Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:03:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За шефовете с „любов“  (Прочетена 25501 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #60 -: декември 22, 2007, 15:52:28 »

Ох момичета аз направо незнам какво да ви кажа. Снощи на връщане от работа вървя по улицата и рева от този мухльо щефът ми. Да това не е за първи път. И милото само се нерви че се прибирам скапана и подтисната от него. Той просто не е човек. Това са постоянни викове и обиди от сорта на "глупава, некадърна, от Марс ли падаш" и др. подобни. И като се сложи по поне половин час викане към всеки от колегите (6) значи излиза поне 3 часа на ден непрекъснато викане. Цялата сграда ни говори.
А той човека е просто един комплексиран идиот искащ само да съсипе живота на другите.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #61 -: декември 25, 2007, 14:43:19 »

A моята шефка така наречена ми се обади да ми говори глупости по телефона  beating crazy Oh my ... То бива прост народ,бива,ама това вече ме изненада чак,а си мислех,че хорската простотия с нищо не може да ме изненада вече  shok crazy Сложих я на място и напуснах.То бива да ти хлопа дъската,ама да се обадиш по телефона и почти да псуваш хората,някак си не ми се вижда нормално  crazy beating И то заради нейна грешка,а не моя.Просто не се беше чула какво казва.И заради това аз съм виновна.Я да си гледа работата тогава  tease beating
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines