Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:44:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята!  (Прочетена 233321 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 11, 2007, 16:59:43 »

Страхотни кухни момичета!  good Направо не мога да определя коя ми харесва най-много  pardon
Като че ли най-много ми допада тази, която е посочила сиска!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 11, 2007, 17:06:28 »

Страхотни кухни момичета!  good Направо не мога да определя коя ми харесва най-много  pardon
Като че ли най-много ми допада тази, която е посочила сиска!  good

какво по-хубаво от гяла и хубава кухня, за съжаление не разполагаме с такива големи помещение и ще трябва да съчетаваме красивото и компактното !!!! sad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 11, 2007, 19:31:39 »

тея кухни са големи колкото целия ни апартамент ROFL няма как да си избера някоя подобна с нашите малки размери на стаите и жилището като цяло  cray
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #33 -: декември 11, 2007, 19:59:38 »

Нашата кухня вече е почти готова - сложихме шкафовете и уредите, но трябва да се пребоядисат стените (за съжаление правим нещата наобратно). Ето как изглежда:
http://www.bgphoto.net/photos/9793/o633315934057370000.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/9793/o633315934605651250.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/9793/o633315935634713750.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/9793/o633315936487682500.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/9793/o633315937014245000.JPG

П.П. Моля ви да не обръщате внимание на пода - все още сме в ремонт и е мръсничко.  :wink:
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #34 -: декември 12, 2007, 16:00:28 »

И аз като maslinka и сиска си падам по големи кухни, особено от тия с голям остров по средата, но за тая цел ще трябва да разбия цялата къща, да махна хола и двете спални   diablo  crazy и ще мога да си направя кухнята-мечта и........ще  живея само в кухня  funnytooth
Ние също сме на вълна кухня, минахме етапа на проектиране вземане на точни мерки края на януари ще е готова, само дето и ние трябва да сме готови с остатъка от паричките  дано дядо Коледа да бъде малко по-щедър от друг път santz  , за да не се налага да разсрочваме плащането. Ще се опитам да пусна по-късно проекта да го видите - още малко идеи.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 12, 2007, 16:30:40 »

fiibi_bg ,много се извинявам!!! blush blush
Ето това е http://www.expo2000.bg/
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 13, 2007, 20:59:43 »

Днес най-сетне си избрахме кухня т.е. фирма да ни направи и представяте ли си ще е готова чак м.Март.Толкова са заети тези хорица,ама чувам от няколко места че са много добри,дано де.Утре ще си взема проекта и може да му направя един скан и да ви го пусна.Сега остават електроуредите и по-точно печка,котлон и абсорбатор.Другото го имаме.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 13, 2007, 21:03:19 »

Е честито Фииби Bravo имате си кухня вече,дори и на план само.ще чакаме за снимки girl_wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 14, 2007, 00:55:21 »

Днес най-сетне си избрахме кухня т.е. фирма да ни направи и представяте ли си ще е готова чак м.Март.Толкова са заети тези хорица,ама чувам от няколко места че са много добри,дано де.Утре ще си взема проекта и може да му направя един скан и да ви го пусна.Сега остават електроуредите и по-точно печка,котлон и абсорбатор.Другото го имаме.
Супер Фийби good Дано ти я направят така както на вас ви се е иска. Wink
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 14, 2007, 13:59:43 »

Сега като се сетя за нашата изстрадала кухня ме напушва един смях  laugh Първо обиколихме всички мебелни къщи, магазини, консултирахме се с всички дизайнери и всеки даваше друг акъл. Беше ми писнало, а трябваше да е готова, преди да се нанесем в новото жилище преди сватбата. Поръчахме я през юни и ни я доставиха през август в последния момент няколко дена преди събитието - във вторник, а сватбата беше в събота. Вече си мислех, че няма да дойде  shok Отделно майсторите много се мъчиха, докато я монтират, все нещо беше криво... И няма да ви разказвам освен всички приготовления за сватбата какво бърсане, чистене и т.н. на шкафчета и под беше....абе ужас... nea
Нашата кухня е с профил цвят череша и бежово. Разбира се и ние трябваше да се съобразяваме с мястото, което никак не е много и именно заради това нямаме чекмеджета - изкарани са на терасата. Но аз реших, че предпочитам съдомиялна пред чекмеджета в кухнята и така се получи... blush
Дано да ми остане време да я снимам и да ви покажа...не е кой знае какво, но все пак си е моята кухня  Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 14, 2007, 19:00:27 »

Леле ние пак сме в дилема.Кухнята ни струва 1800 лв без уредите.Казаха че ще я направят м.Март,но искат още сега 900 лв капаро.Не е проблема в парите обаче Иван е категоричен ,че няма да ги даде,защото това си е абсолютно безлихвено кредитиране.Ясно,че трябва капаро ама три месеца по-раноо и то половината.
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #41 -: декември 14, 2007, 19:59:26 »

Аз пък си харесвам моята кухня /тая на снимката/ Малко е ретро, но пък затова е винаги актуална според мен.Горещо я препоръчвам понеже е уютно
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #42 -: декември 17, 2007, 10:23:16 »

margi наистина са много приятни и уютни тези класическите кухни и поне няма да се чудиш колко време ще им бъде модата, защото са си винаги актуални.

fiibi_bg по принцип всички фирми полудяват около празниците от работа, защото всеки е решил нещо да смени за празниците и имат много работа. И ние като си поръчвахме кухнята ни предупредиха, че няма да могат да спазят 30 дневния срок на изпълнение, защото много са натоварени и са обещали в края на януари да е готова. Също дадохме капаро при подписване на договора и при нас е 60% от цената. Вярно не е три месеца, но все пак сроковете им за изработка започват да текат от посписването и получаването на капаро /естествено ако имаш по-малко пари, а не 60% в момента няма да те изгонят/
МОже би идва от това, че фирмата не иска да затваря пари в материали, а и да е сигурна, че ще си вземете кухнята, като сте я платили
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 17, 2007, 10:51:08 »

Фийби, и при нас беше така - поръчахме кухнята в началото на януари с 50% капаро и ни я доставиха през м. май. Общо взето колкото и фирми да обиколихме, не намерихме други варианти. Всички работят с определено капаро. Иначе - честито, че сте си намерили фирма и стискам палци!  good Bravo Аз като се сетя каква одисея беше с нашата кухня и направо вече не знам да се смея ли, или да плача, но колкото повече време минава, толкова повече си я харесвам  danceg  и все по-малко си спомням за неприятностите около нея!
Пускам една снимчица веднага след като я монтираха, не сме си боядисали корнизите и сме само на крушки, но все пак да добиете представа...


* CIMG0293-2.jpg (55.25 KB, 400x300 - видяно 3481 пъти.)
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 17, 2007, 11:02:38 »

Хармония, браво  Bravo Много хубава и голяма кухня! Макар че колкото и да е голяма, тя все не стига... Да си ползваш със здраве и да радваш близките си с вкусотийки, проготвени в нея!!!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines