Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:30:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 5  (Прочетена 155965 пъти)
 
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: юли 17, 2009, 16:00:42 »

Аааааааааа,какви са тея цени в тоя сайт бе,направо паднах,честно...... Oh my ... 1tongue mda shock heat
УЖАС!
Ако навсякъде са такива,май ще минем без тях.Виж,до 35лв някъде се ядват...Утре с милото като ходим да гледаме за чашите и другите дреболии ще видим.
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: юли 17, 2009, 16:06:44 »

 pardon pardon pardon Не убивай вестонесеца  girl_wink Аз за това само знам и това съм ти пуснала. Какво има по магазините в БГ нямам идея. Тези същите обаче ги гледам и в американските сайтове и ако са внос, сравнени с цените там са така..... pardon
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #542 -: юли 17, 2009, 16:58:42 »

Аааааааааа,какви са тея цени в тоя сайт бе,направо паднах,честно...... Oh my ... 1tongue mda shock heat
УЖАС!
Ако навсякъде са такива,май ще минем без тях.Виж,до 35лв някъде се ядват...Утре с милото като ходим да гледаме за чашите и другите дреболии ще видим.

В Асеновград знам,че са много евтини. Ако имаш път натам, може да погледнеш. Там със сигурност са на ниски цени, а някъде има и доста красиви. / това вече не е от опит, а от споделяне на мои приятелки и наши съфорумки/  good
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: юли 17, 2009, 17:06:58 »

Цитат
Не убивай вестонесеца 
   хехе няма бе,спокойно!Просто се постреснах.За чужбина-предполагам,че наистина струват по толкова.За момента ми е хрумка(по-скоро прищявка  pardon)

Цитат
В Асеновград знам,че са много евтини. Ако имаш път натам, може да погледнеш. Там със сигурност са на ниски цени, а някъде има и доста красиви. / това вече не е от опит, а от споделяне на мои приятелки и наши съфорумки/  good
За съжаление ми се пада далечко,а и нямам ходене натам.
Нищо,благодаря ви момичета,ще потърся тук и ще вия ако намеря нещо хубаво на прилична цена... blush

Абе вие за кумовете взимахте ли различна покана?Откъде?Аз досега само в Мирена гледах покани(нали ни ги правят по проект и не съм търсила) smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #544 -: юли 18, 2009, 12:58:37 »

Момичета  blush Аз глупава!  blush
Кажете и къде да отида за маникюрче. Аз не ги четях, защото мислех сама да си правя лака, ама сега Гучи е поснала такива приказни хавайски лакове, че искам вече да си направя ноктите!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: юли 18, 2009, 23:09:37 »

Sianchys, и аз исках да си купим хубави прибори за торта и когато обикалях тук по магазините - нямаше (поне не такива каквито исках аз). Колкото до цените в приказен ден - цените са сходни с тези по американските сайтове за сватбени аксесоари, малко по-скъпо идват, но си спестяваш транспортните разходи от Щатите или Англия (примерно).
Иначе, ние бяхме без специални прибори - ползвахме тези на ресторанта и в самия ден изобщо не се и сетих за тях.
Но като спомен от сватбата, който ще ползваш и в ежедневието е много добра идея.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: юли 19, 2009, 08:24:20 »

Дам и за с тая цел го замислям....
Амелиа за маникюр да ти кажа в Бургас има доста голям избор от добри маникюристки.Ще ти пратя на лични номра на моята,пък ти ще си решип. smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: юли 19, 2009, 18:34:50 »

Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines