поради няколко причини:1. СГОДИХ СЕ  yahoo за най-прекрасния мъж на света; 2. смених си работата, с доста по-престижна good; 3. купих си кола;
очаквам през 2008г. -  weddingday; дай боже и  Baby_G; да се дипломирам Bravo ; професионални успехи и най-важното ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! danceg
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 18, 2007, 10:18:44 »

2007 г. за мен беше с много отрицателни,но в същото време и добри емоции.Годината започна с не много добре все проблеми от финансов характер,оперираха ме,в продълженив на 2-3 месеца само боледувах  nea преживях най-болезнената раздяла през живота си  cray :'(и бях като призрак/както и да е минало забравено/ близките ми хора също имаха неприятности,след 2 -годишни ходене по маките за един проклет испит прекъснах висшето си образование sad sad еми май това е лошата страна на 2007г От От добрата страна - израстнах емоционално станах по силна и борбена,купих си моя си собствена кола,направих си сериозен ремонт на апартамента,срещнах стойностен и добър човек,който ме обича и аз го обичам,намерих и истински приятели,които преди на бях оценила,за което съм много благодарна.Общо взето това ми е равносметката за 2007г. искам по бързо да свършва.
2008 г я очаквам с много надежда първо да съм здрава,второ всички които обичам и държа на тях да са добре и да са щастливи и трето след 3 години да се видя с родителите си cray cray другото каквото му дойде немога да правя по големи планове,а пък и не е хубаво както се случат нещата ще ги приемаме и ще се справяме  good
Дано Новата Година донесе на всички ни здраве,щастие от любов и борбен дух,за да се стремим да живеем по добре и да сме по-добри един към друг give_rose give_rose give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 18, 2007, 11:40:32 »

милички искам да ви пожелая на всички най-вече здраве, защото то е най-важното без да ставам тривиална! И след това всичко останало, за което си мечтаете и таите надежди и не сте успели да постигнете до сега!Нека 2008г. ни донесе на всички много повече радости и щастливи моменти!!! Wink
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #26 -: януари 03, 2008, 11:04:09 »

Чудесна тема Bravo
Ами при мен 2007 започна както свърши 2006 - КОШМАРНООО angry
Много нерви изхабих покрай съжителството си със сегашното ми свеки - това се отразяваше на отношенията с милото и аз дори бях почнала да мисля за напускане на работа и прибиране в бургас /моя роден град blush/ . Тогава не смеех да кажа нищо на никой, всичо премълчавах и криех в себе си. Не исках милото да е между чука и наколавнята....НЕусетно дойде март месец и аз тотално се бях отдалечила от него cray cray cray..Разбира е той усещаше всичко, последваха скандали, обвинения за изневяра /беше нормално да си помисли и това huhhuh.gif/..аз аз мълчах и не казвах какво ми е всъщност. В опита си да "спази връзката" последва предложението за брак...аз отказах, последваха пак скандали, пак предпложение..пак отказ  huhhuh.gif..Случваше ми се за втори път да чуя така желаните думи / имам предвид от втори човек/ и аз пак казвах "НЕ"....тогава не издържах и си излях душата....обясних му невъзможността да живея с майка му под един покрив и че ако ще градим семейство то трябва да е далеч и от нея, и от моята майка...далеч от всичко което ни се бърка и меси!!!!!!!!! /тука най-вероятно няма да бъда разбрана, но ти си има предистория със закупуване на един имот от страна на майка ми, който свеки искаше да бъде собственост на сина и, от там майка ми се дръпна и каза ще живееш с каквото той може да ти предложи..и аз се получиха едни отношения и т.н. няма да разкавам с подробности, че и без това стана много blush/. Просто исках да излезем на квартира  pardon
Мина седмица -две и последва третото предложение..Вече казах "ДА"...но за мое съжаление не изпитах радостта която всяко момиче изпитва в такъв момент. cray cray cray
И така започна една дълга организация за сватбата...бях се отдала изцяло на това. Опитвах се да се абстрахирам от свеки, от нейните "съвети" и налагания относно какво трябва и нетрябва за сватбата, от всичко което излизаше от нейната уста. Милото виждаше всичко - и мисля че разбра какво съм имала предвид когато отказвах. И така лека полека той започна да я "поставя" на място..
И така дойде деня на прекрасната ни сватба, последва новината за нашето мъниче , което чакаме с нетърпение yahoo yahoo yahoo ...и след доста мъки....изтеглихме кредит и си купихме малко апартаментче, в което се надявам до есента на 2008 да се нанесем....
С две думи в края на 2007 ми се струпаха толкова много щастливи мигове , за които мечтах от толкова мн време..Няма по-щастлива омъжена жена от мен yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Пожелавам си през 2008 само и единствено здраве, за да мога да родя едно прекрасно и здраво детенце което да допълни щастието НИ, а всичко останало се убедих, че се постига...а когато е трудно е мноого по-сладко Girl_hide
Пожелавам и на вас мили момичета, радостта която аз изпитах през последните месеци на минлата 2007 give_rose

п.с извинете ме за дългия пост, но наистина емоциите бяха много и разнородни  girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 03, 2008, 13:56:08 »

Прочетох равносметката на всички ви !!! smile първо бих искала да кажа на Alannah - момиче ти си много силна и продължавай да бъдеш такава !!!!! преживяла си много трагични моменти за 1 година, от това можеш да извлечеш най-доброто, било то и най-малкото- това че с станала по-борбен човек !!!! докато четях историята ти се разплаках и си дадох сметка, че трябва да се радваме и на малките неща !!! възхищавам ти се и ти пожелавам една прекрасна сватба през 2008 г. и много щастие !!!! smile пожелавам го и на всички други, на бъдещите мамчета Майче, Сиска, Диди, Малена леко раждане и здрави бебешочета !!!! smile

 2007 беше доста добра година за нас !!!!! като се започне с подготовката за сватбата, официалното ми предложение за брак март месец самата СВАТБА която беше прелестна и мноого красива, бяхме здрави с изключение на мама, която си счупи крака, но вече е здрава и ходи на работа !!!!! до това как осъзнаваш ( не за първи път) предателството на приятели и на братовчед ми, които съм  мислела за искрени, до откриването на нови такива !!! открих форума януари месец по това време и  много приятели, и се чуствам чудесно във вашата компания !!!! smile не мога да се оплача от нищо !!! smile

за новата 2008 г. която вече тече с пълна пара си пожелавам скорошно преместване в апартамента ни, което се надявам поне април-май да стане !!! да сме живи и здрави, аз и всички около мен , да завърша тази година! имам намерение да запиша и магистратура ще видим !!! smile и дай боже бебче, няма значение момче или момиче да е живо и здраве !!!!!!

пожелавам 2008 година да бъде такава каквато ви се иска !!!!!! smile
« Последна редакция: януари 03, 2008, 14:16:59 от Ели . » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 03, 2008, 14:46:43 »

Моята равносметка една изключително силна и успешна 2007 г. , в навечерието на Нова Година си пожелах една още по-успешна 2008 г. Но от всичко най-много си пожелавам здраве на нас и близките ни, а когато си здрав, всичко друго се изкарва и постига.
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #29 -: януари 04, 2008, 11:13:11 »

За 2007 год. мога само да кажа, че един мъж се раздели с мен и ми направи най-голямата услуга на този свят, за което сигурно винаги ще го споменавам с добрио. Това разбира се стана причина да срещна настоящия човек до мен и мой бъдещ съпруг- най- щастливият момент през изминалата година.
 За 2008 год. си пожелавам здраве и положителни емоции около предстоящата сватба и нови приятели, с част от които се срещнах и на живо на срещата на форума в София.
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines