Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:18:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ - 2 част  (Прочетена 137414 пъти)
 
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: януари 31, 2011, 09:34:23 »

За мен моминското парти е прекрасен повод да събера всичките си приятелки на едно място (нещо, което иначе изобщо не може да се получи!) и да им се порадвам. Къде ще е или колко лъскаво няма никакво значение. И държа на партито - освен заради повдигането на настроението също и защото искам приятелките ми от различните етапи на живота ми да се запознаят преди сватбата.
А самия купон ще оставя изцяло на кумата ми - на нея и без това много й се отдава организацията на партита. Има желание да ме изненада и на мен това ми се вижда очарователно така че...
Бъдещият ми съпруг и той няма да остане без ергенска вечер като гледам. За мен не е идеята в това да е нещо претенциозно, а да стане веселба!
yahoo
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: януари 31, 2011, 10:04:37 »

За мен моминското парти е прекрасен повод да събера всичките си приятелки на едно място (нещо, което иначе изобщо не може да се получи!) и да им се порадвам. Къде ще е или колко лъскаво няма никакво значение. И държа на партито - освен заради повдигането на настроението също и защото искам приятелките ми от различните етапи на живота ми да се запознаят преди сватбата.
А самия купон ще оставя изцяло на кумата ми - на нея и без това много й се отдава организацията на партита. Има желание да ме изненада и на мен това ми се вижда очарователно така че...
Бъдещият ми съпруг и той няма да остане без ергенска вечер като гледам. За мен не е идеята в това да е нещо претенциозно, а да стане веселба!
yahoo

 goodpost и аз така разбитам нещата  good
стискам палци да се получи весел купон
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #392 -: януари 31, 2011, 20:46:27 »

Аз пък малко се притеснявам от факта, че аз имам доста приятелки, които са в София, а на половинката не всички са тук...Ще дойдат в деня на сватбата (евентуално) и ми е малко гадно за него  sad
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 01, 2011, 10:03:05 »

То е невъзможно всички да се съберат. smile Не си търси за какво да се притесняваш.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #394 -: февруари 01, 2011, 19:38:05 »

Да, така е, но с двама-трима ако е пак ще ми е гадно  sad
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: февруари 02, 2011, 13:35:37 »

Ние не сме решили дали ще имаме ергенско и моминско парти. Аз ще съм в Бургас, а милото в Карнобат и ако всеки от нас реши може да се събере с приятели, но не сме го обсъждали. Аз сякаш не искам да имам, тъй като по-добре да си почина преди сватбата smile. Предпочитам да отида в спа център и там да си прекарам деня - пълен релакс.
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 11, 2011, 09:39:19 »

Моето моминско парти очаквам да е около месец или 2-3 седмици преди сватбата.
В никакъв случая няма да са по-малко от 2 седмици едно от друго.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #397 -: февруари 11, 2011, 20:02:50 »

Според мен две седмици са си екстра!  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 12, 2011, 09:33:14 »

И според мен е важно да са с определен период разстояние. Направо си е лудост да е предишната вечер! girl_impossible Моето мисля, че ще е около 7-10 дена предварително. smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 12, 2011, 22:51:41 »

... също и защото искам приятелките ми от различните етапи на живота ми да се запознаят преди сватбата..
Този довод мн ми хареса.
Аз най-вероятно няма да имам моминско парти.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #400 -: февруари 14, 2011, 16:24:17 »

Ето тука вече видях наистина смисъл в тези партита. Да призная че винаги съм бил против тези мероприятия но сега наистина съм съгласен че е важно да се запознаят различните приятели и гости на бъдещата сватба. По този начин ще бъдат по отпуснати и вероятно притеснението кой пръв да излезе на дансинга или дали въобще да излезе ще отпадне.Но продължавам да съм против мероприятията със стриптийз и подобни глупости. give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 14, 2011, 17:56:54 »

Моминското парти наистина е добър повод да запознаеш приятелите си, но това да му бъде смисъла???? crazy Сватбата и партито ми са си мои и в моя чест, и не са нищо друго освен това! girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #402 -: февруари 14, 2011, 19:38:07 »

Но продължавам да съм против мероприятията със стриптийз и подобни глупости. give_rose

И аз  bad
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 20, 2011, 17:33:05 »

Момичета...забранения плод е най сладък...имайте го в предвид...ако имахме моминско и ергенско парти аз щях да съм тазки която щеше да наеме стриптизьорка за купона на мъжете...според мен това е въпрос на доверие...а ако му нямате доверие то тогава лошо...ако един мъж реши да прави нещо или да изневерява, да забягва или всички неща заради които не искате ергенско парти и стриприйз и прочия...то НЕорганизирането на такова парти няма да го спре  pardon а ако си има своите задръжки то няма от какво да се притеснявате...
Активен
Fragancia
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #404 -: март 14, 2011, 10:49:58 »

Аз пък си мислех, с моя годеник да си направим едно ергено-моминско парти с нашите приятели, и без това повечето са ни общи...  tease Ние с моя годеник си се забавляваме достатъчно добре двамката, пък било то със стриптизьори/стриптизьорки, песни, танци, кълчения, яко пиене и т.н., че да се раделямв и на два фронта. Пък и наистина така ще се запознаят някои от приятелите ни с други.  danceg danceg girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines