Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:28:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ - 2 част  (Прочетена 136253 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: май 14, 2011, 14:20:52 »

Аз също си мисля за моминско парти ,но много тъпо  се получи днес- една девойка с която преди  бяхме много близки приятелки ,не ми се е обаждала от половин година ,звънях и много дълго време, да се видим ,но тя все се оправдаваше че е заета с нещо. И накрая просто спрях да я търся! Дори я поканих да ми стане шаферка, чула не дочула ми вика и мен да ме включиш и мен в моминското парти. Oh my ...
Трябва да ви кажа ,че ми стана много криво!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: май 14, 2011, 16:07:50 »

Вчера ми беше репетицията за моминското парти.  yahoo
Шефът ни е пее и ми посвети 1 песен, това никога не се е случвало на др колежка. Как да не се почувствам специална.
Каза, че като си правя моминското парти, да го уведомя blum.
Активен
boyana_sl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: май 22, 2011, 10:54:19 »

Здравейте момичета!
Моето моминско парти ще бъде на 28.05 и се чудя дали не е редно да подаря по нещо малко на момичетата. Искам да им остане по нещо за спомен. Повечето от тях не са били до сега на такова парти и ми се ще да ги зарадвам с нещо. За сега си мисля да купя на всяка по едни заешки ушички, като на Плейбой, но незнам дали да бъде само това.
Ако имате някакви идеи ще съм много щастлива да ги споделите  smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #423 -: май 22, 2011, 20:44:58 »

хубава идея имаш относно ушичките. едни приятелки бяха организирали моминско парти но с коронки попучило се е много хубаво smile те от своя страна й подариха невероятна торта и една точилка с голяма панделка че ако мъжа не слуша да я използва  beating
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 25, 2011, 13:40:53 »

Дайте да пораздвижим темата. Локации, теми, забавления за моминското парти - споделете идеи и преживявания.

Скоро бях в един пиано бар, където имаше моминско парти. Помислих си, че това с тениските вече стана ужасно банално - виждала съм го 100 пъти. И изобщо - как да направим събирането различно от просто вечер в дискотека, каквито имаме достатъчно често? С какво да раздвижим обстановката? Нещо хавайски гердани, някакви шалчета, игри някакви подходящи
 - като това, което го има на запад например, където булката е длъжна да изпълни една прищявка на кумата си - да речем да отиде да заговори непознат...

Споделете идеи...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #425 -: май 25, 2011, 18:38:24 »

какви идеи може да се дадат... на една позната и бяха организирали партито в ресторант( беше бременна и не понасяше дискотеките), но за сметка на това се получило страхотно. имаше торта с мъжки и женски полови органи, която просто взе акъла дори и на сладкарите. за булката имаше корона с надпис " бъдеща булка (и датата на сватбата). след това направиха разни неща за да я разубедят да се омъжва или просто за да й изпитат любовта. след това й подариха и табелка на която пишеше " помощ омъжвам се". ммм така като го обеснявам не звучи толкоз забавно колкото всъщност се бе получило. е за сега това се сещам. Въпреки че аз съм казала, че един ден искам задължително стрипризьор даже и за приятеля ми  blush нека се позабавлява  girl_wink
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: май 31, 2011, 17:27:25 »

Здравейте момичета!
Моето моминско парти ще бъде на 28.05 и се чудя дали не е редно да подаря по нещо малко на момичетата. Искам да им остане по нещо за спомен. Повечето от тях не са били до сега на такова парти и ми се ще да ги зарадвам с нещо. За сега си мисля да купя на всяка по едни заешки ушички, като на Плейбой, но незнам дали да бъде само това.
Ако имате някакви идеи ще съм много щастлива да ги споделите  smile

boyana_sl чак сега видях поста ти smile но пък съм сигурна, че партито е било супер !!!

все пак да споделя за останалите момичета - на моето моминско парти всички бяхме с малки була и така си бяхме в дискотеката. беше много весело, всички питаха коя е булката, но не казвахме - уж за заблуда на врага, за да може булката да дивее на воля хахахахахахха
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 05, 2011, 03:51:10 »

Аз има вариант да си отложа сватбата с около месец, но моминското ми парти  sarcastic е организирано! Ето това е! Изненада ме един познат, който има доста колоритно заведение  girl_wink и ще ми направят невероятен купон! Само условието е да е през седмицата, за да не губи заведението много от това, че ще бъде затворено. Но това мен не ме притеснява, защото при нас няма събота и неделя. Само не сме решили кога ще е, защото все още не знаем какво ще се случи. Но аз съм решила да не се ядосвам, нали съм си безнадежден оптимист! good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юни 05, 2011, 09:09:23 »

Мони, защо ще отлагате сватбата, надявам се да не е някакъв сериозен проблем и да не е заради китайчето с роклята sad нещо се изгуби последните седмици, тук във форума, как върви подготовката и качи моля те, снимки от пробния грим (ако ти е възможно). Извинявам се за  Offtopic
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 16, 2011, 21:21:42 »

Момичета да ви питам, мой приятелки се заеха да ми организират моминско, а на младоженецът-ергенското, но дочувам разни неща, които не ми харесват хич. Дали мога малко да се намеся? Да питам ако го организират в някоя дискотека, аз ли поемам сметката или каквото те организират?Може да ви се стори глупаво, но не съм наясно. badgirl
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #430 -: юни 16, 2011, 21:52:48 »

ellimink, на моето парти всяко от момичетата си плати сметката и си поделиха общата. smile Не знам дали по принцип това е обичайната практика.  =]Аз се намесих при организацията на моето леко и категорично казах какво не искам да има smile За ергенското не съм се намесвала Wink Според мен, ако нещо те притеснява и няма да ти е комфортно и приятно, по-добре кажи сега на приятелките си, за да не се чудиш след това как да излезеш от ситуацията  crazy
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 16, 2011, 22:03:06 »

Права си pinkbird,остана 1 месец, а аз непрекъснато се притеснявам за нещо и нямам никаква намеса в моминското парти и ергенското. А явно такава организационна сила ме е поддела, че чак се плаша. Досега всичко е минавало през мен и сега ми е странно. blush
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юни 19, 2011, 17:33:03 »

Момичета, знаете ли къде мога да намеря парти артикули за моминското и ергенското парти? Вратовръзка свободен съм, рогца, крила и разни такива? Най вече вратовръзката ме интересува.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #433 -: юни 19, 2011, 17:36:11 »

Зависи за кой град става дума, но аз мисля че съм виждала в някои не всички сватбени магазини или има места където даваш текст или снимка и на някаква дреха ти печатат. Може и там да попиташ за вратовръзки.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 20, 2011, 17:33:48 »

ellimink, рогца, крилца, перуки и др. такива тематични, има в Куку-магазините. Има един до операта на Раковска и един в началото на пешеходната на Пиротска, откъм Ботев.  smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines