Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 08:41:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ваксина срещу рак на маточната шийка  (Прочетена 93896 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 11, 2007, 11:14:12 »

и аз се подписах, даже и от името на няколко приятелки! girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 11, 2007, 11:16:06 »

искам и аз но не зная къде да се подпиша pardon
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 11, 2007, 11:18:52 »

Клео, виж по-нагоре поста на Тонита, има линк
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 12, 2007, 14:24:31 »

Хей момичета май позабравихме тази темичка...
Ето какво открих днес и се надявам да подкрепите инициативата!Има и линк към петиция към ЕС,в която аз лично се подписах и се надявам и вие да го направите!Не отнема много време и ще ни направи съпричастни към инициативата!Нека вземем живота и здравето си в ръце!
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=5653
Браво Тони аз също се подписах  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 12, 2007, 14:32:12 »

Хей момичета май позабравихме тази темичка...
Ето какво открих днес и се надявам да подкрепите инициативата!Има и линк към петиция към ЕС,в която аз лично се подписах и се надявам и вие да го направите!Не отнема много време и ще ни направи съпричастни към инициативата!Нека вземем живота и здравето си в ръце!
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=5653
Браво Тони аз също се подписах  give_rose

Аз също!!! good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 12, 2007, 15:06:29 »

първо ми отвори сайта не видях обаче къде да се подпиша а сега не ми го отваря  crazy crazy
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 12, 2007, 15:56:07 »

първо ми отвори сайта не видях обаче къде да се подпиша а сега не ми го отваря  crazy crazy
Kleo като отвориш сайта който Тонита е дала пак има един сайт www.cervicalcancerpetition.eu влизаш в него и избираш BG тогава ти отваря поленца и се записваш надявам се да съм ти помогнала успех  Wink give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 12, 2007, 17:01:33 »

благодаря ти много!!готово вече се подписах и аз и една тайна за пръв път с новата фамилия!!! blush blush
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 14, 2007, 14:12:08 »

И аз се разписах!  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 14, 2007, 18:05:44 »

Момичета нямах нет няколко дни и сега като влязох в темичката се почувствах много горда,че съм българка!Страхотни сте! @}->--Не учаквах,че толкова много момичета ще бъдат съпричастни към проблема и ще се подпишат!Дано успеем да променим нещата,ако не за нас,то поне за дъщерите си! blush give_rose give_rose give_rose
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 16, 2007, 23:23:06 »

И аз се подписах good!
Миналият ноември бях на гинеколог понеже ми закъсня цикълът с 2 месеца, а не бях бременна 100%. Явно от нерви беше, но както и да е. Новото джипи (поредното) поне дава направления без въпроси good. Та отидох при гинеколожката в студентска поликлиника за по-близо! Ужас! Толкова арогантна жена! Преди да ме е прегледала ме пита:”Ще го раждаш ли или ще правиш аборт?” Аз й викам:”Бих го родила, ако бях бременна, но НЕ СЪМ!” После ме прегледа и ми каза с един ужасен тон, че имам раничка. Каза го все едно имам незнам си какво! Взе да ми държи с грубост сметка от кога е тя, с колко партньора съм имала контакт. Каза, че трябва да го пусне в онкологията за анализ и се наплаших. И ми поиска пари за цитонамазка, като обясни, че по касата ми се полага, но женицата имала лимит, който се изчерпал за месеца. Аз й казах, че ще отида тогава в началото на декември. Хич не й хареса. Изписа ми и хапчета да ми дойде през това време. Дойде ми, свърши и отидох за направление от нея. Куч**та отново каза, че няма за месеца лимити (на 10.12.). Казах й ОК, ще дойда друг ден. Аз на инат! Не че нямах пари! Тогава видите ли тя каза:”Ами айде, ще ти пусна за сметка на касата.” Брееее, ама тя имала бе! Понеже си намери майстора! Щото щях да направя луд скандал след третия път! Та пусна ми цитонамазка и отидох за резултата. Слава Богу, нямало онко-клетки. Но съм била имала гъбички някакви. Питах я за раничката от какво би могла да е, а тя каза, че от много неща. Можело дори от интимния сапун. Трябваше първо да лекувам гъбичките и после раничката. Като отидох за преглед след гъболечението, онова жвотно побърза да ми каже, че направлението било за 3 посещения при нея и трябвало да си платя! Ха, нова глупост! Казах й, че нищо няма да й дам и я зарязах. Реших да отида в Бургас при Гавазова в 3-та поликлиника. Тя е много добър специалист! Но нямаше кога и го отложих за след месеци. И май месец сестра ми като разбра за раничката и тя ме наплаши с рака (да пази Господ всички от него!) и отидох през юли. Слава Богу, тя само като я видя и възкликна:”Ха, ама тя е много малка.” Пусна ми цитонамазка, отново резултатът, слава Богу, беше ОК. Каза, че няма лимит за посещенията, може и 30 да са щом се налага- колкото продължало лечението. Иначе 45 дни от първия преглед 100% направлението е в сила!!!! Да го знаете!!! И с едно лекарство за 25лв (не се сещам името) с 2 намазвания през седмица ми я махна. При нераждалите- не давайте да ви я горят! Това е някаква киселина (ще проверя за името), но нито боли, нито нищо! Само течението се променя към кафяво, но за месец-два се изчиства от само себе си. Не се правят промивки! Сестра ми имаше като 5ст раничка, но по този начин й я махнаха. Моята не ме болеше за разлика от нейната, нито имах различно течение. Затова явно не съм знаела, че я имам и от кога е. А пък сестра ми не знам кога спрямо бременността си я имаше- преди, по време или след нея. Иначе все пак на една комшийка, млада жена с 2 малки деца й открили cray рак на шийката от такава раничка. Не знам нищо повече, но дано да се оправи! Просто трябва да си търсим правата и редовно да си правим профилактичните прегледи ПРИ СПЕЦИАЛИСТИ (имам предвид кадърни, не само с диплома за такива!) за наше спокойствие и сигурност! Горе главата, момичета! Ще се справим! Трябва да държим будни всички познати! Няма срамни теми и въпроси, има невежи хора! Аз тепърва ще излизам от невежеството си...
« Последна редакция: декември 17, 2007, 16:03:37 от Alannah » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #71 -: декември 17, 2007, 15:31:49 »

Може би киселината за която говориш се нарича "Солкожин".Моята раничка я третираха с това.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: декември 17, 2007, 15:37:52 »

моята мисля че с ток беше беше една машинка с дълъг наклайник с клъргличко което сякаш се въртеше от не знма мен ме болеше адски много искам само да пищя и доки да спре едва издържах!!!но като отидох на следващия месец ми каза чезараства и всичко е наред!иначе след интервенцията вечерта по едно време страшно се намокрих сякаш се бях напишкала ама много ви казвам и така няколко дни!доки каза че е от манипулацията и е нормално да "сълзи по този начин"защитна реакция на организма било!
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #73 -: декември 17, 2007, 15:42:23 »

Момичета , имам въпросче..
Някой знае ли нещо за Трихомониаза....ето такава инфекция имам.Ходих тази седмица на гинеколог и сега се лекувам, но се чудя дали е мн опасно това....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 17, 2007, 15:55:52 »

ето ме отнов какво да ти каажа!не е опасно пиеш хапченца и това е ама и партньора трябва да пие и е много упорито  *THUMBS*дано съм ти помогнала ако им нещо друго питай на лични  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines