Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 06:54:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: интересно мнение...  (Прочетена 10018 пъти)
 
Dewy
Гост
« -: ноември 17, 2007, 18:49:33 »

А известна част от хората на сватба се чувстваме по подобен начин...  Wink

" Панаири, панаири...
Спомняте ли си кога за последно сте седели на някоя от дългите сватбени маси, украсени с цветя по средата, яли сте си миниатюрната салата и сте си мислели: “На мене никога няма да ми случи това! Никога няма да се облека като сметанова торта. Абсолютно никога!” или “ Никога няма да се правя на палячо!” Мислете си, но не се знае, кога ще “ви изпие чавка мозъка” и ще се окажете в ролята на “булка” или “младоженец”. В първия вариант ще се въртите безпомощно, увита в 100 метра плат, и ще се чувствате като онези хора, облечени в гигантски зеленчуци, които плашат децата по атракционите. Всички ще ви зяпат, а някое дете ще дръпне майка си за ръкава в църквата : “Мамо, а на тази бялата какичка, къде и е главата?” Ще си наемете и диджей, знам ви аз! Който срещу 100 лева на час ще ви предскаже по разпръснатите върху мръсен бял чаршаф карамфили колко деца ще имате. Само го оставете! Такива неща ще види в бъдещето, че свят ще ви се извие. “Свекървата” ще ви набута парче питка, натопено в мед, в устата и диджея - този велик гуру на сватбите, ще каже някоя тъпотия, дето всички я очакват, но ще се смеят.

“А сега, мили гости, първият танц на младото семейство!” Песен, избрана зорлем от фонотеката на диджея – няма мърдане, трябва да е сладникаво, сълзливо и да става за блус. Докато вие се въртите двамата на дансинга, вашите гости си хапват “ордьоврите” и на половината вече им е все тая – и за булката, и за младоженеца, и за целия панаир. Гостите ви са основно два вида – едните са дошли да се нарежат и да се натанцуват, а другите да забършат някого/някоя. Младите, неомъжени жени се възбуждат по сватбите. Стават по-разговорливи, по-отворени за контакти. Каква по-добра предпоставка за авантюра! Ергените - приятели на младоженеца, цяла вечер се държат като Дядо Коледа на стимуланти. Накрая се наливат безобразно, поръчват на диджея Пантера и се мятат по празния дансинг заедно с младоженеца, в знак на протест срещу “сериозността на събитието”. А “булката” гледа умилително: “Моят непораснал мъж, как ги слуша още тия! Ще види той една Пантера като се роди детето!” Да, забравих - булката често е бременна. Съответно не може да се напие на сватбата си, а е задължена да танцува жизнерадостно с всички баби и лели на хора, рокове и Шакира.

Хубавото на големите сватби е че научавате за съществуването на знайни и незнайни роднини. Срещате братовчеди, за които не сте и подозирали, но “няма как, маме, те са ни канили…” А какви интересни подаръци може да получи човек на сватбата си! Какви прекрасни вазички и кухненски роботи! Все важни за бъдещия ви съвместен живот. След празненството младото семейство има ресурс да се замеря с чаши и чинии 2 живота, да ги чупи в стената при скандали и пак ще останат. Ножове не се подаряват на млади хора, да се разберем!

Сега ще кажете: "Има и съвременни сватби!" Има, даже често - ама са същият панаир. На някои от тях булката може да е в розов минижуп и да се вози в лимузина по улиците на София в задръстването, извадила главата си от покрива. Действието може да се развие и в някой скъп хотел и да се лее шампанско като из ведро, но това е просто другото, по-скъпото измерение на кича.
Не ви ли е било неловко да гледате как "младото семейство поздравява гостите”, как се “храни” с торта или как младоженецът сваля жартиера на булката? На мен винаги ми е било глупаво и неловко. Гледам и ме е срам. И ми иде да потъна в земята заради тях. Заради италианската рокля под наем или тая, евтината от Асеновград. Зради поканите, звънчетата, отегчените сервитьори и свинските гости. За тъпата музика и селския диджей и въобще зради цялата загуба на време. Заради това, че са дали десетки хиляди левове за тоя цирк. Десетки хиляди левове, с които могат да заминат някъде. Да се излежават на някой хубав плаж, да мързелуват и да правят секс като луди. Да се върнат със загар и разлики от слънчеви очила. Да кацнат на летището и за започнат от добра основа. Най-здравата – тази, от която, освен снимки, остават и спиращи дъха спомени, и размяна на души, и следобедни ласки.

Може би ми е наследствено това отношение към панаирите. Майка ми и баща ми се оженили на Витошка в чарлстон и сабо,с двама свидетели и част от родителите. 3 дена всичките им приятели са пили у тях. Във ваната е било пълно с алкохол , а веселбата е била денонощна. Съседите са викали "милиция" през 2 часа. Абе, класика... Били са млади и са се обичали.
И аз като малка си мечтаех да бъда булка, принцеса, баронеса или “друга там ..еса”, но ми мина. Някъде към 18 годишна."
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 17, 2007, 19:09:18 »

Странно е ако мнението е реално, а не от някоя художествена литература, защо собственичката е ходела на сватби като са и толкова неприятни. Въпроса със спомените от някой плаж лесно се постигат от сватбеното пътешествие.
Ще ми бъде много болно, ако съм имала гост с такова мислене на моята сватба.
Не знам какво, пък и не мисля че е нужно да коментирам повече, просто хора разни с разни идеали. За едни чашата е на половина пълна, за други на половина празна......
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 17, 2007, 19:21:57 »

Много е права Дидка good
Честно казано на мен ми се доповръща  :!от написаното от Dewy,но после се замислих КОЕ,КАКВО или КОЙ  може да те накара да мислиш по този начин crazy и ми стана много тъжно за Dewy sad
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #3 -: ноември 17, 2007, 20:05:52 »

Аз обичам различните мнения и възгледи, защото смятам, че ако всички мислят еднакво значи никой не мисли достатъчно. Но с това мнение на Dewy тотално се обърках.Не мога да интерпретирам думите - че отрича сватбите като цяло или е отвратена от някои определени на които е присъствала? Че предпочита развлеченията и ексурзиите с любимия, вместо да го вкарва в ролята на зет и съответно съпруг ли?Защото тез две неща са несъпоставими принципно.А да отричаш всички сватби и ги поставяш под общ знаменател е лудост.Общо взето не схващам
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 17, 2007, 20:20:02 »

Аз пък може да шокирам много хора в този форум,но.....мноого се забавлявах на това мнение *ROFL*Толкова верно и живописно са описани повечето сватби,на които и аз съм била свидетел!Браво :bravo:И аз да ви кажа,за това и не исках да се желя и накрая се съгласих,но поставих ред условия,ама то в БГ много неща са неизпълними,та и аз сигурно съм била смешна на някои от гостите(макар и да не бях със сметановата торта tease),ама това не ме смущава ни най-малко!Наистина разбирам много добре какво иска да каже Dewy и се радвам,че най-накрая някой го каза и в този форум! give_rose
НООООО!Надявам се някой ден Dewy да срещне човека,с който да й се прииска да си спретне една сватба, пък била тя с 2,4 или 8 души,в скъп ресторант или в апартамент с вана пълна с алкохол!Просто нека си направи сватбата както си я разбира и я харесва!Щом не иска да е част от целия тоя парад да си направи свой-различен и щур!Пожелавам й го с най-добри чувства! give_rose
И накрая....може и моята сватба да е била цирк, но си е била НАШИЯ цирк и ние сме били главните клоуни на манежа goody hurrah banana :wedding:И честно да си призная.....хареса ми!
Успех Dewy ! give_rose
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #5 -: ноември 17, 2007, 23:35:50 »

Здравей Dewy,прочетох мнението ти и искам да каза, че не го намирам за "интересно", а за "различно".От него става ясно какво не харесваш и какво няма да направиш,а какво ще направиш ще споделиш ли?Разбира се,че всеки има право да се изяви по свой начин,но не виждам смисъл да изразиш такова мнение в този форум.Тук хората споделят общи интереси и идеи.Добре е човек да бъде критичен,но тази критика да е градивна.Чудно ми е какво правиш на тези сватби,които коментираш?Тези хора,които са те поканили, трябва да са ти или приятели или роднини.Верно е ,че човек не избира роднините си,но аз в твоето положение няма да се подлагам на подобен срам.Просто няма да отида на сватбата, ще намеря мой си начин да им честитя, без да изпитваме и двете страни неудобство.А за приятелите - избора е твой,това е твоята среда.И ако мога да цитирам едно друго мнение в този форум:добре е да се научим по-малко да критикуваме и да приемаме хората такива,каквито са.
Аз лично искам да ти пожелая да споделиш любовта,ако още това не се е случило, по най-добрия начин за теб.А ако това вече е факт мога само да се надявам,че си истинси щастлива и обичана.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 18, 2007, 18:26:49 »

Хехей, Dewy да не би да е съпругата или дъщерята на Pachoran. Стилът им на изказване доста си прилича, не мислите ли  girl_wink? Момичета имаме си нов заместник на Pachoran във форума  funnytooth Чудя се как може да има такива смешни и малко жалки хора, които и в най-хубавите моменти, откриват само най-лошите страни. Ама то си е въпрос на настройка към определени неща  pardon или принципна настройка към възприемане на живота. Всеки да си преценява!
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 18, 2007, 20:22:26 »

Dewy, тези сватби ги имаше преди, ако има още такива аз бих се забавлявяла отколкото да се откажа от сватба въобще, щото то ти си решаваш дали ще си като торта, дали ще поканиш баба си и браточедите, защото нали знаеш, който плаща той поръчва музиката, поне аз така си мисля де.....
 
P.S. Ей затова ме кефи този форум, щото всички са добронамерени /никой не те нападна Dewy/ :bravo , и на откровенни провокации никой не се поддава. Браво мацки Bravo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 18, 2007, 22:20:04 »

Десетки хиляди левове, с които могат да заминат някъде. Да се излежават на някой хубав плаж, да мързелуват и да правят секс като луди.
Пуууу,ама така ме е яд сега.............със спестените десетки хиляди левове от сватбата ни със свински pig гости и пържоли толкова много секс като луди можеше да правим......пуу,та не се сетихме по-рано resent
Dewy,добро есе.Честно,паднах си по финия ти сарказъм и литературни заложби,наистина добре умееш да се изразяваш,и образно.Ама за какво е цялата работа?Има стотици хиляди млади и не толкова млади хора,които категорично отхвърлят брака,а още повече-сватбата...нещо повече-способни са с часове да те надъхват с техните анти-сватбарски виждания,твърдо убедени,че ще прозреш и ти  своята истина там.Ние повечето тук обаче май за друго сме се сбрали.Да пообсъдим прекрасните вазички и кухненски роботи,мръсния чаршаф с карамфилите,италианската рокля под наем и срамния жартиер.Какво да ни правиш....циркаджии! pardon
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 18, 2007, 22:29:40 »

DewyBravo, ако издадеш книга с есета обещавам да си я купя!
Няма да ти обяснявам как има различни хора и различни мнения, и идеали. Само ще подкрепя едно изказване на  tonitta - това си беше нашия цирк и ния бяхме главните действащи лица. Ти си избираш как да ти протече живота!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 19, 2007, 10:59:17 »

Оооо какво пиперливо и заядливичко изказване!!!Нямам против такива,защото всеки има право на собствено мнение и все пак хората сме различни!!!Боже,колко скучно щеше да бъде,ако всички бяхме на едно и също мнение!!! blum
Dewy,поздравления и от мен за стила ти на писане,допада ми,но си мисля,че не е подходящ точно за такъв форум!!!Имам чувството,че хора като теб изпитват някакво извратено удоволствие от подобни коментари,където хората са се събрали съвсем с друга цел и после,когато те самите станат част от този "цирк",както ти го наричаш се спотайват доста добре,за да не разбере никой в какво всъщност са участвали и че клоуните,всъщност са били те самите!!! diablo Както казва един приятел "мишоци"!!!
И пак казвам уважавам мнението ти,но ...ми изглежда като избиване на някакви комплекси!!! Girl_sing
Желая ти успех!!!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 19, 2007, 11:01:46 »

Е, не стърпях да не се изкажа и аз. Знам, че на 90% от милите съфорумки изказването ми няма да им хареса, но..... Такъв е Живота.
Първо, начина по който е написано мнението на Dewy мен лично ме навежда на мисълта че той/тя просто споделя с нас нечие мнение (не се споменава чие и откъде е взето, но ако не бяхте избързали да се обиждате, засягате и незнам си какво още, щяхте да видите кавичките). Да, най-вероятно споделя същото това мнение, но за да съм честна ще ви кажа че и аз съм се чувствала така на нечи сватби.
Но това не означава, че съм се присмивала на някого или не съм била искрена в пожеланията си, или не вярвам в "сватбата", или съм наранена жестоко от някой мъж или др. Това означава, че начина по който тези хора са решили да направят сватбеното си тържество не е по мой вкус - само това и нищо друго!!! Както знаете, хора много - вкусове разни.
Всички повтаряте как всеки има право на мнение, но аз оставам с убеждението, че повечето от вас не искат да виждат какви да е мнения в този форум (не искам да обидя никого, още по-малко искам да коментирате това ми убеждение)

Това е форум за сватби: дали сватбата ще е от 4, 100 или 500 човека, дали ще струва 50, 5000 или 50 000 лв това е избор на младоженците (и на обстоятелствата около всеки един). Този форум е за да помогне на хората в организацията на тържеството (такова каквото те искат да бъде), а не да им поставя норми и ограничения - има предостатъчни други фактори, които ще я свършат тази работа вместо вас.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #12 -: ноември 19, 2007, 11:26:49 »

Тъй като този форум е за сватбата, мисля че хората които я отричат  нямат място тук! Защо някои се чувстват длъжни да се изкажат навсякъде с по едно "различно мнение"! Мисля, че има достатъно място в Интернет за всички и ако има форум "анти сватба" няма да вляза,за да се изкажа колко хубаво нещо всъщност е сватбата и всички които я отричат са такива или онакива и да давам определения!
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 19, 2007, 11:33:52 »

Dewy,, странни неща пише, верно е това, но, момичета защо вие пък се връзвате?  crazy crazy crazy Какво толкова е казано в нейния/неговия пост, което и вие да не сте си помислили поне за миг през живота си. Било то когато сте гледали някоя сватба по тв или в списание, хора всякакви и нравите и те са всякакви и вкусовете и те.  good good good
Нима никоя от нас не е получила поне един тъп подарък на сватбата си, който няма да и влезе в употреба - смятам че тук всички можем да се разпишем поне с една вещ. Това по повод чашите и дъра бъра кво друго беше  crazy
Сметанова торта, Парфе или Руло без глазура дори - всеки си решава как да изглежда. И аз не харесвам сметановите тортести рокли и съм го казвала тук, но никой не ми се е връзвал така и винаги сте казвали че всеки си има вкус. Защо сега да не дадем правото на собствен вкус и на Dewy
Като цяло една подобна критика дошла отникъдето, не в контекст на какъвто и да е бил предишен разговор и изпълнена само с отрицателни мнения е нормално да накара много хора да се впрегнат и да го приемат лично. Но пък от друга страна .....  diablo diablo diablo това мнение не случайно е публикувано в този раздел, където нали уж можем да си говорим за всичко.
« Последна редакция: ноември 19, 2007, 11:35:29 от ina_lemon » Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #14 -: ноември 22, 2007, 14:56:03 »

Чета,чета и си мисля  crazy  crazy  crazy Толкова лоша сватба,колкото е описала Dewy ,няма дори сред циганските сватби сигурно  laugh crazy Пък ако толкова не му/й харесват сватбите,просто да не се жени и да изчака да си промени мнението,което в 90 на 100 от случаите става все някой ден  pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 22, 2007, 15:13:37 »

мисля, че много тъпо си се изкала Dewy !!! и ти изобщо защо ходиш на сватби като ти е неловко и неудобно ?????!!!!

и колко си сигурна, че тази тръпка оттт някой плаж с ласки и т.н., няма да се усети и на сватбения ден !??!!! напротив: ТОВА Е ЕДНО НОВО НАЧАЛО на едно семейство и те намират начина по който да го отбележат !!! дали ще е със сватба от 200 човека или 5 си е тяхно решение !!!! но и разликата е огромна пявярвай ми !!!!  ти едва ли ще усетиш това чуство, след като не искаш - ГУБИШ !!!!

то е лесно да се пусне "мухата" и да избягаш !!!! ела и кажи още мнения и цитати !!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 22, 2007, 19:54:41 »

този цитат ме накара доста да се позамисля..... от една страна, да, всеки има право на мнение - това е факт. Но все пак това е сватбен форум и всички тук споделят или са споделяли приятните емоции и тръпката от този ден. Всеки си организира сватбата както си намери за добре и да му хареса и не мисля, че едно такова обобщаване е коректно от страна на Dewy(ако мислите и чувствата, описани в поста, все пак са нейни). Все пак хората, на които не им е приятно да са част от този "кичозен панаир", винаги могат да намерят начин да не отидат, нали? Струва ми се, че би било много по-добре и за двете страни.
 
Ще ми бъде много болно, ако съм имала гост с такова мислене на моята сватба.
Определено и аз бих предпочела, ако съм поканила на сватбата си гост с такова виждане на нещата, да бъда лишена от присъствието му  good
Хехей, Dewy да не би да е съпругата или дъщерята на Pachoran. Стилът им на изказване доста си прилича, не мислите ли  girl_wink? Момичета имаме си нов заместник на Pachoran във форума  funnytooth
да ти кажа честно и аз това си помислих в първия момент  tease laugh
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 22, 2007, 20:13:47 »

айде и аз да се включа - мен лично по никакъв начин не може да ме засегне нейното изказване, а и не знам защо момичетата й се връзват толкова - съгласна съм с вас момичета, но просто има и хора с такова мислене! Всеки има право на избор!!! За всеки влак, както са казали хората си има и пътници, а и трябва да има баланс в природата - не може всички да харесват сватбите, да се женят или да обичат някого!  Wink , а и с мнението на Dewy честно да ви кажа много се забавлявах, но мисля , че това момиче/момче живее още в 20в - като й чета обясненията, вижданията и това на какви хора е била на сватби просто не ми прилича на човек живеещ в 21в. Еми това е! blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 22, 2007, 20:53:47 »

Ей момичета,ама вие сериозно ли се връзвате на това мнение.Че то даже не е на авторката.Сигурна съм,че е цитат от някой блог и момичето прости е решила да пусне една лека провокацийка в сватбен форум и вие ...айде всички й се навързахте.
Пък сатирата е добра.Нищо ,че до голяма степен е изкривена реалността и метафорите и сравненията са неподходящи ,но е много остра и разсмиваща.Аз се посмях добре.Знам,че главата ми се е виждала,защото нямах було. и разни там други и т.н.Истината е ,че има такива сватби и никак не са малко.истина е ,че ние ,пишещите тук сме се постарали да не ни "развеждат като мечка из село".Истина е ,че този ,който е пуснак поста просто гледа нечий сеир.истина е ,че човекът с публикацията крещи :"Жени ми се,че две не виждам,ама няма кой да ме вземееееееееееееееееее......"
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 22, 2007, 23:29:32 »

Ей момичета,ама вие сериозно ли се връзвате на това мнение.Че то даже не е на авторката.Сигурна съм,че е цитат от някой блог и момичето прости е решила да пусне една лека провокацийка в сватбен форум и вие ...айде всички й се навързахте.
Пък сатирата е добра.Нищо ,че до голяма степен е изкривена реалността и метафорите и сравненията са неподходящи ,но е много остра и разсмиваща.Аз се посмях добре.Знам,че главата ми се е виждала,защото нямах було. и разни там други и т.н.Истината е ,че има такива сватби и никак не са малко.истина е ,че ние ,пишещите тук сме се постарали да не ни "развеждат като мечка из село".Истина е ,че този ,който е пуснак поста просто гледа нечий сеир.истина е ,че човекът с публикацията крещи :"Жени ми се,че две не виждам,ама няма кой да ме вземееееееееееееееееее......"
Напълно съм съгласна, пълен абсурд е това мнение и като го гледам е копнато от някъде и ни гледат сеира  sarcastic, и вярно на някой му се ще сватбаааааа  yahoo
« Последна редакция: ноември 23, 2007, 00:02:55 от Вероника » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 23, 2007, 10:45:58 »

Аз точно за това написах :  pardon

Странно е ако мнението е реално, а не от някоя художествена литература,
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 23, 2007, 12:38:24 »

Честно да ви кажа момичета не разбирам какво толкова има да се палим всички! *crazy*Аз лично не се обиждам и няма за какво!Не се разпознавам в думите на Dewy .......Аз нашата сватба си я харесвам, но имаше и при нас неща,които не ми бяха съвсем по вкуса,ама нямаше как girl_wink.......а дали има някой с мнение като на въпросното момиче честно да ви кажа не ми дреме ни най-малко нито пък бих се натъжила,ако някой гост е гледал на нещата така!Всеки си има вкус и важното е как ще се чувстваш ти на въпросния ден!Аз си слагам ръката на сърцето и честно ви казвам,че и аз съм присъствала на сватби,за които съм си мислила подобни неща,но не мисля,че е трябвало да не ходя!Първо от къде да знам на каква сватба ще присъствам,второ благодарение на такива сватби съм избрала каква да НЕ Е моята!И трето запазила съм си мнението за мен и не съм се присмивала,а съм сметнала,че е било важно да съм там,щом хората са ме поканили и не смятам,че моят вкус е меродавен!А и съм гледала по телевизията страшни смехории,точно както ги описва Dewy ...
И какво толкова?Аз лично се посмях и не научих нищо ново!Съжалявам,ако съм била прекалено груба или директна,ама поне съм откровена с вас и ми се иска да не се разстройвате от написаното! girl_wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #22 -: ноември 23, 2007, 16:22:02 »

Момичета,според мен въпросът не е в това дали ще се разстроим,или не.Аз много се съмнявам да има някой,разстроил се от този пост,а ако има,то скоро ще го забрави в потготовката за сватбата си,която е едно от най-хубавите неща,които могат да се случат на човек.Въпросът е в това какви са тия смахнати хора,които не просто нямат свое мнение,а възприемат нечие чуждо,без да имат каквато и да е представа за нещата около и на сватбата такива,каквито са  crazy И на всичкото отгоре го пускат в сватбен форум.Може би тоя човек е искал да се посмее,ама(поправете ме,ако греша  crazy ),това не е смешно  pardon И ако по този начин се забавлява,много жалко  pardon Изобщо аз споделям мнението на Ели . ,че това е тъпо от където и да го погледнеш  crazy pardon
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines