Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:03:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Жена зад волана !!!  (Прочетена 31099 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« -: октомври 20, 2006, 08:40:10 »

Хайде да ви видя колко от вас бъдещи, настоящи и вече бивши булки ще се припознаят в този линк  biggrin
http://forum.alteragate.net/viewtopic.php?t=1914
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 20, 2006, 09:27:04 »

Хайде да ви видя колко от вас бъдещи, настоящи и вече бивши булки ще се припознаят в този линк  biggrin

Аз не се виждам!!!  blush Ми нямам книжка!!!  Пък и милото като си ме знае, казва, че е по-добре да съм без книжка!!! yahoo

Но някои точки са ми мнооого познати Blush, особено преди да изляза от нас!!! blush hiphip good yahoo
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #2 -: октомври 20, 2006, 09:29:09 »

Ами аз съм първата blum
От една година имам книжка обаче вообще и изобщо не карам, заради безопасноста на околните и моята собствена  boxing
Може би някой ден, ако ми се налага ще се взема в ръце и ще потренирам сериозно, ама за сега-мерси, неам нерви, особено във варненското движение!
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #3 -: октомври 20, 2006, 09:35:33 »

Аз изобщо не се припознавам и винаги споря по този въпрос / особено с мъже/ yahoo
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 20, 2006, 10:14:17 »

Мдаааа...

Всеки път като видя жена зад волана и ме побиват тръпки. Особенно ако съм пеша. Винаги си представям частта за тротоара biggrin .

Аз изобщо не се припознавам и винаги споря по този въпрос / особено с мъже/ yahoo

Да има и жени добри шофьори, но се броят на пръсти както се казва. Има и мъже лоши шофьори, но те по метода на естествения подбор напускат завинаги бойното поле, лошото е че със тях заминават и много невинни.

Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #5 -: октомври 20, 2006, 10:26:41 »

 dirol
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #6 -: октомври 20, 2006, 10:36:07 »

Да има и жени добри шофьори Има и мъже лоши шофьори

Абсолютно Yes
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 20, 2006, 10:41:39 »

Да има и жени добри шофьори Има и мъже лоши шофьори

Абсолютно Yes

Определено е така!!!  good
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #8 -: октомври 20, 2006, 12:45:00 »

Вярно е, че има жени, които се справят прекрасно, както е и вярно, че мъже причиняват повечето сериозни катастрофи заради "ефеченето" си. За съжаление аз просто не съм от добрите шофьорки засега, но поне си го признавам  dance.
И аз си мислех, че ще се справям мноого по-добре и преди все си повтарях, че аз няма да съм от тия смотаните, но някакси така се стекоха обстоятелствата при мен-първо с инструктора нещо не мелехме брашно и бях много притеснена, после исках да се упражнявам с мъжа ми, пък той замина и т.н. Като резултат намколко си време не съм се качвала вообще и няма как да се подобря  tease.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #9 -: октомври 20, 2006, 13:31:42 »

Я, каква сладка тема. На въпроса: да, на шофьорските курсове правех почти всички от тези магарии. Да ама сега след 8 годинки съм .... Фиуууууууууу! А и нямам нито едно ПТП!

Така ми каза и един приятел, който ме видя в действие. Претендирам, че карам много по-правилно и редно отколкото повечето мъже, взети заедно. Макар че само скороста ми е обикновено малко по-така..... angel Нали карам мома италианка от нервните, та затва така.....

Последния майтап беше когато един глупак реши да ме затвори, засече, наругае и т.н. Изпитах нечовешко удоволствие, когато тъпака сам се надена в задната ми броня. Пък колко дълъг акт му писаха полицаите....

Пък и измежду мъжете има адски много некадърници. Просто ние, жените мислим за много неща едновременно. Понякога просто се разсейваме! pardon
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 20, 2006, 14:57:03 »

Ето и един виц по темата Wink

Жена говори притеснено на мъжа си по телефона:
- В карбуратора на колата има вода!
- Хайде - хайде, взе и от карбуратори да разбираш. Ти не знаеш нито какво представлява, нито къде е? Къде е колата?
- В басейна!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #11 -: октомври 20, 2006, 16:33:48 »

Да, аз бях мнооооого зле, първият път като подкарах кола (автоматик, така и не се научих със скорости) отидохме до отсрещния супермаркет; аз се набутах в лентата за обратно движение, което  направи паркирането по сложно, аз нещо се прибилжих твърде близо до съседната кола, моят приятел (и настоящ съпруг) нещо ме стресна, аз скочих на спирачките, но ми се стори за секунда че това е газта, и тогава скочих на газта и с всичка сила се врязах в отсрещната  кола. После по най-бързия начин си сменихме местата (защото аз нямах книжка) и полицията дойде и стана еднаааа.... и до този ден понякога забравям къде е газта и къде спирачката, но иначе съм доста добър шофиор  Girl_sing
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 20, 2006, 17:24:51 »

Цитат
че мъже причиняват повечето сериозни катастрофи заради "ефеченето" си.
denisimo, ама да знаеш, че избощо не съм съгласен с теб по тоз въпрос. Повечето сериозни катастрофи стават заради мъже не защото се перчат, а защото вие жените много рядко карате извън града, а там стават патакламите. Сега как можеш да ме убедиш, че на всичките тези задръствания, движение с невероятната скорост от около 2 до 3 метра в час можеш да направиш сериозна катастрофа?

Нямам никаква статистика за причинителите на катастрофите в града, но поне от мои наблюдения е някъде около 70%-80% за жените.

Цитат
понякога забравям къде е газта и къде спирачката, но иначе съм доста добър шофиор
но това ми звучи като оксиморон - млад старец, кратка вечност и т.н.

Общо погледнато според мен мъжете са по-добри шофьори. И като количество и като качество. Но без да забравяме това което споменах преди, че и при жените има проблясъци на надежда.
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #13 -: октомври 20, 2006, 20:22:46 »

Е не съм съгласна пък! Жалко, че не мога да го изкрещя това!!! hysteric Аз също не се разпознавам в написаното. Според мен една работа или я можеш или не-няма средно положние! Още с качването ми в учебната кола бях уверена в способностите си. Коментирала съм уменията си със съпруга ми и той е на мнение, че съм мнооого добър шофьор. Така че хайде да се делим на добри и не толкова добри шофьори, а не на мъже и жени!!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #14 -: октомври 20, 2006, 21:56:45 »

 Плачещо момиче

Aaa vij sega Al_Stoev - da se poiasnia - az moje da barkam gazta i spirachkata, no tova koeto e vajno che sled parvoto mi kachvane na kolata (opisano po-gore), nikoga ne sam imala katastrofa zashtoto sam natisnala nepravilnia pedal.
Az karam mnojko (ot 2001va dosega, kato sadia po kilometrajite na kolite sam navartiala nad 130 hiliadi kilometra) i barzichko, i ne se davam na patia. Darja da kaja che ako biah losh shofior... shtiah kade sebe si, kade kolite da potrosha... da ne predizvikvam sadbata, ama niamam oshte takiva sluchki  angel

Po povod za jenite i majete - v US, zastrahovkite na koli za maje sa po-visoki, ot jenite, zashtoto majete predizvikvat poveche katastrofi... hm  Blush
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #15 -: октомври 20, 2006, 21:57:28 »

Така че хайде да се делим на добри и не толкова добри шофьори, а не на мъже и жени!!

 good  goodgive_rose danceg
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #16 -: октомври 23, 2006, 21:54:48 »

Така че хайде да се делим на добри и не толкова добри шофьори, а не на мъже и жени!!

 good  goodgive_rose danceg


Най-накрая, свестна дума! Допълвам, имам приятелка, която след като потроши колата на съпруга си, се отказа от шофирането, даже не си е взимала книжката от КАТ. Тя просто отказа да шофира повече.

Човек, който не се преценява като добър шофьор е редно да не шофира, независимо от пола! Заради здравето и живота на всички ни.

АКтивен шофьор съм и искам да ви кажа, че некадърните шофьори-жени карат абсолютно неадекватно, а некдърните шофьори-мъже се опитват да се проявяват като изтребители. Въпреки че и двата варианта ме плашат изключително... Кажете си мнението, приятели?
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #17 -: октомври 24, 2006, 08:58:30 »

АКтивен шофьор съм и искам да ви кажа, че некадърните шофьори-жени карат абсолютно неадекватно, а некдърните шофьори-мъже се опитват да се проявяват като изтребители. Въпреки че и двата варианта ме плашат изключително... Кажете си мнението, приятели?

Съгласна съм с теб!!!
Аз също шофирам активно и по пътищата е, меко казано страшно!!! При по-сложна ситуация жените се чудят точно каква и колко на брой маневри да извършат, а комплексираните мъже, в малко по-бързички и лъскави коли - е трудно да разбереш какво се опитват да направят - може би нещо като самоубийствен атентат!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 24, 2006, 13:09:16 »

Аз ву подкрепям hiphip момичета.Има добри и лоши шофьори.Или по-скоро на някой хора въобще не им идва отвътре.А за мъжете зад волана с малко ум и повечко самочувствие казвам само жалко за тях,защото са нещастни горките.И смачкани  blum
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #19 -: октомври 25, 2006, 19:54:04 »

...е трудно да разбереш какво се опитват да направят - може би нещо като самоубийствен атентат!!!
  ROFL ROFL ROFL kezz
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 27, 2006, 11:56:15 »

Не е в наша полза но ето един виц:
Мъж учи жена си да кара кола. След доста опити най-накрая казва:
- Добре, най-после паркира правилно. Само дето не е в нашия гараж... pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 27, 2006, 11:56:56 »

ИЛИ:
Из обяснения на катастрофирала шофьорка:
"Докато карах с превишена скорост, навлязох в насрещното платно, закачих две коли, качих се на тротоара, прегазих една будка, закачих някакви сергии, пак се върнах на платното, ударих един камион, след което загубих контрол над машината". girl_impossible
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #22 -: октомври 27, 2006, 12:05:42 »

след което загубих контрол над машината". girl_impossible
lol lol lol lol lol
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 27, 2006, 14:08:59 »

В този ред на мисли:....

из протоколите за ПТП, САЩ
 
"Пешеходецът ме блъсна и падна под автомобила."
"Като се връщах, уцелих друга къща и се блъснах в дърво, което не ми принадлежеше."
"Другата кола се сблъска с моята, без да предупреди за намеренията си."
"Мислех, че прозорецът ми е отворен, но се оказа затворен, когато пъхнах главата си през него."
"Сблъсках се със спрял камион, който идваше отсреща."
"Един камион влезе на заден ход през предното ми стъкло и удари жена ми по главата."
"Този човек беше едновременно навсякъде по платното. Трябваше няколко пъти да лавирам, преди да го блъсна."
"Ударих телефонната будка, докато се опитвах да убия една муха в колата, която ме тормозеше."
"Шофирах от 40 години, когато заспах на волана и така се стигна до катастрофата."
"Отивах на лекар с проблеми в задния ход, когато коляновият ми вал отказа и бях принуден да катастрофирам."
"Като наближавах кръстовището, внезапно се появи знак на такова място, където никога не е имало знак "Стоп". Не можах да спра навреме, за да избягна сблъсъка."
"Бутнах пешеходеца на заден ход, защото не исках да ударя предната броня."
"Автомобилът ми беше законно паркиран, когато блъсна на заден ход другата кола."
"Невидима кола се появи от пустошта, удари автомобила ми и изчезна отново."
"Казах на полицията, че не съм ранен, но когато свалих шапката си, установих, че имам счупен череп."
"Сигурен бях, че старецът никога няма да стигне до отсрещния тротоар, когато колата ми го застигна и го блъсна."
"Пешеходецът не знаеше в каква посока да поеме, така че аз минах през него."
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 27, 2006, 14:36:15 »

Непоправими сме,но пък сладки и всички ни обожават girl_in_love
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #25 -: октомври 27, 2006, 14:52:50 »

А за мъжете зад волана с малко ум и повечко самочувствие казвам само жалко за тях,защото са нещастни горките.И смачкани  blum


Eeeeee yahoo lol направо ме разбихте! Наслаждавам се максимално на тази тема! Айде бързо да се похваля: моята кола прилича на 20 годишно войнишко канче. А всъщност е доста по-млада. Защо? Не, не е защото съм некадърен шАфьор, напротив. Вече казах, че за 8 години (май толкова се вързаха) нямам нито едно ПТП. Обаче: на тез изтребители, които те засичат, избутват от пътя и прочие им намерих лека. Ситуация №1: значи, започва да ме засича от ляво. Какво правим? Ами оставяме го да се бутне в нас. Нормално, веднага звъня на куките, идват сладурите и му пишат един ромаааан. А ако е хитрец и си тръгне, номера му се записва с подробности.... После нашия любимец получава честитка по куриер от застрахователя, които вече са стартирали дело и отделно от куките. Пък ако реши да се скатае....? Тъц-тъц, започва да му тече лихва върху глобата lol Кофти!

А ако реши да ме засича от дясно, аз напр. съм се престроила за ляв завой и чакам поне 10 минути само на този светофар в задръстването.... Светва зелено, сладурчето започва да се сили и напъва да мине пред мен, да ме засече и прочие, защото просто е в насрещното и колите са срещу него..... Обаче, колко случайно съм с италианка, която още по-случайно е от онези, нервните.... Тогава ситуацията е същата. Чинно, както ме е учила мама, лееееекичко сладура...... си остава в насрещното. Много кофти ситуация! Един глупак така даже се удари челно в кола от насрещното платно. Много му се смях. lol Останалите хитреци просто скачаха на отстрещния тротоар.  tease
 
Ще кажете, че е много некоректно и крайно, но като покара годинка напр. човек по улиците и си казва: "-Абе аз ли съм последния балък, който стои и си чака в платното, а останалите все са по-хитри от мен"? Тогава имаш два варианта: да станеш простак като всички останали или да започнеш да вършиш абсурди като мен.... и да пийваш кафенце всяка седмица със застрахователите си. Аз взех решението за себе си, надявам се вие да също да сте решили дилемата!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 27, 2006, 15:09:39 »

Ето още нещо! blum

На 01 януари миналата година, компанията Baksys пожела да въведе банкомати Drive-Thru.
Тази система позволява да теглиш пари без да слизаш от колата good След тестов период е било установено, че определена категория хора предизвикват огромни задръствания около банкоматите.
Жандармерията поради това е решила да забави новата система, защото е констатирала две процедури на ползване:

1. Процедура при МЪЖА:

1. Доближаване до банкомата.
2. Сваляне на стъклото.
3. Вкарвване на картата и набиране на PIN.
4. Избор на желана транзакция.
5. Изваждане на картата.
6. Взимане на парите и разписка.
7. Вдигане на стъклото.
8. Потегляне.

2. Процедура при ЖЕНА:

1. Доближаване до банкомата.
2. Правене на няколко манери, докато стъклото се приближи до терминала.
3. Стартиране на двигателя, който е спрял по време на маневрите.
4. Сваляна на стъклото.
5. Намиране на ръчната чанта и изсипване на върху съседната седалка, за да се намери картата.
6. Намиране на картата и оправяне на грима, чрез огледалото за обратно виждане.
7. Един или два опита да с епостави картата.
8. Отваряне на вратата за улесняване, поради голямата дистанция между колата и банкомата.
9. Поставяне на картата.
10. Поставяне на картата отново откъм правилната страна.
11. Изсипване на на съдържанието на чантата с документи върху съседната седалка, за намиране на PIN записан в някои от бележниците.
12. Въвеждане на кода.
13. Натискане на "CANCEL" и въвеждане на правилния PIN.
14. Избор на желана транзакция.
15. оправяне на грима, използвайки стъклото на банкомата за огледало.
16. Взимане на парите и разписка.
17. Търсене на портфейл сред нещата на съседната седалка, за да се приберат парите.
18. Прибиране на разписката в чантичката с документи.
19. Оправяне на грима, чрез огледалото за обратно виждане.
20. Потегляне и спиране след 2 метра.
21. Връщане до банкомата.
22. Взимане на картата.
23. Търсене на съседната седалка на портфейл за карти.
24. Прибиране на картата в джоба.
25. Оправяне на грима.
26. Стартиране на двигателя, който междувременно е спрял.
27. Каране 5-6 км.
28. Освобаждаване не ръчната спирачка.
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #27 -: октомври 27, 2006, 15:34:00 »


 Тогава ситуацията е същата. Чинно, както ме е учила мама, лееееекичко сладура...... си остава в насрещното. Много кофти ситуация! Един глупак така даже се удари челно в кола от насрещното платно. Много му се смях. lol Останалите хитреци просто скачаха на отстрещния тротоар.  tease


Замисляла ли си се ако с/у теб изкочи такова камикадзе и ти какво ще направиш. И за да усложним малко задачката ще добавим и едно дете в колата ти. Замисли се какво правиш следващият път.

"-Абе аз ли съм последния балък, който стои и си чака в платното, а останалите все са по-хитри от мен"?

Ами ако се мислиш за балък/чка?... Аз лично си стоя в платното, говоря си по телефона, слушам музика на мах и не обръщам внимание на "рейсърите".


Тогава имаш два варианта..

Вариантите за 3. Двата както ти ги каза а третият е да не обръщаш внимание и да си караш както е записано в закона за движението по пътищата и в правилника за неговото прилагане


Това беше офф топик
Аз познавам една дама която със сигурност кара по-добре от мен. Аз не се имам за сгънат зад волана.


P.S. Идеята ми не е да се заяждам а просто да се кара внимателно, защото касапницата на пътя взима ужасяващи размери. No Offence Sheila Wink
« Последна редакция: октомври 27, 2006, 15:41:48 от Oizo_Zoizo » Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #28 -: октомври 27, 2006, 15:38:31 »


На 01 януари миналата година, компанията Baksys пожела да въведе банкомати Drive-Thru.

Преди три години станах неволен свидетел на една случка с такъв банкомат. Една жена не успя да спре.... и като се разхвърчаха онез ми ти "доварци" $$$$$$ голям смях падна...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 27, 2006, 15:43:24 »


На 01 януари миналата година, компанията Baksys пожела да въведе банкомати Drive-Thru.

Преди три години станах неволен свидетел на една случка с такъв банкомат. Една жена не успя да спре.... и като се разхвърчаха онез ми ти "доварци" $$$$$$ голям смях падна...
А аз съм виждала мъже,които не могат да се справят и с по - елементарно паркиране!Жалко
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #30 -: октомври 27, 2006, 15:50:11 »

Сори за спама...  ето и едно нещо по темата за размисъл
Цитат
Вчера си карах по магистрала Тракия...
Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки...
За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си.
Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка...
Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми.
Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а.
Фаса в устата успях да задържа с последни усилия...
О, как мразя жени зад волана!!!!.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 27, 2006, 15:54:28 »

Това е нещо по-добро!Браво! hiphip
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 27, 2006, 15:56:09 »

Цитат
Вчера си карах по магистрала Тракия...
Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки...
ХАХАХАХАХ  hiphip  lol
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 27, 2006, 16:05:16 »

Аз взех решението за себе си, надявам се вие да също да сте решили дилемата!

Аз по принцип съм голям непукист и не се дразня от "състезателите". Както каза Oizo_Zoizo седя си и си слушам музика. На някои дълги сфетофари и цигарка си запалвам. 2-3 минути които ще спеста ако не го пусна няма да ме спасят от закъснението. А пък ако ме удари то тогава ще закъснея още повече. То КАТ, то МАТ, то граждански и каско. Не ми се мисли. Обюо взето оглеждайте се  look

П.П. Е наистина и на мен ми е писвало и съм засичал такива, но това са единични случаи. Бил съм и от тези които изпреварват така, но това беше само веднъж и то защото не познавах пътя и се наложи да завивам в ляво след като почти бях стигнал светофара, а колоната за наляво беше много по назад.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #34 -: октомври 27, 2006, 16:11:56 »

Спокойно! Изобщо не смятам, че някой се заяжда с мен. Просто тук си казваме мненията. А за рейсърите сме на едно мнение. Не коментирам, че се правя на такава, просто си тръгваш спокойно на светофара и гледаш майтап. Повечето комплексари просто карат някви строшки, та не се налага почти да тръгваш различно от нормалното.

И точно така, карам изключително по правилника. От това страдат просто тези, които нарушават правилника.

Със сигурност, ако прибавим дете няма да карам така. Но в момента съм сама. И не бързам за никъде. Не съм толкова луда...  Просто нервите ми вече са малко поизпуснали и за себе си съм преценила, че така ще се чуствам по-удоволетворена.

А и да се надяваме, че ти чакайки чинно на светофара и си говориш по мобилния имаш hands free или  bluetooth? Или говориш без? blum
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #35 -: октомври 27, 2006, 16:13:44 »

Забравих да допълня: браво на цивилизованите шофьори, които се съобразяват с правилата, защото не напразно са написани те. Явно сме кът, но все пак успех, дерзайте!
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #36 -: октомври 27, 2006, 16:22:03 »

и още нещо по темата от мен :
http://www.youtube.com/watch?v=d9zrHzMuZ3I      crazy
enjoy it

http://www.youtube.com/watch?v=o0YTZI2RzUg
« Последна редакция: октомври 27, 2006, 16:28:30 от Oizo_Zoizo » Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #37 -: октомври 28, 2006, 09:20:09 »

 ROFL

Тва първото до някъде прилича на моите изпълнения. Ама смях!
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #38 -: октомври 28, 2006, 22:08:10 »

ROFL

Тва първото до някъде прилича на моите изпълнения. Ама смях!

бейби, не ми казвай че си в софия, защото чак сега ще си купя КРАЗ  ROFL
и ще стане една такава..... кървава и мътна по улиците... както и да е... фън да стааа   crazy crazy crazy crazy

P.S. Мечтата ми от малък е да карам КРАЗ в центъра на София diablo
« Последна редакция: октомври 28, 2006, 22:10:20 от Oizo_Zoizo » Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #39 -: октомври 29, 2006, 16:54:54 »

Миличък, не се безпокой! За твой ужас съм точно от София и какво съвпадение: пази се, защото и моята отдавнашна мечта е КРАЗ-а!

Ако видиш такъв в центъра пази се! Защото със сигурност съм аз.  beating Blush Oh my ...


Само не рзбрах ползваш ли hands free?

И предлагам край на офтопиците на тази тема....Съгласен? Благодаря

Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #40 -: януари 23, 2007, 17:01:20 »

Жените били слаби шофьори? Да, ама не...

Американско изследване опровергава популярния мит за уменията на дамите зад волана
22.01.2007
Американско изследване опровергава известния мит, че жените са по-слаби шофьори от представителите на силния пол. Според проучване на университета "Карнеги Мелън" (CMU.edu) шансът мъж да загине зад волана е 77% по-голям отколкото при дамите.

За изследването, поръчано от Американската автомобилна асоциация (ААА), е бил изготвен специален уебсайт, в който всеки шофьор може да въведе параметри като пол, възраст, часовете и районите, в които шофира, вид на автомобила и пр.

На базата на тази информация и статистическите данни системата изчислява каква е вероятността той да попадне в смъртоносен инцидент.

Понякога изводите се оказват доста интересни - рискът 82-годишна жена да загине в автомобилна катастрофа е доста по-голям отколкото това да се случи на млад шофьор на възраст от 16 до 23 години.

Жените са по-неуверени, но в същото време младежите са незрели, с по-малък опит като шофьори и изразена склонност към предприемането на неоправдани рискове.

Мъжете пък са опасни, тъй като "просто правят по-глупави неща" зад волана от дамите, обяснява Пол Фишбек от "Карнеги Мелън".

Според данните на университета най-опасното превозно средство е мотопедът, а най-сигурното - миниван или училищен автобус.

Най-много инциденти стават в събота, а най-малко - в сряда. Най-опасното за автомобилистите време в денонощието е около 2 ч. сутринта.

Най-много жертви от катастрофи има през октомври, докато през февруари са най-малко. Шофьорите с най-малко произшествия са водачи на възраст между 40 и 50 години.

Статистиката сочи, че през периода 1999 - 2004 г. в 116 493 от катастрофите довели до смърт в САЩ зад волана е бил мъж, докато жени са шофирали в 40 381 от случаите.

От 1998 г. броят на жените и мъжете с шофьорска книжка в САЩ е почти изравнен.
 
netinfo.bg

 
 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 23, 2007, 17:11:38 »

 Bravo denisimo Bravo good
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #42 -: януари 23, 2007, 17:47:05 »

.........

задавам си един въпрос: колко от тях карат коли и колко от тях са си изкарали книжките за да кажат че имат книжка?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 23, 2007, 17:59:41 »

Oizo_Zoizo  недей така има много добри жени зад волана. Познавам такива. Като и не до там добри (пак познавам такива), но то се отнася и за мъжете. Просто не всеки става за шофьор. Аз лично не се чувствам достатъчно решителна за това. Просто се понаплаших напоследък и не мисля да си вадя книжка. разчитам на полувинката.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 23, 2007, 18:13:15 »

... Просто се понаплаших напоследък и не мисля да си вадя книжка. разчитам на полувинката.

И аз така!!! girl_in_love good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #45 -: януари 23, 2007, 19:06:04 »

Аз пък имам книжка от деня в който навърших 18 в БГ, след това се явих на втори изпит в САЩ за книжка- и оттогава съм непрекъснато в колата- много обичам да шофирам сама- особено почти всеки weekend по 3-4 часа за да видя любимия- така ми остава предостатъчно време за расмисъл. Освен това, майка ми също взе пример от мен, иначе преди това не можеше години наред да се навие да вземе шофьорска книжка- и сега даже си купи кола и всеки ден хвърчи из града.
И да добавя от както имам книжка- почти 8 години- и на непрекъснатото каране- не съм имала нито една катастрофа- дано и занапред да е така, дай Боже! Така че и жените могат да бъдат добри шофьори! tease
« Последна редакция: януари 23, 2007, 19:09:09 от didibaby » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 23, 2007, 20:03:48 »

Смея да твърдя , че съм добър шофьор.Работата ми е много динамична и постоянно ми трябва кола.Не мога да моля никой да ме разхожда насам натам.Карам стара и очукана кола,но се държа достойно на пътя.С женското у мен злоупотребявам само когато ме спират полицай.Просто никога не ме глобяват това е! girl_wink blum
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #47 -: януари 24, 2007, 19:47:19 »

Аз обаче искам да добавя нещо- всяка сутрин по пътя за работа виждам поне 2-3 дами които шофират докато си слагат грима на лицето. Само чакам с любопитство някоя да си бръкне в окото със спиралата като скочи на спирачките! Заради такива жени ни слагат етикета, че сме лоши шофьорки! crazy
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 24, 2007, 19:49:50 »

Аз обаче искам да добавя нещо- всяка сутрин по пътя за работа виждам поне 2-3 дами които шофират докато си слагат грима на лицето. Само чакам с любопитство някоя да си бръкне в окото със спиралата като скочи на спирачките! Заради такива жени ни слагат етикета, че сме лоши шофьорки! crazy
Е това е адски тъпо - с грима.Тя оная дето паркира 2 часа на едно от по-долните клипчета сигурно е от тези "шофьорки"  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 24, 2007, 20:14:55 »

Аз обаче искам да добавя нещо- всяка сутрин по пътя за работа виждам поне 2-3 дами които шофират докато си слагат грима на лицето. Само чакам с любопитство някоя да си бръкне в окото със спиралата като скочи на спирачките! Заради такива жени ни слагат етикета, че сме лоши шофьорки! crazy
Е това е адски тъпо - с грима.Тя оная дето паркира 2 часа на едно от по-долните клипчета сигурно е от тези "шофьорки"  girl_wink

puppets
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #50 -: февруари 06, 2007, 14:05:10 »

Жена се опитва да кара Феррари  shok
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 06, 2007, 15:53:10 »

Абе щях да пиша нещо ама се страхувам да не обидя някого. Така, че само  girl_impossible ТАЗИ ЖЕНА Е ЛУУУУУУУУУУУУУУУУДА
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 21, 2007, 20:19:25 »

Пред банкомата ...

Той
- Спира до банкомата
- Поставя картата
- Набира сумата за теглене
- Въвежда кода
- Взима парите, картата и квитанцията

Тя
- Доближава се до банкомата
- Прави няколко маневри докато стъклото се доближи до терминала
- Стартира двигателя, който междувременно е спрял по време на маневрите
- Намира си ръчната чанта и я изсипва върху съседната седалка, за да намери картата
- Проверява си грима в огледалото за задно виждане
- Прибира всичко в чантичката си
- Сваля стъклото
- Изключва двигателя
- Слага ключа в чантичката
- Излиза от колата, тъй като е спряла твърде далеч от банкомата
- Два или три опита да се постави картата
- Поставя картата откъм правилната страна
- Рови си в чантичката търсейки хартийка със записания код
- Въвежда кода
- Нещо не е наред
- Поизучава инструкциите
- Натиска “Отказ”
- Въвежда правилния код
- Проверява баланса
- Търси плик за депозита
- Рови се в чантата за химикал
- Попълва депозитния талон
- Подписва чека
- Извършва депозита
- Изучава инструкциите
- Тегли пари от сметката
- Връща се в колата
- Проверява грима
- Изсипва чантата върху съседната седалка, за да намери ключа
- Стартира двигателя
- Прибира всичко в чантичката си
- Проверява грима
- Потегляне от мястото
- След 3 метра спира
- Дава колата назад
- Излиза от колата
- Взима картата и квитанцията
- Връща се в колата
- Слага картата в бележника
- Слага квитанцията в чековата книжка
- Прави запис за депозита и за тегленето на парите в чековата книжка
- Освобождава място в чантичката за бележника и чековата книжка
- Проверява грима
- Превключва на заден ход
- Превключва на преден
- Тръгва
- Пътува 3 километра
- Освобождава ръчната спирачка
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 21, 2007, 20:22:47 »

 laugh laugh laugh laugh е това беше уникално  good аз нямам книжка, но половинката се заливаше от смях, докато го четохме  laugh
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 21, 2007, 20:25:32 »

и ние бая се смяхме.и като сезамисля малко е вярно blum
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 21, 2007, 20:27:05 »

 funnytooth funnytooth funnytooth това беше супер funnytooth    
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 21, 2007, 23:57:11 »

ее значи аз не съм жена, защото аз правя като" Той", а моят мъж действa по дългата процедура, но без грима, естествено!  laugh
« Последна редакция: май 22, 2007, 09:29:30 от screwball squirrel » Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #57 -: май 22, 2007, 08:33:22 »

аз пък да се похваля-миналата седмица си взех изпита!утре подавам документи и да се надяваме скоро да съм добра на пътя! speed
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 22, 2007, 12:36:48 »

bulyov4e ,честито!!!Успех!!! give_rose
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #59 -: май 25, 2007, 08:11:15 »

мерси,десиславка! give_rose
вече чакам с нетърпение да си взема книжката на 8ми юни,за да мога да карам!
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 28, 2008, 19:17:07 »

fiibi_bg доста си права , НО бих искала да кажа , че има жени добри шофиоро, лично на мен паркирането малко ми куца има и колата е голяма............. banana
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 28, 2008, 19:25:07 »

Аз няма да си кривя душата - не съм от най-добрите шофьори и паркирането много ми куца, но това е положението... Повечето жени правят супер алогични неща на пътя...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 18, 2008, 18:47:36 »

ох и аз като начинаещ шофьор (нищо че имам книжка от 8 години  funnytooth)сама осъзнавам колко съм зле зад волана blush
при мен притеснението играе много голяма роля при излагацията ми по пътя,защото в извънгрдаски услови,тръгвам,спирам без проблем,но като има коли около мен този съединител ми играе много голями номера cray благородно завиждам на всички дами с коли автоматик  huhhuh.gif
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 18, 2008, 19:07:16 »

Хм, и аз в извънградски условия си карам без проблеми, обаче в задръстванията доста се панирам. И проблема идва оттам, че не се спазват никакви правила за движение на пътя. Всеки изпреварва откъде си иска, всеки изскача отнякъде. В София е много зле за шофиране. Аз мога да предвидя собствените си реакции, но няма как да предвидя тези на околните.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #64 -: септември 18, 2008, 20:29:04 »

И да се включа--- карам кола от 3 години...и бих казала, че съм добър и внимателен шофьор.
Преди една седмица обаче направих ПТП, за което аз съм виновна -- и то по най глупавия начин.
С паркирането съм Ок-- назад, напред, настрани и както ми скимне- -справям се.....В задръстванията съм адски нахална и винаги подавам муцуна на някъде---хехех....Но си мисля, че с всяка изминала година ставам все по-страхлива...и след 10 години ще ме е страх  да се качвам заради леваците шофьори...

Но като цяло, повечето ми приятелки шофьорки и бих казала, че се справят доста добре......Но като се замисля имам една приятелка, която наваксва за всички ни-- с ПТП-та и нарушенията......хехехех......
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 18, 2008, 20:37:58 »

Аз имам книжка от близо 5 години,карам сравнително сносно,ако питате мен -супер, приятелите ми същото биха казали,Дани и Теди ще кажат страх ли ги е било,защото от форума тях съм возила blum Страх ме хваща като сляза,докато карам-не-е-е,чак се плаща понякога колко не ми пука pleasantry Иначе не ме притесняват нито задръствания,нито нахални шофьори blum Свиркат ми и аз свиркам,иначе да ви кажа като видя един шофьор ,който кара зле винаги мога да кажа жена ли е или мъж tease има добри жени шофьори,но има и такива от които страх ме хваща girl_impossible
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 18, 2008, 21:19:50 »

Ех,че хубава тема,тъкмо по моята чст в момента :girlhide:Като цяло май съм съгласна,че жените по не ни бива в шофирането,обаче има такива мъже дето.... nea,а леля ми например сама си оправя колата и кара по-добре и от мъж *THUMBS*За себе си мога да кажа само,че макар и да имам книжка от 3-4 г. чак от  май започнах да карам редовно и то защото си взех кола и си навих на пръста,че задължително ще се науча...Ами какво да ви кажа-много съм горда от себе си и то не за друго,а защото имах фобия от шофиране,а сега елате ме вижте....такава фурия съм!Само паркирането трябва да потренирам,ама няма как...Иначе автоматика си е супер яка екстра! good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 18, 2008, 21:24:08 »

Моята свекърва например има 30 години стаж зад волана и въпреки това споделя, че напоследък изпада в ужас като й се налага да шофира. Ама то с това купуване на книжки, няма как да е. Който не е поискал, той не си е купил.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 19, 2008, 07:03:45 »

Аз имам книжка от близо 5 години,карам сравнително сносно,ако питате мен -супер, приятелите ми същото биха казали,Дани и Теди ще кажат страх ли ги е било
Е мен не ме беше страх,мисля,че си караше чудесно все пак ни возеше с моята беба и нямах грам притеснение  good С уддоволствие ще се повозя пак  blum ако Надето иска да ме повози де,иначе съм се возила и при жени,които  help ама те са изключения
А относно купените книжки има страаашно много хора станали така "шофиори" (съжалявам за грешката,ама така и не научих къде е оная пуста буква) Аз все още нямам книжка,трябва да си взема кормуването
« Последна редакция: септември 19, 2008, 07:06:42 от Данитка » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 19, 2008, 12:28:59 »

Според мен всичко е до опита. Мен в началото не ме беше страх, карах смело, но се усещах, че не съм достатъчно добре подготвена. Но работата ми изсква доста често да сядам зад волана, за което съм много благодарна. Обичам да карам, интересувам се доста от коли и това ми доставя удовоствие. Мисля, че понатрупах малко опит и съм по-спокойна. Вече съм в 7-я месец и не съм слизала от колата  pardon
И според мен въпроса не е дали си жена или мъж... Има и лошо, и добри шофъори и от двата пола. Дори бих казала, че жените са по-внимателни. При тях го няма това странно явление да се състезават на пътя с всеки и по всяко време, да поемат неоправдани рискове, да разчитат, че другите ще ги пазят т.н.

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 19, 2008, 15:03:54 »

Да всичко е от опита,но има и жени<а и мъже> които никога няма да се научат,качвала съм се при такива diablo няма научаване,ако ще да карат по 24 часа. Иначе относно шофирането-мъжете са по-добри в България и ще ти кажа защо,те са по на 'ти' с начина на каране на българина,особено в София,именно това,че не са толкова внимателни ги прави по-добри,те не мислят като нас 'ама така не е правилно,този няма да направи еди коя си маневра'.докато мъжете в повечето случай ги предвиждат тези неща. Не мислете,че съм против жените шофьори,все пак съм от семейство в което баща ми няма книжка и не иска и да има good просто това са ми наблюденията.
 Offtopic Дани ще те кача много ясно kiss2 Аз много внимателно карам бъдещи майчета blum
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 19, 2008, 15:25:58 »

Аз също имам книжка от 4 години, но така и непреодолях вътрешния си страх. С ръка на сърцето си казвам, че не могам да карам и нямам претенции да съм шофъор.
Съгласна съм, че шофъор се става само с шофиране.
И колкото да ни е мъчно мъжете са по-добри от нас;освен, че имат по-добри познания за колата като машина, просто повече им се отдава.Ние сме по -внимателни и по-предпазливи, те по-безразсъдни и самоуверени, но в крайна сметка мисля и по-добри.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 22, 2008, 10:34:13 »

момичета аз вече напредвам,в събота прекосих Варна с колата и не направих нито един фал yahoo
забелязвам обаче че има доста шофъори,които незнаят какво правят angry и особенно учебните карат адски бавно(то е някак неестествено да се тътриш с 40 shok,но хубаво че са те че вече нямам страх да изпреварвам blum
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #73 -: септември 22, 2008, 10:39:18 »

хехех- и аз като карах курсовете- сядам в учебната кола и където може газ--- ама инструктура ме побутваше да намаля , че максимума бил 50 с тая кола-хахах...много кофти----ама няма начин...така като карат бавничко ако стане нещо да има време да реагира инструктора...
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 22, 2008, 10:46:43 »

момичета аз вече напредвам,в събота прекосих Варна с колата и не направих нито един фал yahoo
забелязвам обаче че има доста шофъори,които незнаят какво правят angry и особенно учебните карат адски бавно(то е някак неестествено да се тътриш с 40 shok,но хубаво че са те че вече нямам страх да изпреварвам blum
maslinka все пак трябва да бъдем толерантни към тези в У колите, милите не им е лесно и на тях  Wink 
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 22, 2008, 13:57:12 »

М да трябва да сме по-толерантни към У-тата,и ние така сме били,макар аз добре да се справях на шофьорските nea м*удругото докато карах имах ПТП с маршрутка sarcastic sarcastic sarcastic и според шофьора аз бях виновна,ама кой ли му вярва на него<е ПТП е силно казано,леко ме удари защото явно не ме видя,че съм в платното и караше 'по правилата'> blum blum blum Иначе Маслинке,ела в София-тук никой не знае къде да кара и как  smile ама се свиква tease
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 23, 2008, 14:02:59 »

Наистина трябва да сме толерантни към учебните автомобили. Все пак някои от учащите се се качват на кола за пръв път. Няма как да хвърчат по булевардите с 100 км/ч  pardon А и са много по-неуверени... по-добре бавничко, че и да стане някой фал да може да се реагира и да са по-малки последствията  Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 23, 2008, 20:40:39 »

е те не са виновни милите учащи се,те инструкторите ги тормозят blum,на мен лично ми е по-лесно да карам по-бързо е не с 100 в града естествено:P
днес за пръв път се престраших да карам самичка до работа,и познайте светофара на който трябва да правя ляв завой точно пред полицията и не работи  angry иначе всичко си беше ок,само дето навръщане си имам един любим светофар на който винаги гасна funnytooth,само да чуя клаксон и пускам всички педали  laugh вообще незнам как ще се справя с това напрежение cray
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 23, 2008, 20:47:13 »

Маслинка, не се тревожи всичко идва с опита, а той се трупа с каране,по-точно шофиране smile
Всеки минава по-този път,ще видиш и ти каква виелица ще станеш след някой друг месец.Много безпроблемно каране ти пожелавам и смело напред!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 23, 2008, 20:50:22 »

Ама защо се панираш,нека си свиркат,на мен да не мислиш,че не ми свиркат,особено онзи ден като нямах мигачи,не свиркаха а направо щяха да ме удушат ако могат,ама не могат,нито могат да ме прескочат-така,че като почнат да свиркаш надуваш музиката,вдишваш и тръгваш pleasantry . На мен онзи ден ми загасна колата точно когато не трябваше,еми какво да направя,случва се и не се притесних-не трябва толкова да ти пука.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 23, 2008, 21:04:17 »

благодаря ви момичета give_rose
мислех че само на мен ми гасне колата cray
така ме успокоихте give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 23, 2008, 21:12:48 »

Май само ако е автоматична няма как да загасне,поне така си мисля,обаче на мен ми гасне особено като се заблея на някой светофар и забравя,че не съм освободила и хоп тръгва да загасва,добре че си се знам и си връщам крака,но се случва. Не често,но в началото си беше често и даже давах много газ и така тръгвах в началото,ама се свиква,ще се справиш просто не се отказвай,дори и да гасне през 5 минути и да те освиркват,на мен между другото един слезе веднъж от един джип и ми зачука на прозореца да ми обяснява как съм в забранена улица и да се върна crazy еми като видя,че с мен на глава няма да излезе-върна той tease Така,че хич да не ви пука good<а между другото аз тогава не видях знака и си мислех,че той е в грешка и толкова убедено спорех,ама и като се замислих след това с нищо не показах,че той е прав sarcastic>.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines