Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:04:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шофирането и бременността  (Прочетена 15613 пъти)
 
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« -: декември 12, 2007, 18:01:19 »

Искам да се запиша на шофьорски курс и да го завърша преди да родя.  tease Вече говорихме с инструктура ми и той каза, че има и други бременни жени които са карали курса и не са имали проблеми. Какъв е вашият опит, как шофирате докато сте бременна? Пречат ли ви стомасите  pleasantry Иамте ли проблеми?
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 12, 2007, 18:26:08 »

Интересна темичка Wink
Аз си карам колата без да имам притеснения.......като Шумахер съм sarcastic
Не въждам проблем,освен ако поради някакви медицински причини забранят.
По никакъв начин не ми пречи корема.......еееееее по бавно влизам и излизам от колата,но това да е проблема good
Даже вече не слагам колана Wink случи ми се веднъж след дискотека в 3 сутринта да ме спрат за проверка.Когато приближих полицая и ми видя положението ме прати обратно в колата на топло Yes
Има си и предимства да си бременна шофьорка Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 12, 2007, 18:38:31 »

аз в началото чесно казано се бях притеснила и не исках да карам ама после вече се поотпуснах
но гледам да шофирам доста след като съм си изпила Утрогестана че от него ми се вие свят
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 13, 2007, 09:51:24 »

И аз мога да кажа, че си шофирам без никакви притеснения все още. Само с тази разлика, че сега съм по-внимателна, защото преди бях любител на високите скорости. А сега вече по-лекичко и по-спокойничко. Колан все още слагам и не ми пречи. А качването и слизането от колата вече естествено, както казва Сиска става по-бавно, но това въобще не е проблем.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 13, 2007, 13:08:33 »

Аз просто не мога да се разделя с колата и шофирането. Толкова съм свикнала, а и работата ми е свързана с доста шофиране. В начало/сигурно до към края на 4-ти/ минавах по около 400км. на седмица.
Сега доста ми омалява гърба, а и малко ми е притеснено вече.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 13, 2007, 13:10:23 »

Имам една приятелка, която докато беше бременна просто не слизаше от колата. До последно, докато роди тя си караше без никакви проблеми.
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 14, 2007, 09:24:01 »

Май само на мен ми пречи пупата при шофиране. nea Ако дръпна седалката назад, за да не ми пречи волана на корема, не стигам добре педалите.  laugh И така от известно време сме само на возене.  smile
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #7 -: декември 14, 2007, 13:13:09 »

да ви кажа и аз си карам нон стоп, не ми пречи, притеснявам се само някой тъпак да не ме удари, че такива колкото искаш, а без колан може да се ударим лошо и от лек удар.
Винаги докато шофирам, бебчо ме рита постоянно, не знам харесва ли й или не  smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 14, 2007, 13:45:22 »

да ви кажа и аз си карам нон стоп, не ми пречи, притеснявам се само някой тъпак да не ме удари, че такива колкото искаш, а без колан може да се ударим лошо и от лек удар.
Винаги докато шофирам, бебчо ме рита постоянно, не знам харесва ли й или не  smile
: Nicky ти къде се покри????какво става с теб???
Хайде разпиши се в другата тема да научим малко повече неща за теб и бебка blum
Сега забелязах,че термина ти е един ден след рождения ми ден blushДа знаеш много послушно момиченце ще си имаш-Рибки tease
« Последна редакция: декември 14, 2007, 13:48:22 от сиска » Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 15, 2007, 14:54:47 »

И аз не слязох от колата през цялата бременност,дори веднъж ме спряха за превишена скорост girl_haha,слизам и полицаите като ме видяха... Oh my ...''Къде бе мойто момиче си се разбързала с този корем?''А два дни преди да родя бях с колата на Бачковския манастир,за да си запаля свещ.Мъжът ми все казваше,че ще взема да родя в колата.
Не ми пречеше корема,дърпах си седалката по-назад и слизах и се качвах по 5 мин. sarcastic.Създавах голям смут по паркингите в 9 мвсец,корема ми беше голям и охраната все ме питаше:''Да ви помогна ли?''
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #10 -: декември 17, 2007, 14:08:15 »

: Nicky ти къде се покри????какво става с теб???
Хайде разпиши се в другата тема да научим малко повече неща за теб и бебка blum
Сега забелязах,че термина ти е един ден след рождения ми ден blushДа знаеш много послушно момиченце ще си имаш-Рибки tease
ааа аз редовно ви чета, но по-рядко пиша, че съм се заринала с глупости smile ... иначе и аз съм чувала, че момиченцата рибки са послушни blum
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #11 -: август 19, 2009, 16:35:43 »

Ами аз не съм шофъор, но нямам нищо против до към 8 месец. Тъй като скоро ще взимам книжка съм решила - не по-късно. Иначе не дай си боже получиш контракции в колата може и себе си да нараниш и някой друг от невнимание! girl_impossible
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 19, 2009, 17:05:52 »

Аз си карам колата като пич, слагам си колана, повече ми пречи между гърдите отколкото на корем  blum Мисля обаче че какъвто съм късак като ми порастне корема, няма начин да се хвана в колата, че като дръпна назад седалката няма да достигам педалите, но по високите мами не биха имали този проблем  pleasantry

Ами аз не съм шофъор, но нямам нищо против до към 8 месец. Тъй като скоро ще взимам книжка съм решила - не по-късно. Иначе не дай си боже получиш контракции в колата може и себе си да нараниш и някой друг от невнимание! girl_impossible
Въпроса е да не си на дълъг път, иначе те силните контракциите няма така изведнж да те споходят. Да не разводнявам тая тема прочети на други места, толкова постепенно започва всичко че спокойно имаш време да се придвижиш до която и да е болница в града  Wink
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #13 -: август 19, 2009, 17:42:25 »

Имам приятелка, която така заради контракциите едва не се забила в едно дърво! След около час и нещо - два се обади че е родила момченце  pardon Бързаков!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #14 -: август 20, 2009, 13:31:58 »

Аз си шофирах през цялата бременност без проблем  good Сега вече/от края на 8м/ избягвам и дори когато излизам из града предпочитам градския т-т или такси, ако няма кой да ме вози  blum
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines