Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:22:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помогнете с идеи за диско облекло  (Прочетена 22970 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« -: ноември 15, 2007, 22:45:48 »

Момичета, знам че всички сте супер креативни, затова моля ви да ми помогнете с идеи. god На 14.12.2007 имаме ПОП ДИСКО коледно парти.  :HELP:И сега идвате вие, приемам всякакви идеи, снимки и пердложения за такава визия. Мисля че освен да ми помогнете ще ви е и приятно и забавно да се пренесете в 70-те и 80-те години когато това течение е било във вихара си!
ПОМОГНЕТЕ МИ ДА БЪДА НЕОТРАЗИМА! dance witch
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #1 -: ноември 15, 2007, 23:21:33 »

ами става ли да си Си Си Кеч?Ако става, топирай си косата яко, ама много яко  :makeup:все едно си бръкнала преди малко в контакта.Обрисувай си очите и отдолу, и отгоре с черен молив, ама плътно, че да заприличаш на котка.Останалата част по лицето устни, скули си е като от 80-те розово-лилави цветове.
Миглите са почти като изкуствени /или наистина са/.Обличаш черен, тесен, кожен и задължително лъскав панталон по теб.Слагаш и черно кожено яке по възможност с много капси, черни ботуши.Слагаш големи обеци. Грабваш микрофона и ТИ СИ! singer
За Саманта Фокс е по-лесно:трябва да си нисичка, да си изрусена, да облечеш черен бански или къса черна рокла и ЗАДАЛЖИТЕЛНО да изкараш на показ огрооооомен бюст.Тогава може и да не пееш даже, те друго ще гледат /както и днес е така в една телевизия/ funnytooth
« Последна редакция: ноември 15, 2007, 23:29:18 от margi » Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #2 -: ноември 15, 2007, 23:59:37 »

Можеш да използваш това www.vbox7.com/play:3061caf1 но ти трябва и една колежка. Но иначе има и хореография. Не ми стана ясно дали трябва само да се маскираш или трябва да подготвиш и представяне?
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #3 -: ноември 16, 2007, 00:08:57 »

А ако ти трябват повече колежки - например ако пресъздаваш шведската АББА, можеш да се обадиш на мен, на Лин и другите които имат идеи докато съберем състава на групата.Те са и по-лесни за имитация - русички, нежни, облечени в бяло.Но има един проблем - те могат и да пеят.....а аз , мога ама само на шведски funnytooth
и танцувам ей така  banana
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 16, 2007, 11:02:24 »

 laugh funnytooth Ей страшни сте! Много се забавлявах докато четях! Ами за сега гоним само външния вид. Без представления.
За Саманта Фокс, малко ще ми е трудно...1,78 височина, косата -тъмно кафява, бюста....има какво оооооще да се желае!

Ето това е поканата до всички във фирмата.


* disko.JPG (73.56 KB, 380x746 - видяно 627 пъти.)
« Последна редакция: ноември 16, 2007, 11:04:12 от Little_Sweet_Didka » Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #5 -: ноември 16, 2007, 12:58:20 »

Дидка,поне с твойта фигура няма какво да се притесняваш! Каквото и да облечеш ще ти стои супер!Слагай клин(от тези лъскавките,с мнооооого ликра)или някакъв по-ексцентричен чорапогащник,така по-бляскав и лъскав по възможност,пристегни талийката с коланче,тупирай косата и слагай всякакви шашави бижута,който намериш!Колкото повече,толкова повече както казва мечо Пух и си реди за парти! А, и да не забравиш и щурото настроение някъде yahoo tease! Хайде,весело изкарване(сигурна съм) и да разказваш после! danceg
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #6 -: ноември 16, 2007, 13:09:17 »

Дидка, вкарай малко Мадона в тоалета, черен мрежест чорапогащник, черни боти, къса черна пола с розов тюл от долу, кожено яке, секси черно бюстие, много гривни, големи обеци, и силно накъдрена коса, вдигната от едната страна, а щях да забравя бенката задължителна е просто, може и черни мрежести ръкавици без пръсти да сложиш за разкош.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 16, 2007, 13:12:43 »

Дидка, вкарай малко Мадона в тоалета, черен мрежест чорапогащник, черни боти, къса черна пола с розов тюл от долу, кожено яке, секси черно бюстие, много гривни, големи обеци, и силно накъдрена коса, вдигната от едната страна, а щях да забравя бенката задължителна е просто, може и черни мрежести ръкавици без пръсти да сложиш за разкош.

еййй това като че ли най-много ми харесва !!!!!!!  yahoo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 16, 2007, 13:23:04 »

Благодаря ви сласдурки! Ама е забвно нали? Полсе и снимков материал ще пусна sarcastic
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #9 -: ноември 16, 2007, 13:26:43 »

Снимките са задължителни!!!  good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 16, 2007, 13:28:19 »

Дидка аз мисля, че ще се справиш чудесно, модата се връща от тези години, има доста дрехи по магазините като от 80-те например. Например тези тясни дънки или панталони с много висока талия, или клинчета лачени... с повече накити и си готова!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 16, 2007, 13:45:21 »

червенооооо !!!!! smile и този колан върху блузата, която е широка в раменете, имащи акцента на старите години !!!! smile


* 000004322.jpg (63.46 KB, 362x546 - видяно 509 пъти.)
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #12 -: ноември 16, 2007, 15:59:54 »

Little_Sweet_Didka, много хубав купон явно се заформя.Браво на организаторите Bravo Bravo Bravo
Моето следващо предложение е да се направиш като Прешъс Уилсун.Прическата и е много характерна,слагаш лъскави дрехи,плътно по тялото(за теб като гледам това не е проблем,дори е плюс),на ръст си подходяща,взимаш един билет(задължително еднопосочен,може и от БДЖ laugh)Ще имаме малък проблем с цвета на кожата,но малко солариум,козметика и си ОК good http://www.youtube.com/watch?v=lNk88UqDVqk
Има още време и като гледам предложения не липсват,така че няма начин да не си неотразима както и да решиш да си облечеш.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #13 -: ноември 16, 2007, 17:42:56 »

Дидка,това е моето предложение:къса,възможно най-надиплена пола(сива,червена,бяла),черен клин 3/4 или такъв с ластик на стъпалото,високи изрязани черни лачени обувки(с които ти се вижда ластика на клина и малко от пръстите),лачена чанта и такъв колан(към обувките).Бял топ с едра щампа(колана го слагаш върху него на кръста) и задължително големи очила,може да не са авиаторската форма,но да са много големи,ако намериш розови или бяла рамка с черни стъкла ще е най-добре.И накрая късо черно кожено якенце,даже ако намериш кожено болеро ще е супер.Косата я тупирай и сложи диадемка с панделка(на точки,ако имаш,ама цветът й да си отива с останалата част от дрехите),като те видях нямаше бритон,но ако сега имаш,не го прибирай с нея,ами го тупирай и него.Това е,приятно изкарване,много ви е готина идеята за партито  good danceg
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #14 -: ноември 16, 2007, 18:30:27 »

Абе, Дидка ти откъде изкочи с тез мерки, човек? crazy Ами ти си била цяла манекенка /във фигура, не умствено/.То първо си кажи мерките че тогаз искай съвети - то ти за всяка роля ставаш. И да ти кажа като ти видях ръста сега и викам я да видя как изглежда в сватбения албум?Да не би да лъже... beating
и като отворих - какво да кажа че да не го изтълкуват като вятър не знам ама много сте красиви. Ти, съпруга, кумата и още една мацка видях незнам каква е - страшни парчета сте.Като корица от модно списание Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines