Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:50:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Летене  (Прочетена 10754 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: декември 01, 2007, 00:16:59 »

Да ви се похваля вчера летях  Aviator

Без мотор, с парапланер. Страхотно изживяване. Струва си де се опита. Запалих се много.  pardon Падам си по екстремните изживявания. Ето малко снимки.











Още в галерията  Wink

« Последна редакция: декември 01, 2007, 00:24:33 от Teo » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 01, 2007, 00:51:57 »

Оле, Тео, ама тези снимки си ги снимал докато летиш ли?  Oh my ... Супер!  yahoo
Много е готино усещането сигурно, макар че аз си падам по-страхлива и незнам дали бих се осмелила на такова нещо!  pardon
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #2 -: декември 01, 2007, 01:20:07 »

това е супер вълнуващо и дигащо адреналина чудо -полета!
Имам приятел, който си има самолет и е луд по това, но и по-други такива летения и скоци като вашите. Мен ужасно ми е любопитно, но   май ме е страх малко. Не че не вярвам в способностите му на авиатор, а по-скоро дали ще запазя обладание аз. А, ако не е тайна от къде са снмиките?
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 01, 2007, 01:28:29 »

 ohmyМного яки снимки! Винаги съм се чудела как се навиват хората да скачат или в случая да летят.Мен много ме е страх, angry,Тео кажи как се нави трябваше ли ти дълго време докато се съгласиш?
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #4 -: декември 01, 2007, 01:45:41 »

Пиколина, и аз не съм убедана, че няма да ми се боядисат гащите от
в  жълти или други,  huhhuh.gif :rains:ако реша да експерементирам с тоя въпросн полет, ама ако сме двете .....може да си дадем кураж, все пак
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #5 -: декември 01, 2007, 02:18:22 »

Тео, кажи все пак, ако желаеш разбира се, къде летяхте и  снимахне?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 01, 2007, 08:31:59 »

Тръгването е от морската градина във Варна. От там до Траката и обратно няколко пъти. Като за пръв път височината е само 40-50 м, иначе се качват и по нагоре.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #7 -: декември 01, 2007, 14:02:32 »

Уау,Тео,браво на теб  good !!!!Изживяването сигурно е невероятно  Bravo  Bravo  Bravo Аз си мечтая за скок с парашут от самолет,май на Бояна имало,но още ме е малко шубе,може би пролетта,ще видим  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 01, 2007, 14:16:27 »

Тео снимките са страхотни,а и изживяването ти също е било такова Bravo
И на мен много ми се иска да "полетя" но няма как да стане-Ще си остане само мечта cray
Понеже съм с ниско кръвно....и не се получават нещата.Аз на една обикновена детска въртележка прижълтявам цялата,а за гондола да не говорим-слизам от нея без цвят на лицето bad
Искам с бънджи от Аспаруховия мост,но ме е старх поради тази причина........въпреки,че от скока би трябвало да ми се вдигне кръвното и адреналина tease
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 01, 2007, 17:12:13 »

Марги благодаря ти за подкрепата give_rose,наистина ако сме две(или двама) може да се навия tease
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 02, 2007, 00:53:20 »

Ухааааааааааа! witch Aviator !! Ей колега!!! Много хубаво, като гледах снимките и направо ми се покачи адреналина! Честно! Все едно почувствах малка частичка от емоциите ти Тео! yahoo tease
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 02, 2007, 15:25:55 »

Леле Тео , страхотно изживяване е сигурно  Bravo
Снимките са супеееер good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 02, 2007, 17:10:14 »

ухааааа Тео много адреналино вдигащо преживяване  goody hurrah браво смелчаго!!представям си колко вълнуващо е било  Bravo Bravo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 02, 2007, 17:21:02 »

Aviator Aviator Aviator Aviator Aviator
страхотно,благородно ти завиждам......ама аз няма да имам смелост да го направя blush
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 02, 2007, 23:48:27 »

Каква красота!  girl_in_love Сигурно е голям кеф! С удоволствие бих полетяла и аз!  good Дано скоро ми се отдаде такава възможност!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 03, 2007, 01:23:05 »

И аз много съм си мечтала да летя с делтапланер, но досега не ми се е отдавало най-вече поради финансови причини, но човек трябва да осъществява мечтите си! Браво на теб Тео, дерзай!  good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #16 -: декември 03, 2007, 15:37:46 »

Тео снимките са страхотни,а и изживяването ти също е било такова Bravo
И на мен много ми се иска да "полетя" но няма как да стане-Ще си остане само мечта cray
Понеже съм с ниско кръвно....и не се получават нещата.Аз на една обикновена детска въртележка прижълтявам цялата,а за гондола да не говорим-слизам от нея без цвят на лицето bad
Искам с бънджи от Аспаруховия мост,но ме е старх поради тази причина........въпреки,че от скока би трябвало да ми се вдигне кръвното и адреналина tease

Сиска ,аз също съм с ниско кръвно.Но при мен всякакви такива емоции (атракции в лунапаркове,летене и т.н.) дават добър ефект,вдигат ми кръвното до нормата(е,после пак ми пада и трябва да хапна нещо,ама това да е проблема  pardon ).За бънджи и аз исках това лято,милото скочи,ама аз не,защото той каза,че се притеснявал за кръвното ми и едва ли не не ме пусна,ужасно ме е яд  SUICIDE Но ми казаха да се консултирам с лекар преди някакви по-екстремни щуротии,за да няма проблеми после(сега искам скок с бънджи и скок от самолет с парашут и ще се прегледам хубавичко най-напред,за да видя може или не).Ти защо не минеш на една такава консултация за летенето,щом ти се иска да пробваш?Тъкмо ще разбереш имаш ли причина да се спираш,или можеш да разпериш крилца  Wink Повечето лекари знаят кое можеш и не можеш да правиш в нашия случай и ще ти дадат съвет  good Доколкото знам,проблемът при бънджито е,че за да те изтеглят,трябва да си закачиш една плувка,която ти спускат,за твоето въже.Докато не я закачиш,висиш с главата надолу.При хора с високо кръвно това е силно противопоказно,за да не получат удар,а при такива с ниско не се споменава нищо друго,освен възможно забавяне на реакциите и дезориентация в следствие на паника.Но един кадърен лекар знае най-добре,ще ти каже може или не и ако не-защо.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 03, 2007, 22:53:48 »

Хайде и видео да покажа. Това е старта, малко трудно се чува как надавам вой от кеф.

Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 04, 2007, 13:36:00 »

Diavolinkata страхувам се ,защото на някакви въртележки ми става лощо и съм на косъм да припадна Girl_sing в такъв момент се чувствам лека като перце,все едно губя тегло bad
Задължително преди да реша да правя такива екстремни неща ще трябва да мина един преглед при лекар good Благодаря ти за съвета give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #19 -: декември 04, 2007, 21:20:00 »

Diavolinkata страхувам се ,защото на някакви въртележки ми става лощо и съм на косъм да припадна Girl_sing в такъв момент се чувствам лека като перце,все едно губя тегло bad
Задължително преди да реша да правя такива екстремни неща ще трябва да мина един преглед при лекар good Благодаря ти за съвета give_rose

Дано съм ти помогнала със съвета,защото това усещане(което и на мен ми е много познато) може да се дължи на различни неща.И в някои ситуации,когато си мислим,че ще ни стане лошо,да не се прояви изобщо.Успех  good girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines