Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:38:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за младоженци  (Прочетена 53265 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 04, 2007, 16:09:59 »

Аз малко късничко се включвам тук, ама къде мога да намеря такива тениски във Варна. Струва ми се интересен подарък.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 05, 2007, 14:43:37 »

solecito,много са ти хубави картинките,пусни снимчици на тениската!Явно идеята се оказа доста добра и взе да набира скорост!Мисля,че и Смърфиетка беше направила тази изненадка на любимия Girl_hide Хитро и забавно е!Аз лично благодаря на  pleasure за нея и за съдействието smile
Юле,аз ги правих в рекламна агенция-дадох тениските и снимка на картинката и готово!Струваше ми 10лв на бройка Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 05, 2007, 14:47:01 »

на мен Смърфиета ми даде координатите на фотостудиото, изработило щампата за нейната блузка.  give_rose за което благодаря give_rose

Роси, ще пусна снимки, но снощи половинката беше все около мен и нямаше как да ги снимам без да види  pardon днес е на работа, така че ще снимам тениските  good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 27, 2007, 15:05:09 »

Момичета и аз направих голямаааа изненада вчера на милото. Понеже знам, какво точно обича и иска да носи и вчера като се прибра от работа и му викам хайде да се разходим до Търново. И отидохме. И започнахме да се разхождаме из златарските магазини /а аз знам, че той отдавна иска златен ланец масивен и златна гривна масивна/. И в единя магазин харесахме и ланец и гривна и го карам да ги мери. Те пък му заспаха и той се оглежда и аз казвам на продавачката купувам ги. И милото Oh my ... не може да повярва. И ми вика ти бъзикаш ли се, защото все пак сумата с която се изръсих е 2300 лв. Но не мога да ви опиша той колко изненадан беше и колко се зарадва, а аз два пъти бях по-доволна, защото го видях колко доволен беше.  yahoo
« Последна редакция: юли 27, 2007, 15:06:44 от goldi » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 22, 2009, 13:34:33 »

мисля, че няма такава тема, ако съм пропуснала - някой да я слее Wink

Та пиането ми е за подходящ подарък за младоженци

Канени сме юни месец на сватбата на колега на мъжа ми, много ми се иска д аподарим нещо, което хем да е хубаво и ефектно, хем да не е и много скъпо blush

Моля ви дайде някакви идеи smile
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 24, 2009, 14:01:27 »

здравейте мили момичета, по темичката имам питаме и аз...
ние пък ще ставаме кумове май месец и подаръкааааааа, нашите младоженци искат ние да им изберем подаръка... но хем  не искаме да е електроуред защото те си имат всичко хем искаме да е нещо много оригинално и красиво и да остане за спомен, не просто нещо... сумата е за около 1000 лв...
моля ви хелпппп  give_rose
а bulechka - вие ще сте гости на сватбата (не роднини, не кумове, така ли?)
насочи ме поне какво бихте искали или да е подаръка - нещо приблизително примерно, за да знам насоката... ще измислим нещо  не се тревожи  good good good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 24, 2009, 14:34:24 »

Roshko, на първо четене се сещам за картина/и или някаква склуптура, ако са почитатели на изкуството.
Ние като ставахме кумове се бяхме разбрали с младоженците и те си поискаха кафемашина - пак е уред, но поне е свързан с удоволствие (и прави наистина страхотно кафе), а ние пък си поискахме комплект куфари. Ние се бяхме разбрали за по-малка сума и куфарите ни са български. Но ако ви харесва идеята и ако те обичат да пътуват, комплект куфари на Samsonite поне за мен е страхотен подарък  pardon
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 08, 2009, 10:14:38 »

Ани наистина ако си имат всичко младожеенците  им слойи в един плик паричките и им ги подари.На нашата сватба то *THUMBS*одараците,и е по-добре защото младоженците сами ще си куят подараците
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 08, 2009, 10:53:30 »

Мацки, ние нали ще кумуваме и сега си мисля за подходящ подарък. Младоженците сега си правят жилището и всичко им трябва. Мисля си дали не е по-добре да им дадем пари. А за спомен да им направим по 1 тениска JUST MARRIED и да им подарим 3 бутилки вино или друг алкохол. Не съм сигурна точно как се правеше, но имаше символика в цялата работа. Едната бутилка за 1-вата година, 2-рата за първото дете и 3-тата за златна сватба. Мисля че така бяха, но не съм много сигурна. Ако някой се сеща да каже, моля.

Освен това каква сума е подходяща според вас да им дадем?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 08, 2009, 18:55:07 »

Капризче , ние получихме такива бутилки от свекърва ми на сватбата, само че бяха четири:

-зелена - за първата брачна нощ  (не я изпихме тогава, а на на първата седмица от сватбата), но според мен може и за първата годишнина
-червена - да я отворим, като се роди първата ни рожба
- сребърна - за сребърната сватба
-златна - за златната сватба

Бяха поднесени и със съответното слово, ако искаш ще ти го пратя.

За паричките, вие си знаете възможностите, принципно е редно кумовете да са дадат малко повече от другите гости, но едва ли ще се разсърдят, ако нямате възможност.

Ако ще давате парички, да ти дам една идея за по-оригинално поднасяне:

Една дружка беше кума на сватба (и то в Пловдив - какво съвпадение) и измисли да подарят на младоженците кесийка с монети, която да бъде началото на техния семеен бюджет.
Не питай какъв зор беше, докато намерим 200 монети по 1 лев (а може и повече да бяха), че тя го измисли малко в последния момент, но стана работата и с подходящата реч (все ще измислите нещо), ще се получи супер.
Кесийка някаква можеш да намериш в тези етнографските магзини, дето продават битови работи, дано да ти харесва идеята. Даже си го представям вече - на сватбата, докато държите речи и ги поздравявате, им поднасяте кесийката с монетите, бутилките и накрая тениските и се получава много свежо, ако измислите и някаква свежа реч за всяко от нещата.  good
 
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 08, 2009, 20:15:58 »

Kiksi, много ми хареса тази идея с монетите. Мойте родители ще кумуват през юли месец и ще им предложа това като идея. Дори и това да не е подаръка към младоженците, ще се получи страхотно към речта.  Bravo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 08, 2009, 22:25:21 »

eli_berberova, радвам се, че идеята ти допада, на мен също много ми хареса, а и смятам, че ако ще се дават пари на младоженците е по-добре, те да са поднесени по този оригинален начин, отколкото като банкноти в плик. good
Да кажеш после родителите ти, дали са ти приели предложението.
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 09, 2009, 09:33:15 »

на нас кръсницте ни подариха 2 чаши китайски стил  shok shok не искам да знам какви пари са дали за тях и в един плик парички.Понеже бяхме олеснили гостите да дават пари а е да се чудят какво да ни вземат и то я ни хареса я не.Така че савет от мен допитайте се до младоженците те ще ви кажат какво искат и вие ще сте спокойни че подарака ще им е харесал good good good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 09, 2009, 14:06:46 »

Кикси, това е много хитро. Ще пусна идеята на моя мъж. Той си пада по всякакви щуротии. Ако го осъществим ще пиша как се е получило smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 05, 2009, 10:11:25 »

Аз късно виждам , че е обсъждано бутилките с вино  blush
На нашата сватба една двойка от гостите ни подариха чисто черни бутилки от вино, всяка беше надписана кога да се отвори и с какви пожелания  Wink , като надписите бяха направени на песъкоструй с красив шрифт  yahoo Много е оригинално и красиво, бих ги снимала , но снимката не става много добре  blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines