Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:26:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помогнете с идеи за диско облекло  (Прочетена 22968 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« -: ноември 15, 2007, 22:45:48 »

Момичета, знам че всички сте супер креативни, затова моля ви да ми помогнете с идеи. god На 14.12.2007 имаме ПОП ДИСКО коледно парти.  :HELP:И сега идвате вие, приемам всякакви идеи, снимки и пердложения за такава визия. Мисля че освен да ми помогнете ще ви е и приятно и забавно да се пренесете в 70-те и 80-те години когато това течение е било във вихара си!
ПОМОГНЕТЕ МИ ДА БЪДА НЕОТРАЗИМА! dance witch
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #1 -: ноември 15, 2007, 23:21:33 »

ами става ли да си Си Си Кеч?Ако става, топирай си косата яко, ама много яко  :makeup:все едно си бръкнала преди малко в контакта.Обрисувай си очите и отдолу, и отгоре с черен молив, ама плътно, че да заприличаш на котка.Останалата част по лицето устни, скули си е като от 80-те розово-лилави цветове.
Миглите са почти като изкуствени /или наистина са/.Обличаш черен, тесен, кожен и задължително лъскав панталон по теб.Слагаш и черно кожено яке по възможност с много капси, черни ботуши.Слагаш големи обеци. Грабваш микрофона и ТИ СИ! singer
За Саманта Фокс е по-лесно:трябва да си нисичка, да си изрусена, да облечеш черен бански или къса черна рокла и ЗАДАЛЖИТЕЛНО да изкараш на показ огрооооомен бюст.Тогава може и да не пееш даже, те друго ще гледат /както и днес е така в една телевизия/ funnytooth
« Последна редакция: ноември 15, 2007, 23:29:18 от margi » Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #2 -: ноември 15, 2007, 23:59:37 »

Можеш да използваш това www.vbox7.com/play:3061caf1 но ти трябва и една колежка. Но иначе има и хореография. Не ми стана ясно дали трябва само да се маскираш или трябва да подготвиш и представяне?
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #3 -: ноември 16, 2007, 00:08:57 »

А ако ти трябват повече колежки - например ако пресъздаваш шведската АББА, можеш да се обадиш на мен, на Лин и другите които имат идеи докато съберем състава на групата.Те са и по-лесни за имитация - русички, нежни, облечени в бяло.Но има един проблем - те могат и да пеят.....а аз , мога ама само на шведски funnytooth
и танцувам ей така  banana
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 16, 2007, 11:02:24 »

 laugh funnytooth Ей страшни сте! Много се забавлявах докато четях! Ами за сега гоним само външния вид. Без представления.
За Саманта Фокс, малко ще ми е трудно...1,78 височина, косата -тъмно кафява, бюста....има какво оооооще да се желае!

Ето това е поканата до всички във фирмата.


* disko.JPG (73.56 KB, 380x746 - видяно 627 пъти.)
« Последна редакция: ноември 16, 2007, 11:04:12 от Little_Sweet_Didka » Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #5 -: ноември 16, 2007, 12:58:20 »

Дидка,поне с твойта фигура няма какво да се притесняваш! Каквото и да облечеш ще ти стои супер!Слагай клин(от тези лъскавките,с мнооооого ликра)или някакъв по-ексцентричен чорапогащник,така по-бляскав и лъскав по възможност,пристегни талийката с коланче,тупирай косата и слагай всякакви шашави бижута,който намериш!Колкото повече,толкова повече както казва мечо Пух и си реди за парти! А, и да не забравиш и щурото настроение някъде yahoo tease! Хайде,весело изкарване(сигурна съм) и да разказваш после! danceg
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #6 -: ноември 16, 2007, 13:09:17 »

Дидка, вкарай малко Мадона в тоалета, черен мрежест чорапогащник, черни боти, къса черна пола с розов тюл от долу, кожено яке, секси черно бюстие, много гривни, големи обеци, и силно накъдрена коса, вдигната от едната страна, а щях да забравя бенката задължителна е просто, може и черни мрежести ръкавици без пръсти да сложиш за разкош.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 16, 2007, 13:12:43 »

Дидка, вкарай малко Мадона в тоалета, черен мрежест чорапогащник, черни боти, къса черна пола с розов тюл от долу, кожено яке, секси черно бюстие, много гривни, големи обеци, и силно накъдрена коса, вдигната от едната страна, а щях да забравя бенката задължителна е просто, може и черни мрежести ръкавици без пръсти да сложиш за разкош.

еййй това като че ли най-много ми харесва !!!!!!!  yahoo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 16, 2007, 13:23:04 »

Благодаря ви сласдурки! Ама е забвно нали? Полсе и снимков материал ще пусна sarcastic
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #9 -: ноември 16, 2007, 13:26:43 »

Снимките са задължителни!!!  good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 16, 2007, 13:28:19 »

Дидка аз мисля, че ще се справиш чудесно, модата се връща от тези години, има доста дрехи по магазините като от 80-те например. Например тези тясни дънки или панталони с много висока талия, или клинчета лачени... с повече накити и си готова!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 16, 2007, 13:45:21 »

червенооооо !!!!! smile и този колан върху блузата, която е широка в раменете, имащи акцента на старите години !!!! smile


* 000004322.jpg (63.46 KB, 362x546 - видяно 509 пъти.)
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #12 -: ноември 16, 2007, 15:59:54 »

Little_Sweet_Didka, много хубав купон явно се заформя.Браво на организаторите Bravo Bravo Bravo
Моето следващо предложение е да се направиш като Прешъс Уилсун.Прическата и е много характерна,слагаш лъскави дрехи,плътно по тялото(за теб като гледам това не е проблем,дори е плюс),на ръст си подходяща,взимаш един билет(задължително еднопосочен,може и от БДЖ laugh)Ще имаме малък проблем с цвета на кожата,но малко солариум,козметика и си ОК good http://www.youtube.com/watch?v=lNk88UqDVqk
Има още време и като гледам предложения не липсват,така че няма начин да не си неотразима както и да решиш да си облечеш.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #13 -: ноември 16, 2007, 17:42:56 »

Дидка,това е моето предложение:къса,възможно най-надиплена пола(сива,червена,бяла),черен клин 3/4 или такъв с ластик на стъпалото,високи изрязани черни лачени обувки(с които ти се вижда ластика на клина и малко от пръстите),лачена чанта и такъв колан(към обувките).Бял топ с едра щампа(колана го слагаш върху него на кръста) и задължително големи очила,може да не са авиаторската форма,но да са много големи,ако намериш розови или бяла рамка с черни стъкла ще е най-добре.И накрая късо черно кожено якенце,даже ако намериш кожено болеро ще е супер.Косата я тупирай и сложи диадемка с панделка(на точки,ако имаш,ама цветът й да си отива с останалата част от дрехите),като те видях нямаше бритон,но ако сега имаш,не го прибирай с нея,ами го тупирай и него.Това е,приятно изкарване,много ви е готина идеята за партито  good danceg
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #14 -: ноември 16, 2007, 18:30:27 »

Абе, Дидка ти откъде изкочи с тез мерки, човек? crazy Ами ти си била цяла манекенка /във фигура, не умствено/.То първо си кажи мерките че тогаз искай съвети - то ти за всяка роля ставаш. И да ти кажа като ти видях ръста сега и викам я да видя как изглежда в сватбения албум?Да не би да лъже... beating
и като отворих - какво да кажа че да не го изтълкуват като вятър не знам ама много сте красиви. Ти, съпруга, кумата и още една мацка видях незнам каква е - страшни парчета сте.Като корица от модно списание Bravo
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #15 -: ноември 16, 2007, 20:30:20 »

Ами тя Дидката освен всичко друго си е и манекенка и половина Wink Така че ,Марги направо си познала! tease
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #16 -: ноември 16, 2007, 21:11:27 »

 Divna,  ама кажи честно ли говориш? Наистина е много готина. Не съм разглеждала снимките на повечето от съфорумничките и бая се изненадах.  Bravo Bravo Bravo
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #17 -: ноември 16, 2007, 21:14:17 »

Е,то най-добре Дидка сама да си признае,ама нали е скромна....... give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 16, 2007, 21:39:47 »

Благодаря ви на всички за предложенията! Не спирам да се смея като си се представям по начините които описвате!  Не спирай теееее!
margi направо се  blush изчервих като червеното в снимката която Ели е пуснала! Благодаря! give_rose
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #19 -: ноември 16, 2007, 21:53:48 »

Дидка, я кажи /тоз въпрос може и да е за лични,ама карай/, коя е тая мацка на сватбата дето я харесах! *THUMBS*Да не ти е сестра? Или роднина? Облечена беше май /не съм убедена/ в лилаво. Щото ако ти е сестра, ....аз имам брат /майтап/ blum
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 17, 2007, 00:20:48 »

Аз смея да твърдя че повечето ми приятелки са красиви,  Girl_hide затова за по- лесно пусни ми линк със снимката и ще кажа коя е, че така...не се сещам! scratch one-s head
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 17, 2007, 01:01:01 »

Ето още една идея. Ако добавиш към подобен тоалет и една електриково розова, жълта или зелена бухнала и къдрава перука ще си просто неутразима. А и да не забравяме огромните слънчеви очила с тигрови или златни рамки, те са просто задължителен аксесоар, както и огромните висящи пластмасови обеци!  good


* 70's.jpg (36.93 KB, 325x488 - видяно 399 пъти.)
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 17, 2007, 11:22:36 »

И яко танци манци banana хехехе "Оооуууу йййеееее"  yahoo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 17, 2007, 21:32:07 »

А какво ще кажете за това  danceg


* 20556.jpg (9.39 KB, 325x325 - видяно 3158 пъти.)
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #24 -: ноември 17, 2007, 21:49:39 »

За мен диско модата е:
1. големи пластмасови аксесоари в ярки цветове - обици, гривни, широки ленти за коса.
2. свободни блузи с широки деколтета
3. leg-warmers (не си спомням точната дума на БГ, но това са набраните чорапи от глезена до голяното)

Ето и снимков материал:


* 80s style.jpg (74.66 KB, 600x800 - видяно 418 пъти.)
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #25 -: ноември 17, 2007, 21:52:13 »

И още една снимка:


* 80s-clothes-womens.jpg (25.98 KB, 400x300 - видяно 2996 пъти.)
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #26 -: декември 05, 2007, 22:57:30 »

Дидка, какво става с приготовленията за купона.Денят наближава.До кога ще ни държиш в напрежение или ще трябва да чакаме снимки?Аз нямам търпение.Този месец имам да чакам толкова хубави неща да се случат,но май почнах да се изнервям от нетърпение.Моля те сподели,поне ти не ме карай да чакам!
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 05, 2007, 23:41:16 »

Лин, Дидка е в командировка  smile
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #28 -: декември 06, 2007, 00:08:54 »

estrella добре,, че си ти да ни информираш.  *THUMBS*Аз тъкмо мислех, че щом Дидката не се превлъпащава нито в Си Си Кеч, нито в Мадона и т.н., butterfly singer значи трябва да изкочим с нови идеи.  *crazy*И предлагам като не харесва никоя от горепосочените да събуе чехлите, да си пусне дълга руса коса, да сложи дълга плажна пола, сини лещи на очите, да сложи един папагал на дясното рамо и да запее с нежен глас  SERENADE SERENADE Me"Боса по асфалта вървя си, свиркам си и нищо не търсяяяяя......."Всички обичаха Роси Кирилова Bravo Bravo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 10, 2007, 10:26:08 »

Ето ме и мен. Партито наближава а аз все още не съм готова с тоалета! Последната седмица бях в Италия и нямах време за мислене и обикаляне. Тези дни ще споделя какво съм съчетала от идеите ви и най-важното какво съм намерила по магазините! good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #30 -: декември 11, 2007, 21:38:16 »

Еееейй,супер,нямам търпение да видя  good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 14, 2007, 14:02:48 »

Тъй, тъй....ето и роклята ми за довечера
От пред


От зад


А косата ми нещо подобно sarcastic funnytooth ROFL



Купих си и колан за кръста, само днес трябва да си намеря някаква диско лента и подходящи бижута scratch one-s head
За съжаление не можах да си намеря такъв лъскав клин и ще трябва да съм боса nea
« Последна редакция: декември 14, 2007, 14:05:53 от Little_Sweet_Didka » Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 14, 2007, 14:19:00 »

уаааууу   Oh my ... Oh my ... обзалагам се че ще си зашеметяваща и всички ще ги разбиеш singer пожелавам ти да си изкараш много весело и после да показваш снимки  danceg danceg
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 14, 2007, 15:38:58 »

Много сладка рокличка, ще си чудесна!  girl_in_love Чакаме с нетърпение снимки да видим как изглеждаш в завършен Диско вид!  DANCE
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #34 -: декември 15, 2007, 11:17:39 »

Дидка,много ти е хубава роклята.После да не забравиш да ни пуснеш снимчици да я видим и върху теб blum
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 15, 2007, 11:54:07 »

Партито беше много весело! Имаше си награди, изненади в лицето на Краси Радков и образите му на Гацо Бацов, Шишо Бакшишо и Станислав Христов Христосков Bravo laugh Забавлявахме се мнооогооо yahoo
Имаше и крал и кралица на партито  Познайте коя стана кралица? first blush

Ето и снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=201073&view=1&photo=1
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 15, 2007, 12:06:32 »

честито кралице на диско купона  give_rose give_rose тежка е царската корона DANCE bouncinggirl
снимките са стахотни било е много весело и интересно Bravo тоалета наистина е много сполучлив направо  Oh my ... Oh my ...  всички са сладки но определено ти обираш точките  Wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #37 -: декември 15, 2007, 14:10:21 »

Дидка честото Bravo,напълно заслужена титла.Ти си най-хубавата! yahoo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 15, 2007, 14:16:28 »

Дидка, много готина рокличка си избрала и ти седи супер  Bravo

А за кралицата на бала, мисля че никой не се е съмнявал, ти си ни хубавица  give_rose  Wink Честито  butterfly
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 15, 2007, 14:35:11 »

Благодаря ви милички! blush blush blush
Обаче беше много забавано наистина, а като се "премених" и погледнах в огледалото направо  funnytooth laugh sarcastic ROFL sarcastic
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #40 -: декември 15, 2007, 15:36:31 »

ехе Дидка....страхотна си....заслужаваш си коронката...Мн готино сте си изкара ли май...супер..
Мн си готина.....
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #41 -: декември 15, 2007, 17:38:51 »

Хей dancing queen  Wink blum Много хубава рокличка и честито за приза,определено много ти отива  good И ви е било много весело,като гледам,браво,браво  good  Bravo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 15, 2007, 20:47:54 »

Дидка супер парти се е получило!  good Bravo А ти си чудесна!
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #43 -: декември 15, 2007, 21:57:51 »

Охоо, Дидка изтървала съм да честитя приза. Браво give_rose Bravo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 15, 2007, 22:05:20 »

Благодаря ви момичета!  kiss LOVING Айде стига сте ме ласкали че ще взема да се надуя! Girl_hide
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #45 -: декември 15, 2007, 22:38:25 »

Браво Bravo Bravo Bravo
Жесток купон е бил.Много ви се радвах като разглеждах снимките.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines