Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 13:52:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ - 2 част  (Прочетена 137375 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #405 -: март 14, 2011, 19:46:10 »

BeRa , много точно казано!  Bravo И аз по никакъв начин не се притеснявам как ще протече ергенското парти на половинката именно заради това!
Активен
azaliya
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 19, 2011, 10:51:46 »

Момичета...забранения плод е най сладък...имайте го в предвид...ако имахме моминско и ергенско парти аз щях да съм тазки която щеше да наеме стриптизьорка за купона на мъжете...според мен това е въпрос на доверие...а ако му нямате доверие то тогава лошо...ако един мъж реши да прави нещо или да изневерява, да забягва или всички неща заради които не искате ергенско парти и стриприйз и прочия...то НЕорганизирането на такова парти няма да го спре  pardon а ако си има своите задръжки то няма от какво да се притеснявате...
на 1000 % съм съгласна с BeRa
ние с любимия ще имаме ергенско и моминско парти 1-2 седмици преди сватбата
миналата година кумувахме и аз трябваше да организирам моминското парти  yahoo и булкато беше много щастлива  danceg тъй като беше изненада и всички момичета се забавлявахме истински
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #407 -: март 28, 2011, 17:28:52 »

Здравейте и от мен. Изчетох всички мнения по тази тема. Аз също съм " ЗА" ергенско и моминско парти. През май месец ще кумувам и много исках да организирам на бъдещата булка моминско парти. Проблема е, че се познаваме от много скоро ( младоженеца и приятелят ми са братовчеди и много добри приятели, затова държат ние да кумуваме ). Сега искам да организирам нещо, но... незнам какво да направя след като немога да се свържа с приятелките и. Та нали затова е това парти за да се веселят всички заедно като за последно. Моля ви момичета ако имате някакви идейки споделете.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #408 -: март 28, 2011, 20:05:01 »

Извинявам се за тъпия въпрос, но как става номерът с плащането накрая на партито?  Все пак кумата организира, но не мисля, че трябва да плаща blush
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #409 -: март 28, 2011, 20:13:22 »

Обикновено момичетата си плащат своите сметки и си разделят сметката на бъдещата булка - "черпят" я - така според мен е най-удачно  Wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #410 -: март 28, 2011, 20:26:21 »

once_upon_a_time , благодаря, не знаех!
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 31, 2011, 14:19:32 »

Mishi, добре дошла във форума!
Да споделя моя опит по въпроса ти. Моята кума е по-скоро от страната на младоженеца.  Лично аз съм си я избрала, защото тя ми беше на сърце, но в момента, когато направих списъка за момичетата, които бих искала да присъстват на моминското ми парти установих, че кумата ми не познава никак половината от тях, а част от тези, които все пак познава ги знае съвсем бегло. Затова, за да я улесня, въпреки че партито и всички подробности около него са изненада за мен и не знам нищо, й направих списък с хората, които аз искам да видя на партито си, заедно с телефоните и имейлите им й ще й го пратя. (сватбата ни е чак септември!) Дори си направих труда да й напиша по 1-2 изречения за хората, които не познава, за да не се чувства дискомфортно, когато се свързва с тях - да знае кой кой е. Така хем партито е изненада - само тя се занимава с това и аз нямам нищо общо, хем съм сигурна, че въпреки, че кумата ми не познава всичките ми приятелки - никоя от тях няма да бъде пропусната. Може би можеш да предложиш на твоята бъдеща кумица този вариант. smile danceg
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #412 -: март 31, 2011, 23:10:47 »

caffein  благодаря много. това е една чудесна идея. много добре си решила да направиш. лошото е че тя не иска. достатъяно са ангажирани с организацията на сватбата, работят и не им остава време за нищо и се отказаха категорично с тези партита, но ние искаме да ги изненадаме. мисля че ще се постарая да се свържа с нейна приятелка, която както теб ще ми даде някаква информация за останалите. още веднъж ти благодаря идеята е страхотна
« Последна редакция: март 31, 2011, 23:15:28 от Mishi » Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: април 05, 2011, 17:34:52 »

Mishi, сигурна ли си, че булката иска моминско парти? Има момичета, които не си падат по тези партита. Странно е, че не иска да изкара списък с приятелките си, колкото и да са заети...  crazy, такъв списък може да се направи за нула време. Да не се получи неловка ситуация? Може би трябва да я подпиташ дали е "за"?
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #414 -: април 05, 2011, 18:41:25 »

след като приехме поканата за кумуването ги попитахме дали ще има ергенско и моминско парти за да знаем какво да правим понеже сега сме в друг град и да може да се организираме да се приберем за купона. Но те категорично отказаха. Помислихме, че покрай другите приготовления не им се занимава и от гледна точка на финанси. Точно затова искаме да ги изненадаме с един невероятен и запомнящ се купон. Младоженците са много " народни хора" обичат купоните и биха се забавлявали много стига да има кой да го организира. за всеки случай ще попитаме пак дали биха се съгласили за да не рискуваме и да се обидят. Ох извинете ме малко се поувлякох дано сте ме разбрали правилно но наистина много се чудя какво да направя а ми се иска да организирам.това е от мен  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 05, 2011, 22:12:56 »

Mishi, според мен постъпваш много готино като искаш да изненадаш булката! Щом обича купоните няма как да ти се разсърди! Ако не ти дава имената на приятелките си, защото се притеснява от финансовата част, просто и кажи че искаш де направиш една изненада в самия ден и са ти нужни приятелките и за да я организираш. Така няма да заподозре! Wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #416 -: април 06, 2011, 10:06:54 »

Monikamaria благодаря ти много. И точно така смятам да направя. Тези дни трябва да се видим и ще я накарам да направи списъка с приятелките й или поне тези които са и най на сърце. Дано се справя с тази " сложна задача". Или може да помоля младоженеца да ми помогне с изненадата  yahoo. Ех измислх го благодарение на Вас.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 06, 2011, 10:11:13 »

За едно моминско парти изпозлвахме за жокер фейсбука. Подпитай младоженеца за по-близките приятелки на годеницата му и чрез ФБ може да се организирате много лесно.
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #418 -: април 16, 2011, 15:33:49 »

Много интересна темичка ..Аз съм за но като знам приятелките си едва ли ще се справят с организирането аз си мисля да ги събера на една филмова ве4ер у нас само анимации (понеже всички ги обичаме) пиканки,свещи, юрганчета, пижамки или не  yahoo аз бих орханизирала нещо такова защото обожавам купоните но приятелите ми ....
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #419 -: април 16, 2011, 20:12:54 »

Това също е добра идея за прекарване на момиското " парти". Да се отдадете на анимацийки, пижама парти (което аз лично мн харесвам) или просто едни дъъъълги процедури за разкрасяване,разказване на много истории или просто да поклюкарствате на спокойствие.  blum
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines