Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 04:19:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята!  (Прочетена 236853 пъти)
 
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #345 -: август 20, 2008, 19:57:17 »

Ами то за по-добре, мисля, че отделно си е най-добре, ако ще и полуотделено, ама за съжаление наистина няма голям избор- при нас както бях рисувала смешната схема по-горе всичко е заедно- кухня, трапезария и хол  crazy ново строителство......  angry
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #346 -: август 22, 2008, 11:41:26 »

За кухнята е добре да си е отделно иначе никакви абсорбатори и аспиратори не помагат срещу миризмата на готвено.

Някоя от вас да има представа къде в София мога да си направя кухненски шкафове по мои размери, но на прилична цена? Все пак сме на квартирка и не ми се дават някакви бесни хилядарки, при положение, че не е мое, а и хазайката не обича нещата да струват много, защото ги правим за сметка на наема.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: август 26, 2008, 22:05:07 »

По ул.Пиротска , посока от бул.К.Величков до Ботев има много магазинчета на мебелни фирмички които правят по твои размери.
Другото е тук: http://dibo-bg.com/products.html
Ползвала съм услугите на тази фирма и мога да кажа че цената е супееер за качеството което предлагат  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: август 31, 2008, 20:24:19 »

ето я и нашата кухня.днес я монтираха ама имат още малко за довършване.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: септември 01, 2008, 07:38:36 »

Gucci кухничката ви е много сладурскаааа yahoo yahoo а цветовете много ми допаднаха много добър избор си направила good със много удоволствие да си я ползвате и да готвиш многооооо вкусотийки give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 01, 2008, 16:17:05 »

Гучи, супер кухничка се е получила. Компактна и кокетна. Браво! Bravo Със здраве да с я ползвате и мъжа по-честичко да влиза в нея  blum  А фурната къде се намира, че нещо не я виждам?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #351 -: септември 01, 2008, 16:48:46 »

И аз щях да питам за фурната  pardon А и ако покажеш снимки на цялото помещение ще си супер  smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #352 -: септември 02, 2008, 15:52:47 »

gucci и аз се присъединявам към клуба на любителите на оранжа и свежарските кухни  give_rose Много готино се е получило, браво  Bravo Bravo Кое още ще довършват? Ще чакам и аз последните снимки като е завършено всичко и като цяло, да покажеш как се е получило цялото обзавеждане  Wink А до тогава успех и късмет (особено с майстори) с оставащите неща за доправяне по апартамента  good
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: септември 23, 2008, 18:05:36 »

и ние поръчахме кухнята миналата седмица-венге с плотове " зебрино"(нещо си)
 Днес обикалях за мивка , но нещо немога да си харесамили пък е "цифра"
 Инъче и намен ми се върти нещо за крякаво оранжево за стените за тая ми ти кухня crazy , ама да видим какъв ще е последният ми акъл Wink
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #354 -: септември 24, 2008, 07:17:51 »

И ние най после се сдобихме с нов апартамент ,купихме плочки и аксесоари за баня бидета и др подобни терикот за пода на кухня хол и коридор.Друготе стай ще са с паркет .Само малко ме е яд, че в кухнята са извлекли трабите за вода на по малката стена та сега не знам какво ще мислим.Иначе дайте акъл кое върви най добре за цвят на кухня и  хол,че двете ще ги обединим като бутнем една стена
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: септември 24, 2008, 08:30:03 »

Мила juji тръбите много лесно се местят стига да са в същата стая а не в съседна.Така че просто преместете тръбите където искате и по възможност ги вкопайте в стената.А това че хола и кухнята са на едно не пречи да се в различни цветове които да се допълват.Бих ти предложила светли цветове като нюанси на оранжево жълто шампанско а може и жълто зелената гама.

 nia нашата мивка е на Фат които са пловдивска фирма.Аз съм много доволна от нея.При тях може мивката да е цвят по мостра и цените поне според мен са нормални.Нашата кухня е зебрано и оранжево но съм виждала зебраното в комбинация и с червено и с зелено.И със зеленото много ми допада.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #356 -: септември 24, 2008, 09:32:03 »

Мила juji тръбите много лесно се местят стига да са в същата стая а не в съседна.Така че просто преместете тръбите където искате и по възможност ги вкопайте в стената.А това че хола и кухнята са на едно не пречи да се в различни цветове които да се допълват.Бих ти предложила светли цветове като нюанси на оранжево жълто шампанско а може и жълто зелената гама.

 

и ние така искахе ,но в стената казаха ,че не е удачно а ако се местят ще се наложи да се вдигне доста пода ако добре се изразих.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: септември 24, 2008, 09:52:14 »

ехе да се похваля и аз, след около 2 месеца ходене по мъките от разправии с майстори и доставчици тук в БГ, може да се каже че " имаме почти готова кухня,хол и баня"  yahoo
чакам само милото да излезе и грабвам апарата и снимки ще показвам, че нале ми забраниха да мърдам от леглото и той е като орлица над мен, не ми дада да мръдна от тук, само ме глези  blush
juji , цветовете при мен са черно, черно сиво и бяло  Wink , от три години права планове как да имаме черно- бяло сив дом, на мен така ми харесва
« Последна редакция: септември 24, 2008, 10:45:29 от ками » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: септември 24, 2008, 11:09:46 »

успях и да снимам, има още мн. довършителни работи, но аз не вярвах че ще упееем само за 2 месеца, стените бяха само на тухла  tease
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #359 -: септември 24, 2008, 11:17:18 »

Ками
кухнята ви е прекрасна ,но нашата е само 11 кв. и искам нещо по светло,при вас съчетанието се е получило идеално.Много ми хареса плота за готвене,доколкото виждам е и на газ и керамичен 2 в едно така ли е и ако е така от къде  е и колко струва и ние искаме такава комбинация
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines