Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:00:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Жена зад волана !!!  (Прочетена 31114 пъти)
 
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #15 -: октомври 20, 2006, 21:57:28 »

Така че хайде да се делим на добри и не толкова добри шофьори, а не на мъже и жени!!

 good  goodgive_rose danceg
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #16 -: октомври 23, 2006, 21:54:48 »

Така че хайде да се делим на добри и не толкова добри шофьори, а не на мъже и жени!!

 good  goodgive_rose danceg


Най-накрая, свестна дума! Допълвам, имам приятелка, която след като потроши колата на съпруга си, се отказа от шофирането, даже не си е взимала книжката от КАТ. Тя просто отказа да шофира повече.

Човек, който не се преценява като добър шофьор е редно да не шофира, независимо от пола! Заради здравето и живота на всички ни.

АКтивен шофьор съм и искам да ви кажа, че некадърните шофьори-жени карат абсолютно неадекватно, а некдърните шофьори-мъже се опитват да се проявяват като изтребители. Въпреки че и двата варианта ме плашат изключително... Кажете си мнението, приятели?
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #17 -: октомври 24, 2006, 08:58:30 »

АКтивен шофьор съм и искам да ви кажа, че некадърните шофьори-жени карат абсолютно неадекватно, а некдърните шофьори-мъже се опитват да се проявяват като изтребители. Въпреки че и двата варианта ме плашат изключително... Кажете си мнението, приятели?

Съгласна съм с теб!!!
Аз също шофирам активно и по пътищата е, меко казано страшно!!! При по-сложна ситуация жените се чудят точно каква и колко на брой маневри да извършат, а комплексираните мъже, в малко по-бързички и лъскави коли - е трудно да разбереш какво се опитват да направят - може би нещо като самоубийствен атентат!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 24, 2006, 13:09:16 »

Аз ву подкрепям hiphip момичета.Има добри и лоши шофьори.Или по-скоро на някой хора въобще не им идва отвътре.А за мъжете зад волана с малко ум и повечко самочувствие казвам само жалко за тях,защото са нещастни горките.И смачкани  blum
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #19 -: октомври 25, 2006, 19:54:04 »

...е трудно да разбереш какво се опитват да направят - може би нещо като самоубийствен атентат!!!
  ROFL ROFL ROFL kezz
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 27, 2006, 11:56:15 »

Не е в наша полза но ето един виц:
Мъж учи жена си да кара кола. След доста опити най-накрая казва:
- Добре, най-после паркира правилно. Само дето не е в нашия гараж... pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 27, 2006, 11:56:56 »

ИЛИ:
Из обяснения на катастрофирала шофьорка:
"Докато карах с превишена скорост, навлязох в насрещното платно, закачих две коли, качих се на тротоара, прегазих една будка, закачих някакви сергии, пак се върнах на платното, ударих един камион, след което загубих контрол над машината". girl_impossible
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #22 -: октомври 27, 2006, 12:05:42 »

след което загубих контрол над машината". girl_impossible
lol lol lol lol lol
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 27, 2006, 14:08:59 »

В този ред на мисли:....

из протоколите за ПТП, САЩ
 
"Пешеходецът ме блъсна и падна под автомобила."
"Като се връщах, уцелих друга къща и се блъснах в дърво, което не ми принадлежеше."
"Другата кола се сблъска с моята, без да предупреди за намеренията си."
"Мислех, че прозорецът ми е отворен, но се оказа затворен, когато пъхнах главата си през него."
"Сблъсках се със спрял камион, който идваше отсреща."
"Един камион влезе на заден ход през предното ми стъкло и удари жена ми по главата."
"Този човек беше едновременно навсякъде по платното. Трябваше няколко пъти да лавирам, преди да го блъсна."
"Ударих телефонната будка, докато се опитвах да убия една муха в колата, която ме тормозеше."
"Шофирах от 40 години, когато заспах на волана и така се стигна до катастрофата."
"Отивах на лекар с проблеми в задния ход, когато коляновият ми вал отказа и бях принуден да катастрофирам."
"Като наближавах кръстовището, внезапно се появи знак на такова място, където никога не е имало знак "Стоп". Не можах да спра навреме, за да избягна сблъсъка."
"Бутнах пешеходеца на заден ход, защото не исках да ударя предната броня."
"Автомобилът ми беше законно паркиран, когато блъсна на заден ход другата кола."
"Невидима кола се появи от пустошта, удари автомобила ми и изчезна отново."
"Казах на полицията, че не съм ранен, но когато свалих шапката си, установих, че имам счупен череп."
"Сигурен бях, че старецът никога няма да стигне до отсрещния тротоар, когато колата ми го застигна и го блъсна."
"Пешеходецът не знаеше в каква посока да поеме, така че аз минах през него."
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 27, 2006, 14:36:15 »

Непоправими сме,но пък сладки и всички ни обожават girl_in_love
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #25 -: октомври 27, 2006, 14:52:50 »

А за мъжете зад волана с малко ум и повечко самочувствие казвам само жалко за тях,защото са нещастни горките.И смачкани  blum


Eeeeee yahoo lol направо ме разбихте! Наслаждавам се максимално на тази тема! Айде бързо да се похваля: моята кола прилича на 20 годишно войнишко канче. А всъщност е доста по-млада. Защо? Не, не е защото съм некадърен шАфьор, напротив. Вече казах, че за 8 години (май толкова се вързаха) нямам нито едно ПТП. Обаче: на тез изтребители, които те засичат, избутват от пътя и прочие им намерих лека. Ситуация №1: значи, започва да ме засича от ляво. Какво правим? Ами оставяме го да се бутне в нас. Нормално, веднага звъня на куките, идват сладурите и му пишат един ромаааан. А ако е хитрец и си тръгне, номера му се записва с подробности.... После нашия любимец получава честитка по куриер от застрахователя, които вече са стартирали дело и отделно от куките. Пък ако реши да се скатае....? Тъц-тъц, започва да му тече лихва върху глобата lol Кофти!

А ако реши да ме засича от дясно, аз напр. съм се престроила за ляв завой и чакам поне 10 минути само на този светофар в задръстването.... Светва зелено, сладурчето започва да се сили и напъва да мине пред мен, да ме засече и прочие, защото просто е в насрещното и колите са срещу него..... Обаче, колко случайно съм с италианка, която още по-случайно е от онези, нервните.... Тогава ситуацията е същата. Чинно, както ме е учила мама, лееееекичко сладура...... си остава в насрещното. Много кофти ситуация! Един глупак така даже се удари челно в кола от насрещното платно. Много му се смях. lol Останалите хитреци просто скачаха на отстрещния тротоар.  tease
 
Ще кажете, че е много некоректно и крайно, но като покара годинка напр. човек по улиците и си казва: "-Абе аз ли съм последния балък, който стои и си чака в платното, а останалите все са по-хитри от мен"? Тогава имаш два варианта: да станеш простак като всички останали или да започнеш да вършиш абсурди като мен.... и да пийваш кафенце всяка седмица със застрахователите си. Аз взех решението за себе си, надявам се вие да също да сте решили дилемата!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 27, 2006, 15:09:39 »

Ето още нещо! blum

На 01 януари миналата година, компанията Baksys пожела да въведе банкомати Drive-Thru.
Тази система позволява да теглиш пари без да слизаш от колата good След тестов период е било установено, че определена категория хора предизвикват огромни задръствания около банкоматите.
Жандармерията поради това е решила да забави новата система, защото е констатирала две процедури на ползване:

1. Процедура при МЪЖА:

1. Доближаване до банкомата.
2. Сваляне на стъклото.
3. Вкарвване на картата и набиране на PIN.
4. Избор на желана транзакция.
5. Изваждане на картата.
6. Взимане на парите и разписка.
7. Вдигане на стъклото.
8. Потегляне.

2. Процедура при ЖЕНА:

1. Доближаване до банкомата.
2. Правене на няколко манери, докато стъклото се приближи до терминала.
3. Стартиране на двигателя, който е спрял по време на маневрите.
4. Сваляна на стъклото.
5. Намиране на ръчната чанта и изсипване на върху съседната седалка, за да се намери картата.
6. Намиране на картата и оправяне на грима, чрез огледалото за обратно виждане.
7. Един или два опита да с епостави картата.
8. Отваряне на вратата за улесняване, поради голямата дистанция между колата и банкомата.
9. Поставяне на картата.
10. Поставяне на картата отново откъм правилната страна.
11. Изсипване на на съдържанието на чантата с документи върху съседната седалка, за намиране на PIN записан в някои от бележниците.
12. Въвеждане на кода.
13. Натискане на "CANCEL" и въвеждане на правилния PIN.
14. Избор на желана транзакция.
15. оправяне на грима, използвайки стъклото на банкомата за огледало.
16. Взимане на парите и разписка.
17. Търсене на портфейл сред нещата на съседната седалка, за да се приберат парите.
18. Прибиране на разписката в чантичката с документи.
19. Оправяне на грима, чрез огледалото за обратно виждане.
20. Потегляне и спиране след 2 метра.
21. Връщане до банкомата.
22. Взимане на картата.
23. Търсене на съседната седалка на портфейл за карти.
24. Прибиране на картата в джоба.
25. Оправяне на грима.
26. Стартиране на двигателя, който междувременно е спрял.
27. Каране 5-6 км.
28. Освобаждаване не ръчната спирачка.
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #27 -: октомври 27, 2006, 15:34:00 »


 Тогава ситуацията е същата. Чинно, както ме е учила мама, лееееекичко сладура...... си остава в насрещното. Много кофти ситуация! Един глупак така даже се удари челно в кола от насрещното платно. Много му се смях. lol Останалите хитреци просто скачаха на отстрещния тротоар.  tease


Замисляла ли си се ако с/у теб изкочи такова камикадзе и ти какво ще направиш. И за да усложним малко задачката ще добавим и едно дете в колата ти. Замисли се какво правиш следващият път.

"-Абе аз ли съм последния балък, който стои и си чака в платното, а останалите все са по-хитри от мен"?

Ами ако се мислиш за балък/чка?... Аз лично си стоя в платното, говоря си по телефона, слушам музика на мах и не обръщам внимание на "рейсърите".


Тогава имаш два варианта..

Вариантите за 3. Двата както ти ги каза а третият е да не обръщаш внимание и да си караш както е записано в закона за движението по пътищата и в правилника за неговото прилагане


Това беше офф топик
Аз познавам една дама която със сигурност кара по-добре от мен. Аз не се имам за сгънат зад волана.


P.S. Идеята ми не е да се заяждам а просто да се кара внимателно, защото касапницата на пътя взима ужасяващи размери. No Offence Sheila Wink
« Последна редакция: октомври 27, 2006, 15:41:48 от Oizo_Zoizo » Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #28 -: октомври 27, 2006, 15:38:31 »


На 01 януари миналата година, компанията Baksys пожела да въведе банкомати Drive-Thru.

Преди три години станах неволен свидетел на една случка с такъв банкомат. Една жена не успя да спре.... и като се разхвърчаха онез ми ти "доварци" $$$$$$ голям смях падна...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 27, 2006, 15:43:24 »


На 01 януари миналата година, компанията Baksys пожела да въведе банкомати Drive-Thru.

Преди три години станах неволен свидетел на една случка с такъв банкомат. Една жена не успя да спре.... и като се разхвърчаха онез ми ти "доварци" $$$$$$ голям смях падна...
А аз съм виждала мъже,които не могат да се справят и с по - елементарно паркиране!Жалко
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines