Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:10:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Жена зад волана !!!  (Прочетена 30955 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 22, 2008, 13:57:12 »

М да трябва да сме по-толерантни към У-тата,и ние така сме били,макар аз добре да се справях на шофьорските nea м*удругото докато карах имах ПТП с маршрутка sarcastic sarcastic sarcastic и според шофьора аз бях виновна,ама кой ли му вярва на него<е ПТП е силно казано,леко ме удари защото явно не ме видя,че съм в платното и караше 'по правилата'> blum blum blum Иначе Маслинке,ела в София-тук никой не знае къде да кара и как  smile ама се свиква tease
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 23, 2008, 14:02:59 »

Наистина трябва да сме толерантни към учебните автомобили. Все пак някои от учащите се се качват на кола за пръв път. Няма как да хвърчат по булевардите с 100 км/ч  pardon А и са много по-неуверени... по-добре бавничко, че и да стане някой фал да може да се реагира и да са по-малки последствията  Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 23, 2008, 20:40:39 »

е те не са виновни милите учащи се,те инструкторите ги тормозят blum,на мен лично ми е по-лесно да карам по-бързо е не с 100 в града естествено:P
днес за пръв път се престраших да карам самичка до работа,и познайте светофара на който трябва да правя ляв завой точно пред полицията и не работи  angry иначе всичко си беше ок,само дето навръщане си имам един любим светофар на който винаги гасна funnytooth,само да чуя клаксон и пускам всички педали  laugh вообще незнам как ще се справя с това напрежение cray
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 23, 2008, 20:47:13 »

Маслинка, не се тревожи всичко идва с опита, а той се трупа с каране,по-точно шофиране smile
Всеки минава по-този път,ще видиш и ти каква виелица ще станеш след някой друг месец.Много безпроблемно каране ти пожелавам и смело напред!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 23, 2008, 20:50:22 »

Ама защо се панираш,нека си свиркат,на мен да не мислиш,че не ми свиркат,особено онзи ден като нямах мигачи,не свиркаха а направо щяха да ме удушат ако могат,ама не могат,нито могат да ме прескочат-така,че като почнат да свиркаш надуваш музиката,вдишваш и тръгваш pleasantry . На мен онзи ден ми загасна колата точно когато не трябваше,еми какво да направя,случва се и не се притесних-не трябва толкова да ти пука.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 23, 2008, 21:04:17 »

благодаря ви момичета give_rose
мислех че само на мен ми гасне колата cray
така ме успокоихте give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 23, 2008, 21:12:48 »

Май само ако е автоматична няма как да загасне,поне така си мисля,обаче на мен ми гасне особено като се заблея на някой светофар и забравя,че не съм освободила и хоп тръгва да загасва,добре че си се знам и си връщам крака,но се случва. Не често,но в началото си беше често и даже давах много газ и така тръгвах в началото,ама се свиква,ще се справиш просто не се отказвай,дори и да гасне през 5 минути и да те освиркват,на мен между другото един слезе веднъж от един джип и ми зачука на прозореца да ми обяснява как съм в забранена улица и да се върна crazy еми като видя,че с мен на глава няма да излезе-върна той tease Така,че хич да не ви пука good<а между другото аз тогава не видях знака и си мислех,че той е в грешка и толкова убедено спорех,ама и като се замислих след това с нищо не показах,че той е прав sarcastic>.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines