Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:36:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете....- 2 част  (Прочетена 285426 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: май 14, 2009, 12:03:47 »

Roshko обувките са сташни направо  Bravo кажи от къде са плс  girl_wink
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: май 14, 2009, 12:43:41 »

Roshko , обувките са страхотни. Направила си стахотно съчетание. Аз мисля, че с презрамки ще ти е по - удобно.  good
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: май 14, 2009, 13:35:34 »

anbibian - обувките ми са от един магазин на Солунска - тук в София, ще ти обясня по подробно ако искаш.
Ели - тя роклята е доста стегната, аз мисля че и по двата начина няма да пада, но според съпругът ми и мама с презрамка е по завършено.. така те казват..., незнам ще решиме на място.
само което малко ме тревожи е че презрамката сякаш малко ми е къса и ми опъва.., те като са е мерили явно целта е била нали д ами повдига още бюста нагоре, знам ли.
ще видим де..
аз няма да пиша повече до сватбата да знаете, че днес заминавам и имаме да свършим някои неща още.
ще опитам да снимам колкото мога за да кача после веднага снимчици:)
 LOVING kiss2 kiss2 kiss2
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: май 14, 2009, 14:20:35 »

Roshko, желая ти добро настроение и много, много, много готини спомени! Да направите една страхотна сватба и да не "мъчите" много младоженеца, че той и без това ще му треперят коленцата.  funnytooth Базикам се! Колкото повече номерца, толкова по - весело ще бъде! Да викате много "горчиво".  girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: май 14, 2009, 14:25:01 »

Roshko ще се радвам да кажеш кой е магазани, макар че на мен май не ми се полагат повече обувки  cray милото вече гледа лошо  cray
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: май 14, 2009, 15:31:32 »

за магазина anbibian - вървиш по Витошка от дясната страна(посока към НДК) и на пресечката със Солунска завиваш на дясно по Солунска и пак от дясната страна на Солунска - мисля че 3-тия или 4-тия магазин беше казва се Диверсо - има си надпис.
за обувки аз давам всичко, това е моята страст blush blush blush
ние сега с моята съпруг в неделя ще празнуваме първата годишнина от нашата сватба, та той от нашата сватба мисли ако стане кум какви ще ги иска от младоженеца biggrin yahoo
да видим, ще разказвам после smile
мен сега ми е лошичко тия дни доста, но се надявам за сватбата да съм добре наистина, иначе много неприятно, ама бебката много шава явно  pardon
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: май 19, 2009, 17:54:13 »

Ние  с кумовете решихме  да отидем някъде на екскурзия. Дали  в България , дали леко навън  още не сме решили . Предложих им или нещо материално ( микровълнови и т. н. .....) или екскурзия  и те решиха второто. Така и ние се отказохме от техният подарък и решихме да ходим някъде заедно.  Girl_hide
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #652 -: май 20, 2009, 14:03:04 »

И аз много исках да си подарим вазимно екскурзия, но нашите кумове имат бебче и не им се очертава скоро да пътуват  pardon
Иначе понеже бебочето е малко и няма да присъства на сватбата, родителите на кумата ще я доведат в църквата да си направим снимки с най-малката шаферка  girl_in_love
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: май 22, 2009, 12:26:17 »

Много искам да се похваля,че най-сетне моите кумове се запознаха(не само че не са двойка,но са от различни градове).
Невероятно,но факт-жертви няма funnytooth!
През цялото време говорихме за сватбата и обсъждахме разни дребни детайли.
И двамата бяха приятно изненадани от поканите,които получиха и невероятно ентусиазирани за предстоящия купон.
А нас това съответно ни радва!
Активен
vania_ps
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: май 26, 2009, 14:25:17 »

Здравейте, момичета!

Много искам да ви разкажа как точно поканихме кумата ни ( за протокола все още нямаме кум, тъй като тя си няма приятел, но пък за сметка на това и двамата искаме тя да ни е кума, защото е прекрасен човек и винаги можем да разчитаме на нея, кума го търсим все още). Та... преди няколко седмици си организирахме събиране на вилата на Кумата в една много красива местност край Смолян  danceg. Втория ден с моя мил годеник решихме да слезем до близкото селце да вземем каса бира и по пътя ( ние и преди това сме си мислили да я поканим) ни осени прекрасната идея да я изненадаме с поканата за кумуване. Слезнахме в селцето и в първия магазин потърсихме шоколадови бонбони, там имаше само Амфора, но нещо не се връзваше да я поканим точно с тези бонбони blum. Отидохме в още няколко магазина и най-хубавите боноби, които намерихме бяха СЕЗОНИ (кайсия). И така ние отправихме нашето предложение по един необичаен и вълнуващ начин.
PS: Кумата прие  yahoo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: май 26, 2009, 16:45:56 »

четох четох тук из темата и продължавам да се чудя следното
като се разиграват даровете с кумовете какви точно са даровете - знам за кумското пиле и за тортата
има ли трети дар и какъв е той - вино или пита или и двете?
и се чудя още кой за какво играе?
кумът за пилето?
кумата за тортата?
третия дар, кой играе за него?
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: май 26, 2009, 16:55:29 »

четох четох тук из темата и продължавам да се чудя следното
като се разиграват даровете с кумовете какви точно са даровете - знам за кумското пиле и за тортата
има ли трети дар и какъв е той - вино или пита или и двете?
и се чудя още кой за какво играе?
кумът за пилето?
кумата за тортата?
третия дар, кой играе за него?

мила - на нашата сватба (в Търговище ) имаше 4 дара- пиле, торта , вино и пита - за пилето играеше кумът, за тортата - кумата - за виното - младоженеца - а за питата булката.
На сватбата на която кумувахме сега на 23.05 - в Кърджали изобщо нямаше надиграване заз даровете - и доколкото знам в различните краища на България е различно smile
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #657 -: май 26, 2009, 16:56:15 »

няма трети: пита с пиле върху нея за кумът и торта за кумата и това е smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: май 26, 2009, 16:59:18 »

Да, май наистина е различно навсякъде. Ние като кумувахме ни играха с торта на мен и с питка, върху която беше "кацнало" пилето на милото.
Сега при нас, понеже агентката ще ни прави пилето, а питките - един приятел на милото и няма как да го накараме да "кацне" ще направим така - кумата ще играе за торта, кума за пиле, после двамата може би за питката. Те и без това казаха, че двамата ще атакуват и другите дарове за по-лесно открадване pleasantry
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: май 26, 2009, 17:14:16 »

ами аз не знам как е по нашия край
имам едно двд от една сватба ще погледна там
иначе кумата каза че са играли за четири дара ама и тя не знаела защо
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines