Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 04:17:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Жена зад волана !!!  (Прочетена 31115 пъти)
 
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 28, 2008, 19:17:07 »

fiibi_bg доста си права , НО бих искала да кажа , че има жени добри шофиоро, лично на мен паркирането малко ми куца има и колата е голяма............. banana
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 28, 2008, 19:25:07 »

Аз няма да си кривя душата - не съм от най-добрите шофьори и паркирането много ми куца, но това е положението... Повечето жени правят супер алогични неща на пътя...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 18, 2008, 18:47:36 »

ох и аз като начинаещ шофьор (нищо че имам книжка от 8 години  funnytooth)сама осъзнавам колко съм зле зад волана blush
при мен притеснението играе много голяма роля при излагацията ми по пътя,защото в извънгрдаски услови,тръгвам,спирам без проблем,но като има коли около мен този съединител ми играе много голями номера cray благородно завиждам на всички дами с коли автоматик  huhhuh.gif
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 18, 2008, 19:07:16 »

Хм, и аз в извънградски условия си карам без проблеми, обаче в задръстванията доста се панирам. И проблема идва оттам, че не се спазват никакви правила за движение на пътя. Всеки изпреварва откъде си иска, всеки изскача отнякъде. В София е много зле за шофиране. Аз мога да предвидя собствените си реакции, но няма как да предвидя тези на околните.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #64 -: септември 18, 2008, 20:29:04 »

И да се включа--- карам кола от 3 години...и бих казала, че съм добър и внимателен шофьор.
Преди една седмица обаче направих ПТП, за което аз съм виновна -- и то по най глупавия начин.
С паркирането съм Ок-- назад, напред, настрани и както ми скимне- -справям се.....В задръстванията съм адски нахална и винаги подавам муцуна на някъде---хехех....Но си мисля, че с всяка изминала година ставам все по-страхлива...и след 10 години ще ме е страх  да се качвам заради леваците шофьори...

Но като цяло, повечето ми приятелки шофьорки и бих казала, че се справят доста добре......Но като се замисля имам една приятелка, която наваксва за всички ни-- с ПТП-та и нарушенията......хехехех......
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 18, 2008, 20:37:58 »

Аз имам книжка от близо 5 години,карам сравнително сносно,ако питате мен -супер, приятелите ми същото биха казали,Дани и Теди ще кажат страх ли ги е било,защото от форума тях съм возила blum Страх ме хваща като сляза,докато карам-не-е-е,чак се плаща понякога колко не ми пука pleasantry Иначе не ме притесняват нито задръствания,нито нахални шофьори blum Свиркат ми и аз свиркам,иначе да ви кажа като видя един шофьор ,който кара зле винаги мога да кажа жена ли е или мъж tease има добри жени шофьори,но има и такива от които страх ме хваща girl_impossible
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 18, 2008, 21:19:50 »

Ех,че хубава тема,тъкмо по моята чст в момента :girlhide:Като цяло май съм съгласна,че жените по не ни бива в шофирането,обаче има такива мъже дето.... nea,а леля ми например сама си оправя колата и кара по-добре и от мъж *THUMBS*За себе си мога да кажа само,че макар и да имам книжка от 3-4 г. чак от  май започнах да карам редовно и то защото си взех кола и си навих на пръста,че задължително ще се науча...Ами какво да ви кажа-много съм горда от себе си и то не за друго,а защото имах фобия от шофиране,а сега елате ме вижте....такава фурия съм!Само паркирането трябва да потренирам,ама няма как...Иначе автоматика си е супер яка екстра! good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 18, 2008, 21:24:08 »

Моята свекърва например има 30 години стаж зад волана и въпреки това споделя, че напоследък изпада в ужас като й се налага да шофира. Ама то с това купуване на книжки, няма как да е. Който не е поискал, той не си е купил.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 19, 2008, 07:03:45 »

Аз имам книжка от близо 5 години,карам сравнително сносно,ако питате мен -супер, приятелите ми същото биха казали,Дани и Теди ще кажат страх ли ги е било
Е мен не ме беше страх,мисля,че си караше чудесно все пак ни возеше с моята беба и нямах грам притеснение  good С уддоволствие ще се повозя пак  blum ако Надето иска да ме повози де,иначе съм се возила и при жени,които  help ама те са изключения
А относно купените книжки има страаашно много хора станали така "шофиори" (съжалявам за грешката,ама така и не научих къде е оная пуста буква) Аз все още нямам книжка,трябва да си взема кормуването
« Последна редакция: септември 19, 2008, 07:06:42 от Данитка » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 19, 2008, 12:28:59 »

Според мен всичко е до опита. Мен в началото не ме беше страх, карах смело, но се усещах, че не съм достатъчно добре подготвена. Но работата ми изсква доста често да сядам зад волана, за което съм много благодарна. Обичам да карам, интересувам се доста от коли и това ми доставя удовоствие. Мисля, че понатрупах малко опит и съм по-спокойна. Вече съм в 7-я месец и не съм слизала от колата  pardon
И според мен въпроса не е дали си жена или мъж... Има и лошо, и добри шофъори и от двата пола. Дори бих казала, че жените са по-внимателни. При тях го няма това странно явление да се състезават на пътя с всеки и по всяко време, да поемат неоправдани рискове, да разчитат, че другите ще ги пазят т.н.

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 19, 2008, 15:03:54 »

Да всичко е от опита,но има и жени<а и мъже> които никога няма да се научат,качвала съм се при такива diablo няма научаване,ако ще да карат по 24 часа. Иначе относно шофирането-мъжете са по-добри в България и ще ти кажа защо,те са по на 'ти' с начина на каране на българина,особено в София,именно това,че не са толкова внимателни ги прави по-добри,те не мислят като нас 'ама така не е правилно,този няма да направи еди коя си маневра'.докато мъжете в повечето случай ги предвиждат тези неща. Не мислете,че съм против жените шофьори,все пак съм от семейство в което баща ми няма книжка и не иска и да има good просто това са ми наблюденията.
 Offtopic Дани ще те кача много ясно kiss2 Аз много внимателно карам бъдещи майчета blum
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 19, 2008, 15:25:58 »

Аз също имам книжка от 4 години, но така и непреодолях вътрешния си страх. С ръка на сърцето си казвам, че не могам да карам и нямам претенции да съм шофъор.
Съгласна съм, че шофъор се става само с шофиране.
И колкото да ни е мъчно мъжете са по-добри от нас;освен, че имат по-добри познания за колата като машина, просто повече им се отдава.Ние сме по -внимателни и по-предпазливи, те по-безразсъдни и самоуверени, но в крайна сметка мисля и по-добри.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 22, 2008, 10:34:13 »

момичета аз вече напредвам,в събота прекосих Варна с колата и не направих нито един фал yahoo
забелязвам обаче че има доста шофъори,които незнаят какво правят angry и особенно учебните карат адски бавно(то е някак неестествено да се тътриш с 40 shok,но хубаво че са те че вече нямам страх да изпреварвам blum
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #73 -: септември 22, 2008, 10:39:18 »

хехех- и аз като карах курсовете- сядам в учебната кола и където може газ--- ама инструктура ме побутваше да намаля , че максимума бил 50 с тая кола-хахах...много кофти----ама няма начин...така като карат бавничко ако стане нещо да има време да реагира инструктора...
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 22, 2008, 10:46:43 »

момичета аз вече напредвам,в събота прекосих Варна с колата и не направих нито един фал yahoo
забелязвам обаче че има доста шофъори,които незнаят какво правят angry и особенно учебните карат адски бавно(то е някак неестествено да се тътриш с 40 shok,но хубаво че са те че вече нямам страх да изпреварвам blum
maslinka все пак трябва да бъдем толерантни към тези в У колите, милите не им е лесно и на тях  Wink 
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines