Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:54:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Летене  (Прочетена 10717 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 03, 2007, 01:23:05 »

И аз много съм си мечтала да летя с делтапланер, но досега не ми се е отдавало най-вече поради финансови причини, но човек трябва да осъществява мечтите си! Браво на теб Тео, дерзай!  good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #16 -: декември 03, 2007, 15:37:46 »

Тео снимките са страхотни,а и изживяването ти също е било такова Bravo
И на мен много ми се иска да "полетя" но няма как да стане-Ще си остане само мечта cray
Понеже съм с ниско кръвно....и не се получават нещата.Аз на една обикновена детска въртележка прижълтявам цялата,а за гондола да не говорим-слизам от нея без цвят на лицето bad
Искам с бънджи от Аспаруховия мост,но ме е старх поради тази причина........въпреки,че от скока би трябвало да ми се вдигне кръвното и адреналина tease

Сиска ,аз също съм с ниско кръвно.Но при мен всякакви такива емоции (атракции в лунапаркове,летене и т.н.) дават добър ефект,вдигат ми кръвното до нормата(е,после пак ми пада и трябва да хапна нещо,ама това да е проблема  pardon ).За бънджи и аз исках това лято,милото скочи,ама аз не,защото той каза,че се притеснявал за кръвното ми и едва ли не не ме пусна,ужасно ме е яд  SUICIDE Но ми казаха да се консултирам с лекар преди някакви по-екстремни щуротии,за да няма проблеми после(сега искам скок с бънджи и скок от самолет с парашут и ще се прегледам хубавичко най-напред,за да видя може или не).Ти защо не минеш на една такава консултация за летенето,щом ти се иска да пробваш?Тъкмо ще разбереш имаш ли причина да се спираш,или можеш да разпериш крилца  Wink Повечето лекари знаят кое можеш и не можеш да правиш в нашия случай и ще ти дадат съвет  good Доколкото знам,проблемът при бънджито е,че за да те изтеглят,трябва да си закачиш една плувка,която ти спускат,за твоето въже.Докато не я закачиш,висиш с главата надолу.При хора с високо кръвно това е силно противопоказно,за да не получат удар,а при такива с ниско не се споменава нищо друго,освен възможно забавяне на реакциите и дезориентация в следствие на паника.Но един кадърен лекар знае най-добре,ще ти каже може или не и ако не-защо.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 03, 2007, 22:53:48 »

Хайде и видео да покажа. Това е старта, малко трудно се чува как надавам вой от кеф.

Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 04, 2007, 13:36:00 »

Diavolinkata страхувам се ,защото на някакви въртележки ми става лощо и съм на косъм да припадна Girl_sing в такъв момент се чувствам лека като перце,все едно губя тегло bad
Задължително преди да реша да правя такива екстремни неща ще трябва да мина един преглед при лекар good Благодаря ти за съвета give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #19 -: декември 04, 2007, 21:20:00 »

Diavolinkata страхувам се ,защото на някакви въртележки ми става лощо и съм на косъм да припадна Girl_sing в такъв момент се чувствам лека като перце,все едно губя тегло bad
Задължително преди да реша да правя такива екстремни неща ще трябва да мина един преглед при лекар good Благодаря ти за съвета give_rose

Дано съм ти помогнала със съвета,защото това усещане(което и на мен ми е много познато) може да се дължи на различни неща.И в някои ситуации,когато си мислим,че ще ни стане лошо,да не се прояви изобщо.Успех  good girl_wink
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines