Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:08:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Жена зад волана !!!  (Прочетена 31100 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« -: октомври 20, 2006, 08:40:10 »

Хайде да ви видя колко от вас бъдещи, настоящи и вече бивши булки ще се припознаят в този линк  biggrin
http://forum.alteragate.net/viewtopic.php?t=1914
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 20, 2006, 09:27:04 »

Хайде да ви видя колко от вас бъдещи, настоящи и вече бивши булки ще се припознаят в този линк  biggrin

Аз не се виждам!!!  blush Ми нямам книжка!!!  Пък и милото като си ме знае, казва, че е по-добре да съм без книжка!!! yahoo

Но някои точки са ми мнооого познати Blush, особено преди да изляза от нас!!! blush hiphip good yahoo
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #2 -: октомври 20, 2006, 09:29:09 »

Ами аз съм първата blum
От една година имам книжка обаче вообще и изобщо не карам, заради безопасноста на околните и моята собствена  boxing
Може би някой ден, ако ми се налага ще се взема в ръце и ще потренирам сериозно, ама за сега-мерси, неам нерви, особено във варненското движение!
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #3 -: октомври 20, 2006, 09:35:33 »

Аз изобщо не се припознавам и винаги споря по този въпрос / особено с мъже/ yahoo
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 20, 2006, 10:14:17 »

Мдаааа...

Всеки път като видя жена зад волана и ме побиват тръпки. Особенно ако съм пеша. Винаги си представям частта за тротоара biggrin .

Аз изобщо не се припознавам и винаги споря по този въпрос / особено с мъже/ yahoo

Да има и жени добри шофьори, но се броят на пръсти както се казва. Има и мъже лоши шофьори, но те по метода на естествения подбор напускат завинаги бойното поле, лошото е че със тях заминават и много невинни.

Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #5 -: октомври 20, 2006, 10:26:41 »

 dirol
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #6 -: октомври 20, 2006, 10:36:07 »

Да има и жени добри шофьори Има и мъже лоши шофьори

Абсолютно Yes
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 20, 2006, 10:41:39 »

Да има и жени добри шофьори Има и мъже лоши шофьори

Абсолютно Yes

Определено е така!!!  good
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #8 -: октомври 20, 2006, 12:45:00 »

Вярно е, че има жени, които се справят прекрасно, както е и вярно, че мъже причиняват повечето сериозни катастрофи заради "ефеченето" си. За съжаление аз просто не съм от добрите шофьорки засега, но поне си го признавам  dance.
И аз си мислех, че ще се справям мноого по-добре и преди все си повтарях, че аз няма да съм от тия смотаните, но някакси така се стекоха обстоятелствата при мен-първо с инструктора нещо не мелехме брашно и бях много притеснена, после исках да се упражнявам с мъжа ми, пък той замина и т.н. Като резултат намколко си време не съм се качвала вообще и няма как да се подобря  tease.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #9 -: октомври 20, 2006, 13:31:42 »

Я, каква сладка тема. На въпроса: да, на шофьорските курсове правех почти всички от тези магарии. Да ама сега след 8 годинки съм .... Фиуууууууууу! А и нямам нито едно ПТП!

Така ми каза и един приятел, който ме видя в действие. Претендирам, че карам много по-правилно и редно отколкото повечето мъже, взети заедно. Макар че само скороста ми е обикновено малко по-така..... angel Нали карам мома италианка от нервните, та затва така.....

Последния майтап беше когато един глупак реши да ме затвори, засече, наругае и т.н. Изпитах нечовешко удоволствие, когато тъпака сам се надена в задната ми броня. Пък колко дълъг акт му писаха полицаите....

Пък и измежду мъжете има адски много некадърници. Просто ние, жените мислим за много неща едновременно. Понякога просто се разсейваме! pardon
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 20, 2006, 14:57:03 »

Ето и един виц по темата Wink

Жена говори притеснено на мъжа си по телефона:
- В карбуратора на колата има вода!
- Хайде - хайде, взе и от карбуратори да разбираш. Ти не знаеш нито какво представлява, нито къде е? Къде е колата?
- В басейна!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #11 -: октомври 20, 2006, 16:33:48 »

Да, аз бях мнооооого зле, първият път като подкарах кола (автоматик, така и не се научих със скорости) отидохме до отсрещния супермаркет; аз се набутах в лентата за обратно движение, което  направи паркирането по сложно, аз нещо се прибилжих твърде близо до съседната кола, моят приятел (и настоящ съпруг) нещо ме стресна, аз скочих на спирачките, но ми се стори за секунда че това е газта, и тогава скочих на газта и с всичка сила се врязах в отсрещната  кола. После по най-бързия начин си сменихме местата (защото аз нямах книжка) и полицията дойде и стана еднаааа.... и до този ден понякога забравям къде е газта и къде спирачката, но иначе съм доста добър шофиор  Girl_sing
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 20, 2006, 17:24:51 »

Цитат
че мъже причиняват повечето сериозни катастрофи заради "ефеченето" си.
denisimo, ама да знаеш, че избощо не съм съгласен с теб по тоз въпрос. Повечето сериозни катастрофи стават заради мъже не защото се перчат, а защото вие жените много рядко карате извън града, а там стават патакламите. Сега как можеш да ме убедиш, че на всичките тези задръствания, движение с невероятната скорост от около 2 до 3 метра в час можеш да направиш сериозна катастрофа?

Нямам никаква статистика за причинителите на катастрофите в града, но поне от мои наблюдения е някъде около 70%-80% за жените.

Цитат
понякога забравям къде е газта и къде спирачката, но иначе съм доста добър шофиор
но това ми звучи като оксиморон - млад старец, кратка вечност и т.н.

Общо погледнато според мен мъжете са по-добри шофьори. И като количество и като качество. Но без да забравяме това което споменах преди, че и при жените има проблясъци на надежда.
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #13 -: октомври 20, 2006, 20:22:46 »

Е не съм съгласна пък! Жалко, че не мога да го изкрещя това!!! hysteric Аз също не се разпознавам в написаното. Според мен една работа или я можеш или не-няма средно положние! Още с качването ми в учебната кола бях уверена в способностите си. Коментирала съм уменията си със съпруга ми и той е на мнение, че съм мнооого добър шофьор. Така че хайде да се делим на добри и не толкова добри шофьори, а не на мъже и жени!!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #14 -: октомври 20, 2006, 21:56:45 »

 Плачещо момиче

Aaa vij sega Al_Stoev - da se poiasnia - az moje da barkam gazta i spirachkata, no tova koeto e vajno che sled parvoto mi kachvane na kolata (opisano po-gore), nikoga ne sam imala katastrofa zashtoto sam natisnala nepravilnia pedal.
Az karam mnojko (ot 2001va dosega, kato sadia po kilometrajite na kolite sam navartiala nad 130 hiliadi kilometra) i barzichko, i ne se davam na patia. Darja da kaja che ako biah losh shofior... shtiah kade sebe si, kade kolite da potrosha... da ne predizvikvam sadbata, ama niamam oshte takiva sluchki  angel

Po povod za jenite i majete - v US, zastrahovkite na koli za maje sa po-visoki, ot jenite, zashtoto majete predizvikvat poveche katastrofi... hm  Blush
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines