Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:55:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за avva_stz !  (Прочетена 45017 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #15 -: ноември 27, 2007, 14:01:27 »

Хопс,ето ме и мен  Girl_hide Толкова го чаках твойто столче и точно като седна,да нямам нет,хахахха  ROFL Но сега потривам ръце и започвам  tease
1.Какъв човек си според теб?
2.А какъв би искала да бъдеш,но не си,защото не мислиш,че това поведение би отговаряло на същността ти?
3.Кое би те накарало да се усмихнеш,дори и в много кофти ден?
4.А кое може да превърне нормалният ден в кофти ден?
5.Имаш ли лидерски качества (ако се чудиш откъде го измислих това,в момента си чета хороскопа  DANCE )?
6.Твоят начин да се забавляваш(къде,с кого)?
7.Беше споменала,че не пиеш много,ама аз да си питам-любим алкохолен коктейл?
8.А всъщност можеш ли ти сама да забъркваш коктейли?
9.Хахха,още нещо то хороскопа,ако,разбира се,вярваш в такива неща  pardon С кои зодии се разбираш добре и с кои просто не се траете?А ти коя зодия си?
10.Каква искаше да станеш като малка?

Това са моите въпросчета,дано се забавляваш с тях  smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #16 -: ноември 27, 2007, 14:43:21 »

Опаааа .... я кой седна на столчето  tease tease tease Веднага се включвам с няколко въпросчета  blum

1. Цветно ли мечтаеш и ако да, за какво най-често?
2. Как протича един твой ден .... ?
3. Как си представяш ежедневието ти без телефон и интернет?
4. Ако можеше да си избереш година и място от историята, къде щеше да си?
5. Всяко дете мечтае за нещо като порасне голямо ... ти постигна ли детската си мечта/и?
6. Чувстваш ли се успял човек?
7. Какво изпитваш при вида на възрастна двойка, хванати за ръце или седнали на пейка, гукайки си под слънцето?

Ами това е от мен  blum blum blum Дерзай  butterfly



Хааайде, Катитка, удоволствието е мое,моооля,моляяяя, за всички ще имаа..топли топлиии.... funnytooth

1. Цветно ли мечтаеш и ако да, за какво най-често?

Мдаааа, най-вече цветно мечтая.Особено като се размечатя какъв ще бъде бъдещият ми дом. Освен това мечтая как ще изглеждам след 4, 5, 6 години.Еееей такива нещица дребнички blum

2. Как протича един твой ден .... ?

Пффф, най-различно...Еднаквото е, че като стана, нямам търпение да се добера до кафемашината в работата. Кафе с цигарка, после задачки- или се срещам с разни хора-от рекламни агенции, от медии, или преглеждам мaтериалите, които са ми пратили по мейла, одобрявам рекламни карета.Ако нямам много такива текущи задачи, движа други неща- кореспонденция с хора, с които фирмата се опитва да развие бизнес. Ако имам свободно време, търся канали, чрез които да се добера до потенциални бъдещи клиенти от чужбина- ровя в сайтове на агенции, министерства, палати, говоря по телефона с тях...Понякога пък по телефона от сутринта ме загрява я някой китаец, я швейцарец, я някакъв друг сътвер. И...от време на време разнообразявам с цигарка на терасата. После се прибирам, мисля какво ще хапваме, приготвям вечеря, и се пльосвам на дивана. Понякога ни идват на гости приятели, понякога излизаме за по едно питие. После...спим...и други работи... blushИ това е общо взето- скука. pardon

3. Как си представяш ежедневието ти без телефон и интернет?
Като рай...но не за дълго. Един път като ходихме на Боженци, имах чувството, че съм на друга планета...Там е много тихо... Girl_sing

4. Ако можеше да си избереш година и място от историята, къде щеше да си?
Ами тук съм си добре, да ти кажа, предизвикателство ми е да живея сега! Girl_sing

5. Всяко дете мечтае за нещо като порасне голямо ... ти постигна ли детската си мечта/и?

Ами аз си спомням малко мечти...Исках да съм учителка по едно време...бях такава 3 години. Исках да съм писателка blush- имам публикувани 2-3 неща. Исках да съм някаква известна по едно време, колебаех се певица ли, що ли... blushно тая мечта бързо ми се махна от главата някак, не ме държа дълго. А, снимаха ме за един вестник, хахахах  tease.И съм ходила на един конкурс за мис почти насила- до никъде не стигнах. pardon

6. Чувстваш ли се успял човек?
В някои отношения да, но винаги искам повече! blush Чувствам се образована, но искам още да се развивам, в други насоки, чета постоянно специализирани неща- ти специално знаеш подробности blum. Чувствам се донякъде доволна от това как се развивам професионално, но искам много повече. Чувствам се зряла, но осъзнавам, че има доста да поработя в тази насока. Та така, не мога да спра на едно ниво и да кажа „Това беше от мен!”


7. Какво изпитваш при вида на възрастна двойка, хванати за ръце или седнали на пейка, гукайки си под слънцето?

Оооо, винаги ми е много мило- разтапям се в блага усмивка. И милото и той, и започваме и ние да се гледаме влюбено и си казваме, че искаме да бъдем като тях на техните години! Girl_sing


Мерси за въпросчетата, Катитка. give_rose



Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #17 -: ноември 27, 2007, 14:48:29 »

 thank you thank you thank you avva_stz , задоволи любопитството ми изцяло   banana banana banana
« Последна редакция: ноември 27, 2007, 15:37:19 от Katitka » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #18 -: ноември 27, 2007, 15:05:20 »

Ехааа *YAHOO*Едва сега се добирам до столчето ти!!!И бързам,бързам..макар да ивждам,че си заета,ама аз съм търпелива...
та:
1.Вярваш ли в израза"Първата любов ръжда не хваща"?
2.Вчрваща ли си?и в какво вярваш...?
3.За какво е най-подходящо пълнолунието...?
4.Вечеря в къщи или бар навън?
5.Вярваш ли в любовта от пръв поглед и мислиш ли,че е възможно да  етрайна?
6.Би ли понесла да си известна?
7.Имаш ли гъдел? tease
8.Какво смяташ да подариш на любимия за Нова година? girl_wink
9.Как спиш...?И какво сънуваш?
10.Колко твои мечти си осъществила до сега?

Мерси предварително!Знам,че ще отговориш интересно! give_rose


Ей, Тонитка и тя не ме пожалила- 10 парчета!  shok


1.Вярваш ли в израза"Първата любов ръжда не хваща"?

Ами...по-скоро не crazy. Да, остава някакво едно такова по-особено усещане, но в никакъв случай лично мен не би ме накарало да премина някакви граници-физически или емоционални, да премислям и т.н. nea Просто остава хубав спомен, весел. Спомен, към който не се връщам често,обаче. Заета съм да си създавам по-хубави спомени в настоящето. smoke

2.Вярваща ли си?и в какво вярваш...?

Вярваща...ако питаш в религиозен аспект, не. Въпреки че имаше изключително тежък момент за семейството ми, в който си безсилен и само се молиш нещата да се оправят, а на кого се молиш...уж на Господ, защото друго име не знаеш...но за всеки случай добавяш „или каквото и да си там”. Аз тогава обаче бях толкова бясна на тая сила ли е, както искате я наречете, че не си и помислих да вляза в църква да паля свещ!
Отплеснах се...иначе вярвам страшно много в себе си. blush Понякога милото ме критикува, че съм надменна, но не разбира, че става въпрос за самоувереност, което няма нищо общо с надменността- аз просто знам какво мога, как го мога и колко го мога. stop

3.За какво е най-подходящо пълнолунието...?

За либофффффф...защото тогава не мога да заспя...иии..като върколак съм.... blush

4.Вечеря в къщи или бар навън?

От двете според случая. По-често първото. /пенсионерка! blum/

5.Вярваш ли в любовта от пръв поглед и мислиш ли, че е възможно да  е трайна?

Ами...тук съм пристрастна...аз казах, че на втората среща знаех, че ще се омъжа именно за този човек. А според моите разбирания това си е пръв поглед- от 2 дни заедно crazy...странна работа, аз иначе съм много..предпазлива, да кажем. И да, вярвам, че е трайна, защото и двамата усещат нещо свръхестествено в това, че са се срещнали, „познали” са се...необяснимо е.  crazy

6.Би ли понесла да си известна?

Твърдо не, поне не много известна. Ако съм професионално позната- сред колеги-специалисти -ОК, но иначе- не е за мен това...каквато съм чепата, не ставам за медиен образ.  diablo

7.Имаш ли гъдел? tease

Абе появил ми се е май, преди нямах. Wink

8.Какво смяташ да подариш на любимия за Нова година? girl_wink

Той иска яке... bad без коментар съм..аз исках да му подаря кутия с мъжки инструменти, той каза,че не иска... POMPOUS

9.Как спиш...?И какво сънуваш?

Напоследък зле, сънувам странни неща. Онази нощ сънувах, че ме хапе една камила... Eeager

10.Колко твои мечти си осъществила до сега?

2 образователни, една за местоживеене, ааа, не броим личната- да срещна човека- тя е най-голямата, остава тази за прекрасно семейство, за кариера...А други постигнати неща-има, ама са по-дребни мечтички.  nea


Благодаря многоооо за вниманието. Край на слайдшоуто.  NECKTIE
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #19 -: ноември 27, 2007, 15:24:37 »

ха така Авичка, хванахме те на столчето!!!! С тебе сме колежки филоложки, доклокото знам!!!! така че: колега, аре да те занимая с некои питанки:

1. Често ли плачеш и за какво?
2. Любим автор или книга? Или какво четеш обикновено?
3. Понеже също знам, че си работила в училище-Липсват ли ти детките гласчета по коридора на училището? Би ли се върнала някога там/е не същото училище, примерно някое по-хубаво/?
4. За какво си мечтаеш най-често?
5. Каква ще е следващата стъпка в професионалното ти развитие?

Надявам се да не съм те отегчила и да не съм повторила някоя съфорумничка pardon
Ще очаквам отговорите ти с нетърпение...... И последно иска ми се да цитирам любим мой автор, мисля че ще го отгатнеш: "The only way to get rid of temptation is to yield to it"


Fanimira, взе ми акъла с тоя цитат...аз съм филолог, обаче българска филология, не английска... *crazy*Нямам идея чий е изразът,хихихихи...  :PТо верно, че главицата ми в момента е малко..кашичка,ама...уж се напъвам и нямам идея  crazy

Ето сега отговорчета.


1. Често ли плачеш и за какво?

Ъъъъ...уцелих ден, в който да отговарям на такъв въпрос... :!Ами до скоро бях много..не точно студена, но сдържана. Обаче милото някак ми проби защитните стени и взех да си поплаквам. Отпуснах се пред него, не си крия емоциите. Girl_hide

А като настройка съм плачлива, филми ме разстройват, понякога на улицата някое дете, възрастен човек, животно... а когато се чувствам засегната, лицето ми в първия момент става каменно- защитния механизъм, ама после така ми се доревава. pardon

2. Любим автор или книга? Или какво четеш обикновено?

Оооо, труден въпрос към филолог... Много харесвам Блага Димитрова, освен това четях страшно много Гришам, Клавел, Хейли, Лъдлъм по едно време. После ме хвана философска муза...после пък нещо друго, и така, сменях си предпочитанията.

Но в последните години май чета само разни специализирани неща за имидж, репутация, маркетинг, мениджмънт, реклама, и прочие... Не помня откога не съм чела художествена литература. crazy

3. Понеже също знам, че си работила в училище-Липсват ли ти детките гласчета по коридора на училището? Би ли се върнала някога там/е не същото училище, примерно някое по-хубаво/?

Гласчетата в коридора са моят кошмар girl_impossible- направо те удрят в мозъка. Не ми липсват изобщо. nea Липсват ми децата понякога /деца, деца- те абитуриенти тази година Oh my .../, ама така беше и през ваканциите- долипсват ми, а още на първата седмица са ми черни пред очите. beating Не бих се върнала в училище отново. Не искам на 40 години да съм на успокоителни и хапчета за кръвно. nea

4. За какво си мечтаеш най-често?

За баланс... =]ама то балансът някак няма начин просто да ти падне от небето с реплика „Ехо, кой тука е поръчал баланс?”... look И си мечтая за дом, да си го обзавеждаме с милото...и после за дечица, ама по-после... още се настройвам. blush

5. Каква ще е следващата стъпка в професионалното ти развитие?

Ами..някак вътрешно в себе си съм си поставила един срок, в който ми се ще да реша ще започваме с опитите за бебок ли, ще търся нова работа ли..Някак не съм си изяснила още за себе си. А дали сега или по-късно- стъпката ще е само нагоре! first

Благодаря за въпросите, Фанимира!  saludo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 27, 2007, 15:47:58 »

Ей благодаря ти!Не ме разочарова!напълно задоволи любопитството ми!Но това не е всичко приятели.... girl_wink
До скоро! give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 27, 2007, 16:12:44 »

оопс, извинявам се, не знам защо реших че си англицист.  blum  Това е от Оскар Уайлд, в последно време нашумя със "Островът на изкушението", май наистина "Единствения начин да се оттървеш от изкушение е да му се отдадеш". Благодря за отговорите, но с риск да ти досадя, пак ще пиша  blum
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #22 -: ноември 27, 2007, 21:50:51 »

Хопс,ето ме и мен  Girl_hide Толкова го чаках твойто столче и точно като седна,да нямам нет,хахахха  ROFL Но сега потривам ръце и започвам  tease
1.Какъв човек си според теб?
2.А какъв би искала да бъдеш,но не си,защото не мислиш,че това поведение би отговаряло на същността ти?
3.Кое би те накарало да се усмихнеш,дори и в много кофти ден?
4.А кое може да превърне нормалният ден в кофти ден?
5.Имаш ли лидерски качества (ако се чудиш откъде го измислих това,в момента си чета хороскопа  DANCE )?
6.Твоят начин да се забавляваш(къде,с кого)?
7.Беше споменала,че не пиеш много,ама аз да си питам-любим алкохолен коктейл?
8.А всъщност можеш ли ти сама да забъркваш коктейли?
9.Хахха,още нещо то хороскопа,ако,разбира се,вярваш в такива неща  pardon С кои зодии се разбираш добре и с кои просто не се траете?А ти коя зодия си?
10.Каква искаше да станеш като малка?

Това са моите въпросчета,дано се забавляваш с тях  smile

Дяволинка, ето и за теб, извинявай, че малко се забавих.

1.Какъв човек си според теб?
Според мен съм… crazy Ох, не знам защо се сетих за една мисъл „Във всеки човек дреме по един простак, а в някои-двама!”,хахахахах. funnytooth laugh Няма нищо общо с мен, де. Wink Ами не съм лош човек, понякога съм малко на настроения, но пък съм отзивчива, мисля. Импулсивна съм, а същевременно и прагматична и разумна. Целеустремена и упорита съм, но съм и нетолерантна понякога. Крайна,може би…най-вече нетърпелива.  pardon

2.А какъв би искала да бъдеш,но не си,защото не мислиш,че това поведение би отговаряло на същността ти?

Ами някак няма как да искам да бъда нещо, което знам, че не съм и не го искам.  *crazy*Понякога ми се е искало да съм безпардонна мацка, опитах да я играя известно време тая роля, ама не ми допадна…Не ми идва отвътре някак да съм прекалено нахакана, но понякога ми се е налагало да се държа така. diablo Искало ми се е и да съм по-безчувствена от време на време, да търся ползата и изгодата, но съвестта много бързо ме е погвала и не съм съумявала. blush

3.Кое би те накарало да се усмихнеш,дори и в много кофти ден?
Аааа, в много кофти ден…нямам представа.Може би някаква щуротия, детинщина от човек, от когото не го очаквам.

4.А кое може да превърне нормалният ден в кофти ден?

Служебна несполука, промяна в личните взаимоотношения, обида, разочарование от нещо.

5.Имаш ли лидерски качества (ако се чудиш откъде го измислих това,в момента си чета хороскопа  DANCE )?

Ами според познатите ми и разни професионалисти има, и то много силни. Даже на едно интервю за работа единият от етапите беше да се явим едновременно 3-те финалистки и да разиграваме психологически игри. Аз някак успях да убедя другите две момичета да направят една класация точно както аз самата я бях направила на листа си преди това. Странното беше, че дори не се усетих, че така е станало, преди психоложката да ме попита „Как се чувстваш сега, когато убеди останалите да подредят класацията ти точно по същия начин като на твоя лист?” shok Oh my ...

6.Твоят начин да се забавляваш(къде,с кого)?

Най-вече на клубче. Или да играем монополи с приятели, да ходим насам-натам из разни градове. По-кротки забавления предпочитам, но понякога избухвам с пълна сила и се прибирам с мокри от танцуване дрехи.  danceg

7.Беше споменала,че не пиеш много,ама аз да си питам-любим алкохолен коктейл?

По принцип обичам мартини, не коктейли. Или водчица. Но ако пия коктейл е или Мохито, или Секс на плажа. Лекички, да няма после смях… angry

8.А всъщност можеш ли ти сама да забъркваш коктейли?

Ако щеш вярвай, като ученичка се бях вманиачила и събирах рецепти за коктейли. Правих си 2-3 пъти домашна пинаколада с ракия. Супер освежаващо. good

9.Хахха,още нещо то хороскопа,ако,разбира се,вярваш в такива неща  pardon С кои зодии се разбираш добре и с кои просто не се траете?А ти коя зодия си?

Да, уважавам хороскопите. За разбирането- не съм обърнала специално внимание с кои се разбирам, но не мога да се трая с мъже-раци. Още на второто изречение сме влезли в спор. Без изключение. А аз съм козирог /и милото-и той козирог…мани-мани… girl_impossible/.

10.Каква искаше да станеш като малка?

Ами все глупости- учителка, писателка...е такива зубърски неща /аз си бях зубърче, докато в гимназията не станах не чак такава отличничка-пак успехът ми беш над 5.50, ама бях и сред първенците по неизвинени отсъствия blush/.

Благодаря, наистина се забавлявах! give_rose

Мале, ама много съм откровена аз, като отворена книга ви станах... blum blum blum
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 27, 2007, 21:54:56 »

 avva_stz миличка ето малко и от мен
1.От кога сте заедно с твоя любим?
2.Кога според тебе най-потходящият момент  да си имате бебче?
3.Имаш ли си някакво хоби?
4.А домашен любимец?
5.Какво мечтаеш да работиш?
6.За какво мечтаеш?
 
ами айде стига толкова за днес Wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #24 -: ноември 29, 2007, 14:34:46 »

Хехе,Авва,мерси за готините отговорчета  good Още една форумска козирожка открих  blum И аз съм от козирозите  danceg
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #25 -: ноември 29, 2007, 16:20:10 »

avva_stz миличка ето малко и от мен
1.От кога сте заедно с твоя любим?
2.Кога според тебе най-потходящият момент  да си имате бебче?
3.Имаш ли си някакво хоби?
4.А домашен любимец?
5.Какво мечтаеш да работиш?
6.За какво мечтаеш?
 
ами айде стига толкова за днес Wink


Ей, Маслинче, ето отговарям, извинявам се, че чак днес. give_rose

1.От кога сте заедно с твоя любим?

От година и 4 месеца. twohearts

2.Кога според тебе най-потходящият момент  да си имате бебче?

Когато и двамата са готови, но като че ли е по-важно жената да е готова-все пак по-голямата тежест пада на нейните плещи. pardon Аз се чувствам…почти готова, но още не съвсем.  :\А ако питаш за възраст- не мисля, че има идеален момент, като все пак отчитам и възрастовия фактор, свързан с фактора риск за бебето, разбира се.

3.Имаш ли си някакво хоби?

Аз бях отговорила- обичах да се занимавам с Фотошоп, изобщо с програми за обработка, но нямам време. Освен това обичам да чета, за което също нямам време, или по-скоро загубих навика-наредила съм няколко неща и все не ги захващам. beating

4.А домашен любимец?

Да, но не е при мен- черна котка си имам, казва се Муши.

5.Какво мечтаеш да работиш?

Връзки с обществеността в голяма корпорация. Искамм, искаммм много! strong

6.За какво мечтаеш?

Мечтая да постигна хармония- да съм доволна от семейството и работата си. Да не се чувствам ощетена. Да се реализирам успешно във всичките си социални роли. Някакви такива отнесени неща си мечтая.  blushА по-практичните- да си имаме догодина собствено жилище, а не да живеем под наем. И искам да си го обзавеждамеее… Sunshine

Благодаря, госпожо, за интереса към скромната ми личност! give_rose

Дяволинка, за теб бях готова да се обзаложа, че си козирог  good
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #26 -: ноември 30, 2007, 09:00:25 »

ето и малко въпросчета от мен
1.ако не е тайна как е истинското ти име
2.на колко години си
3.интрересуваш ли се от политика
4.какво работи твоята половинка
5.би ли напуснала БГ и при какви условия
6.какво е щастие и лукс според теб и двете неща свързани ли са.
това е за сега като се сетя за друго пак ще те питам  give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 30, 2007, 13:56:01 »

Аз пак се включвам  Wink blum

1. Имаш ли татуировки, ако нямаш - би ли си направила и къде?
2. Карате ли се с милото ти за дистанционното?
3. Суеверна ли си?
4. Имаш ли нещо някаква вещ, която ти носи късмет, нещо като талисман?
5. Обичаш ли дискотеките и ходиш ли често?
6. Какво би те накарало да зарежеш всичко - работа, ангажименти?
7. Какво дете си била?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #28 -: декември 04, 2007, 09:32:41 »

ето и малко въпросчета от мен
1.ако не е тайна как е истинското ти име
2.на колко години си
3.интрересуваш ли се от политика
4.какво работи твоята половинка
5.би ли напуснала БГ и при какви условия
6.какво е щастие и лукс според теб и двете неща свързани ли са.
това е за сега като се сетя за друго пак ще те питам  give_rose


Михаела, извинявай, че се забавих! give_rose

1.ако не е тайна как е истинското ти име

Не е тайна- Мирослава се казвам. Wink

2.на колко години си

На 26, през януари ще навърша 27.

3.интрересуваш ли се от политика

Само от обща култура, защото обичам да съм информирана. Но съвсем не мога да твърдя, че съм достатъчно компетентна, за да следя тенденции и да правя анализи- дори сама за себе си. nea

4.какво работи твоята половинка

Ами...сложно е да се каже... =]Да речем, че е нещо като дясна ръка на шефа, движи делата му, комуникира с институциите, движи различни въпроси, контролира разни процеси...Наистина прави твърде много неща, за да мога да конкретизирам. crazy

5.би ли напуснала БГ и при какви условия

Ами....в редките пъти, в които съм си задавала въпроса, съм си отговаряла с „Не”. nea

6.какво е щастие и лукс според теб и двете неща свързани ли са.

Щастието е в това всеки човек да постигне нещата, положението, които го правят доволен. Щастието е в това да си в добро здраве, да имаш близки до себе си, да се реализираш в работата си, да си осигурен. good В тази връзка луксът няма място в разбиранията ми за щастие nea, защото той е презадоволяване по отношение на финансово положение и материална осигуреност. И нищо повече. NO


Дано са ти интересни отговорите ми- може да са кратки, но са искрени! give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #29 -: декември 04, 2007, 09:49:23 »

Аз пак се включвам  Wink blum

1. Имаш ли татуировки, ако нямаш - би ли си направила и къде?
2. Карате ли се с милото ти за дистанционното?
3. Суеверна ли си?
4. Имаш ли нещо някаква вещ, която ти носи късмет, нещо като талисман?
5. Обичаш ли дискотеките и ходиш ли често?
6. Какво би те накарало да зарежеш всичко - работа, ангажименти?
7. Какво дете си била?

Наталия, много се извинявам и на теб за забавянето! Дано не се сърдиш... give_rose

1. Имаш ли татуировки, ако нямаш - би ли си направила и къде?

Нямам, като бях в пубертета, ми минаваха през главата такива идеи, радвам се, че се отказах. good Исках да си правя нещо на глезена...Ако трябва да бъда честна, татуировките ми идват малко циганска работа... nea

2. Карате ли се с милото ти за дистанционното?

Ооохоооо, дистанционното е едно от малкото неща, за които НЕ СЕ караме. heart

3. Суеверна ли си?

Ами като че ли да pardon, често казвам на милото „Стига дърпа дявола за опашката.”. Но не се притеснявам ако черна котка ми мине път и такива неща. Така че съм избирателно суеверна, хехехе. smile

4. Имаш ли нещо някаква вещ, която ти носи късмет, нещо като талисман?

Нямам...на няколко изпита /3-4/ ходих с една и съща химикалка, защото бяха тежки изпити и химикалът донякъде ме успокояваше, че освен знанията ми, имам и малко късмет, който нося със себе си. Но иначе талисмани..не съм по тази част. nea Имаше колежки, които идваха с някакви плюшени играчки и ми бяха адски смешни-
зрели жени на по 24-25 години се мъкнат с розови прасенца и се държат като бебета...  tease

5. Обичаш ли дискотеките и ходиш ли често?

Ами омръзнаха ми някак...взех да търся спокойствието. blush Но когато ходя, танцувам много бясно. След всеки танц трябва да поседна, защото съм разбита- много се кълчотя blush. И пия по половин бутилка водя след всеки танц.

6. Какво би те накарало да зарежеш всичко - работа, ангажименти?

Ами...знам ли... *crazy*когато ми прелее нещо, ако правилно разбирам въпроса ти, де. Като ми писне, си казвам май.... на всичко! Вчера само дето не получих инфаркт заради едни объркани поръчки за рекламни материали..и си викам абе аз заради едни химикалки ли ще припадна, бе! diablo Така ме стегна сърцето, че трябваше да седна за минута- две.

7. Какво дете си била?

Ами като всички, предполагам. pardon Винаги съм била отличничка, имала съм обаче и много отсъствия по едно време. Криела съм разни неща от майка ми, правела съм каквото си знам...но не съм създавала неприятности общо взето...Увличала съм се а по състезателни танци, а по волейбол, а по плуване и разни други кръжоци,занимания...в хор пеех по едно време... crazy
Иии, като казах хор, се сетих как на някакъв голям християнски празник с хора /градски хор/ трябваше да пеем църковни песни на площада, поп да осветява и т.н. И ние с едни дълги черни поли с цепки до малко над глезена...Не знам защо реших,че изглеждаме скучни, и си разпрах цепката на полата до бедрото blum...и след мен някои други момичета.. :bravo:И като излязохме... ръководителят после щеше да ни обеси, а аз бях страшно доволна от бунтарството си! tease


И такива ми ти работи. Дано не съм била скучна! give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines