Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 19:44:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 471781 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: май 10, 2007, 15:33:58 »

Не съм платила капаро, но се познавам с управителката и вече като съм казала там, ми е неудобно да го сменям, пък то където и да е като стане весело няма значение, но този пък е по - широк, само дето нямат калъфи за столовете
Активен
Nikolaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Привет на всички!


« Отговор #376 -: май 10, 2007, 15:46:25 »

В такъв случай не се терзай.Айде сега едни калъфи сватба и веселие не правят. End Още повече, казваш е достапо-просторен! При мен май ще стане гъч. Не за нещо друго, ами всички се оляха с " ама и този, ама онзи не може да не го поканим" и така станахме от 100 и нещо, на 122. А казаха, че най-добре за простор е до 110.  Girl_sing
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: май 10, 2007, 15:48:54 »

момичета,
милото се обади и каза, че не е успял да говорят подробности, защото са имали бизнес среща.
но е казал, че няма проблем и ще го организираме, само не знам нищо за условията и не бързам да се радвам иначе мястото е много хубаво. Ако знаете, тези които сте от София, новата сграда на ъгъла на Симеоновско шосе и Г.М. Димитров. На сградата пише Феста Апартментс, а ресторанта гледа назад  и е със супер тераса.
Ще се видим с човека в понеделник Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: май 10, 2007, 15:50:16 »

ivaiva
успех мила и дано всичко се уреди както вие искате !!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 10, 2007, 15:52:10 »

благодаря, Петкова,
терасата е покрита с едни бели покривала, които не са опънати, а са като морски вълни, ох почвам много да се навивам и ако не стане - пак ще плача. Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: май 10, 2007, 15:57:07 »

благодаря, Петкова,
терасата е покрита с едни бели покривала, които не са опънати, а са като морски вълни, ох почвам много да се навивам и ако не стане - пак ще плача. Girl_sing
ее стига де не си мисли лоши неща
изчакай спокойно до срещата да видим какво ще стане
всичко ще бъде наред, споко
Активен
Nikolaia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Привет на всички!


« Отговор #381 -: май 10, 2007, 16:00:44 »

момичета,
милото се обади и каза, че не е успял да говорят подробности, защото са имали бизнес среща.
но е казал, че няма проблем и ще го организираме, само не знам нищо за условията и не бързам да се радвам иначе мястото е много хубаво. Ако знаете, тези които сте от София, новата сграда на ъгъла на Симеоновско шосе и Г.М. Димитров. На сградата пише Феста Апартментс, а ресторанта гледа назад  и е със супер тераса.
Ще се видим с човека в понеделник Girl_sing
Знам сградата, но не се бях заглеждала, че има ресторант. До тук звучи добре, с покривала като вълни!!! Сега не се отчайвай и не се настройвай- ще видиш, че всичко ще се нареди. Пожелавам ти весело да изкарате! good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 10, 2007, 16:04:32 »

благодая момичета,
ами ресторанта още не е отворен, както ви казах, ще го видите ако продължите по посока Симеоново, така отзад се пада.

близо е, защото църквата ни е в Симеоново - изобщо супер, дано стане - ще ви държа в течение heart
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 11, 2007, 08:39:51 »

Ivaiva,доно стане стискам палци.Аз вярвам,че всичко ще е наред.

Ние нашия вчера го капарирахме и ни казаха най-късно една седмица преди сватбата да отидем за менюто.Аз мисля да отида по-рано,да не чакам последния момент.Тогава ще трябва да преценим разположението на масите,направо не ми се мисли. girl_impossible Кой къде ще седи?
« Последна редакция: май 11, 2007, 09:55:33 от maria_lakova » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 12, 2007, 13:01:44 »

Моми4ета внимавайте с ресторантите питайте вси4ко ама аболютно всеки детайл преди да дадете капарото за да не стане както при нас, вси4ко беше ок докато не дадохме капарото и сега се запо4на.....50лв неустоика заради това 4е искаме друга агенция да украсява ресторанта а не тази с койято те имат договор, 60лв заради това 4е не искаме техния оркестар, преди беше 170лв 4упливост а сега стана 7% на краината сметка.....абе нямам думи.... diablo какво ли още ще измислят така 4е питайте питайте за вси4ко





« Последна редакция: май 14, 2007, 11:30:31 от maria_lakova » Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #385 -: май 12, 2007, 15:00:39 »

Оооо ,най-мразя така да ме хванат за шаранче,аз бих побесняла много!!!  beating
А какво ще значи чупливост?!? 
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: май 12, 2007, 15:07:44 »

Какви са тези 170 лева чупливост? Oh my ... Тези нормални ли са!  tuktuk То за 170 лева аз по-добре сама да купя чаши и чинии за гостите!  crazy
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: май 12, 2007, 15:10:40 »

Тия хора са се побъркали.  crazy Аз си мислех, че само в нашия ресторант правят и измислят глупости, а то   Oh my ... Имам чувството, че като се каже "сватба", те чуват "паричкиииииииии"  crazy crazy crazy
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 12, 2007, 17:00:30 »

Какви са тези 170 лева чупливост? Oh my ... Тези нормални ли са!  tuktuk То за 170 лева аз по-добре сама да купя чаши и чинии за гостите!  crazy

170лв бяха преди ами сега са 7% на краината сметка  diablo около 200 куверта ...не ми се мисли направо
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 12, 2007, 18:11:39 »

Ееее, ама това си е направо гавра с хората!  girl_impossible  NO
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines