Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:07:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Авиокомпании  (Прочетена 31642 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 11, 2008, 08:29:57 »

а някои ползвалли е услугте на WIZZAIR.аз си запазих билети от тази ажиокомпания ама незнам много са и ефтини билетите  nea дано да няма проблеми
Пътувахме с Wizz Air до Лондон. По принцип обичайна практика е да закъсняват, и ако е в рамките на час се счита за нормално... :huh:иначе искат да си на летището доста по рано от обичайното, защото не изчакват пътници. След това следва едно безумно бутане за места... girl_impossible...но ако не кредитираме тези почти дребни неуредици...пътуват без проблем...:)Така, че успех.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 11, 2008, 14:22:19 »

благодаря за иформацията blum
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #32 -: май 11, 2008, 16:51:52 »

За Гърция не мога да помогна, но да споделя, че и ние резервирахме чрез Wizz Air за Рим. Ще пътуваме август и бих казала, цените са много добри. Това, което изненадва са разните такси, за които разбираш в мига, в който започнеш да плащаш. При нас излезнаха 120 лева такси отгоре  crazy но въпреки това си беше изгоодна офертата и запазихме при тях.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 11, 2008, 17:15:23 »

Katitka това с таксите наистина е така и в момента има борба в ЕК да задължат авиокомпаниите да обявяват крайната цена с всички такси (които често пъти надвишават дори първоначално обявената цена за билет), но както във всеки бранш борбата е жестока и се ползват кофти трикчета да се примамят потребители  beating но както и да го погледнеш 120 лв. за полет до Рим си е без пари направо, така че няма какво да се коментира  good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #34 -: май 11, 2008, 17:53:39 »

Само да не звучи объркващо, билетите и летищните такси са отделно и не са 120 лева, това е сумата за доп. такси над цената за билетите. По-горе имах предвид, че въпреки тази надценка, Wizz Air пак беше по-изгодната оферта за този период до Рим.

 
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 11, 2008, 18:01:59 »

 blush о, не съм разбрала  blush
аз ползвам ето този сайт http://www.skyscanner.net/ и ми дава винаги по-евтини цени от експидия, оподо, ласт минит и травело сити  good
Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #36 -: юни 16, 2008, 14:50:12 »

Аз преди месец и половина ходих с една приятелка до Виена за 4 дни със Скай Юръп и бях много доволна, при положение, че съм много страхлива се чувствах доста по-сигурно отколкото в самолетите на Austrian например, а цената на билетите е доста големичка, на нас двете ни излезе общо 360 Евро отиване и връщане
Аз мразя да летя, но пък така се случи в последните 10 месеца имам около 25 полета и всеки е свързан с такова напрежение и след полета главоболие от напрягане  angry
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #37 -: август 31, 2008, 08:54:28 »

Момичета, предстои ми пътуване до Холандия - и смятам да си взема билет от Wizzair до Брюксел и там ще ме чакат----но направо се учудвам от евтините полети - 100лв. отиване и връщане с такси. Звучи ми наистина мн евтино......и много се чудя. Прочетох какво сте писали, но моля някой друг ако е използвал тях да сподели мнение ---- дали да си взема билетче от тях?.....а пък и аз съм една бъзла...ще има да умувам 100 дена-хахахах. Помагайте GROAN
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #38 -: септември 01, 2008, 12:14:26 »

bibsi, скоро пътувахме с WizzAir до Рим и принципно сме доволни от полета. Самолетите са нови, чисти, обслужването е добро, с български персонал летят. Цените наистина са ниски, те за това се водят и нискотарифна авиокомпания. В София се обслужват на терминал 1 !!! Тук трябва да се внимава, защото в ел.билет никъде не пише кой е терминала и много често се изпускат полети, защото хората отиват на терминал 2. Също така, като резервираш билет, запази си право на багаж. Струва 15 лева за 20 кг. Ако пропуснеш този момент, на летището ще те таксуват с 30 евро. Разликата е голяма. На софийското летище не правят компромиси за свръх багаж и си плащаш по 10 евро на килограм. От Рим за София обаче не правят проблем ... Надявам се това да е достатъчно  smile
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #39 -: септември 01, 2008, 12:39:46 »

Много благодаря - мерси за бързата реакция --
Защото сега ще ми се наложи няколко пъти да пътувам до Брюксел и ще видя как ще мине първия ми полет - Благодаря и за полезните съвети!
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines