Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:57:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: интересно мнение...  (Прочетена 10037 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 22, 2007, 15:13:37 »

мисля, че много тъпо си се изкала Dewy !!! и ти изобщо защо ходиш на сватби като ти е неловко и неудобно ?????!!!!

и колко си сигурна, че тази тръпка оттт някой плаж с ласки и т.н., няма да се усети и на сватбения ден !??!!! напротив: ТОВА Е ЕДНО НОВО НАЧАЛО на едно семейство и те намират начина по който да го отбележат !!! дали ще е със сватба от 200 човека или 5 си е тяхно решение !!!! но и разликата е огромна пявярвай ми !!!!  ти едва ли ще усетиш това чуство, след като не искаш - ГУБИШ !!!!

то е лесно да се пусне "мухата" и да избягаш !!!! ела и кажи още мнения и цитати !!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 22, 2007, 19:54:41 »

този цитат ме накара доста да се позамисля..... от една страна, да, всеки има право на мнение - това е факт. Но все пак това е сватбен форум и всички тук споделят или са споделяли приятните емоции и тръпката от този ден. Всеки си организира сватбата както си намери за добре и да му хареса и не мисля, че едно такова обобщаване е коректно от страна на Dewy(ако мислите и чувствата, описани в поста, все пак са нейни). Все пак хората, на които не им е приятно да са част от този "кичозен панаир", винаги могат да намерят начин да не отидат, нали? Струва ми се, че би било много по-добре и за двете страни.
 
Ще ми бъде много болно, ако съм имала гост с такова мислене на моята сватба.
Определено и аз бих предпочела, ако съм поканила на сватбата си гост с такова виждане на нещата, да бъда лишена от присъствието му  good
Хехей, Dewy да не би да е съпругата или дъщерята на Pachoran. Стилът им на изказване доста си прилича, не мислите ли  girl_wink? Момичета имаме си нов заместник на Pachoran във форума  funnytooth
да ти кажа честно и аз това си помислих в първия момент  tease laugh
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 22, 2007, 20:13:47 »

айде и аз да се включа - мен лично по никакъв начин не може да ме засегне нейното изказване, а и не знам защо момичетата й се връзват толкова - съгласна съм с вас момичета, но просто има и хора с такова мислене! Всеки има право на избор!!! За всеки влак, както са казали хората си има и пътници, а и трябва да има баланс в природата - не може всички да харесват сватбите, да се женят или да обичат някого!  Wink , а и с мнението на Dewy честно да ви кажа много се забавлявах, но мисля , че това момиче/момче живее още в 20в - като й чета обясненията, вижданията и това на какви хора е била на сватби просто не ми прилича на човек живеещ в 21в. Еми това е! blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 22, 2007, 20:53:47 »

Ей момичета,ама вие сериозно ли се връзвате на това мнение.Че то даже не е на авторката.Сигурна съм,че е цитат от някой блог и момичето прости е решила да пусне една лека провокацийка в сватбен форум и вие ...айде всички й се навързахте.
Пък сатирата е добра.Нищо ,че до голяма степен е изкривена реалността и метафорите и сравненията са неподходящи ,но е много остра и разсмиваща.Аз се посмях добре.Знам,че главата ми се е виждала,защото нямах було. и разни там други и т.н.Истината е ,че има такива сватби и никак не са малко.истина е ,че ние ,пишещите тук сме се постарали да не ни "развеждат като мечка из село".Истина е ,че този ,който е пуснак поста просто гледа нечий сеир.истина е ,че човекът с публикацията крещи :"Жени ми се,че две не виждам,ама няма кой да ме вземееееееееееееееееее......"
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 22, 2007, 23:29:32 »

Ей момичета,ама вие сериозно ли се връзвате на това мнение.Че то даже не е на авторката.Сигурна съм,че е цитат от някой блог и момичето прости е решила да пусне една лека провокацийка в сватбен форум и вие ...айде всички й се навързахте.
Пък сатирата е добра.Нищо ,че до голяма степен е изкривена реалността и метафорите и сравненията са неподходящи ,но е много остра и разсмиваща.Аз се посмях добре.Знам,че главата ми се е виждала,защото нямах було. и разни там други и т.н.Истината е ,че има такива сватби и никак не са малко.истина е ,че ние ,пишещите тук сме се постарали да не ни "развеждат като мечка из село".Истина е ,че този ,който е пуснак поста просто гледа нечий сеир.истина е ,че човекът с публикацията крещи :"Жени ми се,че две не виждам,ама няма кой да ме вземееееееееееееееееее......"
Напълно съм съгласна, пълен абсурд е това мнение и като го гледам е копнато от някъде и ни гледат сеира  sarcastic, и вярно на някой му се ще сватбаааааа  yahoo
« Последна редакция: ноември 23, 2007, 00:02:55 от Вероника » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 23, 2007, 10:45:58 »

Аз точно за това написах :  pardon

Странно е ако мнението е реално, а не от някоя художествена литература,
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 23, 2007, 12:38:24 »

Честно да ви кажа момичета не разбирам какво толкова има да се палим всички! *crazy*Аз лично не се обиждам и няма за какво!Не се разпознавам в думите на Dewy .......Аз нашата сватба си я харесвам, но имаше и при нас неща,които не ми бяха съвсем по вкуса,ама нямаше как girl_wink.......а дали има някой с мнение като на въпросното момиче честно да ви кажа не ми дреме ни най-малко нито пък бих се натъжила,ако някой гост е гледал на нещата така!Всеки си има вкус и важното е как ще се чувстваш ти на въпросния ден!Аз си слагам ръката на сърцето и честно ви казвам,че и аз съм присъствала на сватби,за които съм си мислила подобни неща,но не мисля,че е трябвало да не ходя!Първо от къде да знам на каква сватба ще присъствам,второ благодарение на такива сватби съм избрала каква да НЕ Е моята!И трето запазила съм си мнението за мен и не съм се присмивала,а съм сметнала,че е било важно да съм там,щом хората са ме поканили и не смятам,че моят вкус е меродавен!А и съм гледала по телевизията страшни смехории,точно както ги описва Dewy ...
И какво толкова?Аз лично се посмях и не научих нищо ново!Съжалявам,ако съм била прекалено груба или директна,ама поне съм откровена с вас и ми се иска да не се разстройвате от написаното! girl_wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #22 -: ноември 23, 2007, 16:22:02 »

Момичета,според мен въпросът не е в това дали ще се разстроим,или не.Аз много се съмнявам да има някой,разстроил се от този пост,а ако има,то скоро ще го забрави в потготовката за сватбата си,която е едно от най-хубавите неща,които могат да се случат на човек.Въпросът е в това какви са тия смахнати хора,които не просто нямат свое мнение,а възприемат нечие чуждо,без да имат каквато и да е представа за нещата около и на сватбата такива,каквито са  crazy И на всичкото отгоре го пускат в сватбен форум.Може би тоя човек е искал да се посмее,ама(поправете ме,ако греша  crazy ),това не е смешно  pardon И ако по този начин се забавлява,много жалко  pardon Изобщо аз споделям мнението на Ели . ,че това е тъпо от където и да го погледнеш  crazy pardon
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines