Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:40:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 182612 пъти)
 
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юли 24, 2009, 15:28:35 »

"На вкус и цвет - тавариш нет!" Flower
Активен
Rali85
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #436 -: юли 24, 2009, 15:34:26 »

Момичета аз много харесах тези http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=7165&cat=3&page=1 , дано успея да убедя и милото. Какво ще кажете .

princesata9  благодаря, дано да успеем да си харесаме готови, че нямам търпение да ги дочакам Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: юли 24, 2009, 15:43:42 »

Междудругото Рали дори и да си харесаш готови може би пак ще се наложи да изчакаш, защото ще ви вземат мерки и т.н.
А за пръстените на Сара Трейд - аз лично много ги харесвам и то точно този тип. И не са скъпи. Надявам се, че в Раковски ще имат такива. Ама трябва да се провери на място. Все пак са известна марка и си мисля, че всичко свършва бързо или е по поръчка

Успех Wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юли 24, 2009, 17:49:09 »

И ние си поръчахме халките  yahoo В понеделник, живот и здраве, ще си ги вземем, вече нямам търпение! Ще са абсолютно изчистени класически халки. Размера малко ме притеснява - като ги поръчвахме ми беше точен, даже малко трудно се сваляше, но златарят ме увери, че така е по-добре, защото сега е лято и пръстите ми наистина бях доста подути, а после изведнъж ще ми стане голяма и може да я затрия някъде без да искам....та сега ще видим като ги вземем, дано да ми е удобна. Чудя се дали да не понося годежния на дясната ръка, за да свикне пръста да носи пръстен, защото сега ми е ужасно неудобно да сложа там пръстен....а той годежния е като халка, само дето има камъчета отгоре... crazy какво ще кажете?
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юли 25, 2009, 12:10:22 »

Да се разпиша и аз, това са нашите халки. Само че моята е цялата от жълто злато и отвътре е запълнена, тоест няма дупчици. Пускам ги така понеже са в БГ, а там в суматохата, кой да се сети да ги снима  pardon crazy


* 3230H_6.25_7mm_2.5e.JPG (12.16 KB, 150x150 - видяно 3686 пъти.)
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юли 25, 2009, 12:11:03 »

ето и мъжката


* 3477H_3.63_4mm_1.8e.JPG (10.92 KB, 150x150 - видяно 3745 пъти.)
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юли 26, 2009, 14:14:18 »

Не са ли ви доста различни халките?! Иначе и двата модела ми харесаха, особено мъжката smile Незнам поповете в църквата да не се нацупят  smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юли 26, 2009, 19:11:03 »

и нашите са различни, и да се цупят не ми пука въобще както не трябва да й пука и на vesince
няма да ни откажат брак заради това че халките били различни
най-малкото - някой да е казвал на някого, че халките трябва да са еднакви
на мен не са ми казали такова нещо, когато питах какво ми трябва за църковния брак в църквата
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юли 26, 2009, 20:16:03 »

Ами да ви кажа, за нас няма значение какво ще кажат някакви си попове, тъй като ние църковно няма да имаме нищо.  pardon А и другото е, че имахме голям проблем с халките и затова са различни. Мерихме адски много модели и милото на всяка казваше  nea , нищо не му било удобно и дори убежденията, че се свиква не помогнаха, вече бях на ръба   shok girl_impossible  и в един момент, след дългооо обикаляне, сложи тази и вика, че с това можел да се примири  crazy Е хубаво, но пък това при мен беше една от най-неудобните халки, понеже ръбовете са изнесени навън и страшно ми убиваше  pardon И така стана , че накрая се примерих и си казах, каквото - такова  cray Но моята като е цялата жълто злато, не изглеждат толкова различни  pardon pardon pardon
Активен
tedi_medi
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #444 -: юли 27, 2009, 10:43:15 »

Аз нося главно сребро други които носят сребро халките от сребро ли си ги направихте или от бяло злато ?
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юли 27, 2009, 12:08:26 »

tedi_medi, ние сме почитатели на сребро и бяло злато и си взехме 2 комплекта, едни от бяло злато и едни от сребро  pardon
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юли 28, 2009, 12:24:16 »

Аз нося главно сребро други които носят сребро халките от сребро ли си ги направихте или от бяло злато ?
и аз нося само сребро, халките ги взехме бяло злато, обеците за сватбата от братовчедката също са бяло злато
моя позната си направи халките сребърни, така че който както си предцени  good
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines