Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 08:03:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 471611 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 03, 2007, 15:26:31 »

оо за там и да искам не мога да ти помогна
попитай някой от момичетата от София
дано да успее6 да намери6 ресторант за тази дата
Активен
Deli
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #331 -: май 04, 2007, 13:40:54 »

момичета, аз съм отчаяна
вчера обиколих всичко, което си бях набелязала, но няма нищо свободно за 08.09
с градина за 80 - 90 души, останаха ми само жариантите с кейтъринг - моля помогнете с някоя идея
става дума за София - около Симеоново, Драгалевци, Ст.град, и околности. дори в Панчерево бяхме и заето. Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

Провери това:
http://web.need.bg/vladaya/custom1.html
или Кремиковския манастир?
Активен
Mishe
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #332 -: май 04, 2007, 14:23:33 »

Ivaiva, мога да препоръчам няколко ресторанта, които лично съм видяла и имат градина, но не зная какви са кувертите. Това са: Лебед в Панчарево, ресторанта на хотел Skyway на Симеоновско шосе, Ниагара на ул. Дойран в Бели брези, дори бих добавила  Hilton - само за информация там кувертът е 65лв Надявам се да съм била полезна smile smile smile
Активен
diki
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #333 -: май 04, 2007, 15:13:18 »

Здравейте!Нашата сватба ще е на 1.09.07 в "Александриа"-на Летището в София.Някой има ли снимки от сватби там?Много ми харесва обстановката и кухнята,но нямам никаква идея как изглежда по време на сватбено тържество.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 04, 2007, 16:02:37 »

благодаря ви, милички!
аз забравих да пиша, че от снoщи имам един вариант, който до сутринта ми звучеше много добре.
хотел "Св. Валентин" на Симеоновско шосе. Целият ресторант е катио зимна градина.
Обаче една моя колежка ми каза, че е била там на една сватба и имало някакви проблеми.

А иначе Лебед е зает, а Skyway - правят сватби само в една зала, дето не емного добре. аз там бях взела първо оферта, но като ми казаха, че не правят в ресторанта се отказах и вече и там е заето.
ще проверя Ниагара, и още един нов на Симеоновско шосе като го отворят.

благодаря ви
Активен
sladuranka2
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #335 -: май 04, 2007, 18:45:55 »

Ива, ако не е тайна какви са цените на кувертите в СкайУей?
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 05, 2007, 10:19:51 »

Момичета да ви се похваля, резервирах ме си ресторанта които искам.Трябваше да променим датата от 22.09 на 23.09,но ресторанта много ми харесва.Малко е кофти, че сватбата ще е в неделя и то вечерна,но все пак гостите ще бъдат предопредени по-рано и ще трябва да измислят нещо ,ако са на работа в понеделник. nea Исках да е в събота ,но не става.Искат ни коверт от 24-25лв.,кото можем да си внесем алкохол,ядки,безалкохолно.Според вас нали не е много.  Girl_sing
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 05, 2007, 22:30:17 »

според мен е идеално при положение че ви оставят вие да си внасяте алкохола :bravo:това е добра цена .....еее зависи и от менюто естествено,но предполагам че ще ви покажат няколко варианта от които вие можете да си съчетаете good
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 06, 2007, 08:11:23 »

Сиска,те ни показаха няколко варианта,казаха че можем и да си коминираме както си изберем.Но това може и 10 дни преди сватбата,но според мен ще си има всичко за тези пари.  :)Другата седмица ще ходим да дадем капарото и ще погледна пак да си избера някакво.Имаше от предястията някакво пънче фантазия и овчарско руло crazy трябва да питам какво представляват.
Активен
viola
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #339 -: май 06, 2007, 14:30:52 »

Здравейте момичета! Тъй като знам, че не съм единствената, която е запазила ресторант "Операта" в София, а вече доуточнихме с управителя всички подробности, защото сватбата наближава искам да споделя какво се получи в крайна сметка. Когато ходихме февруари месец да запазим ресторанта наехме живата музика, която свири там, но сега се оказа, че те са заминали да работят в Китай. Управителя ни предложи дисководещ, която в момента работи там(човека е възрастен, но иначе ми се стори приятен, а и каза, че има голям опит)решихме да го наемем, защото вече нямам нито време нито сили да търся друг човек.
Цената на куверта е същата каквато беше и февруари, можем да си внесем алкохол, безалкохолни и мезета в неограничени количества без допълнителни такси. Сервиз не се взима, но трябва да платим куверти на 8 човека обслужващ персонал+ дисководещия. Е, засега това е от мен, дано съм била полезна на някого.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 07, 2007, 06:31:53 »

viola, и нас се опита да ни убеди колко е добър неговият DJ, но след като видяхме как шикалкави за броя на кувертите за персонала, които трябва да платим, решихме да си наемем друг. Ние запазихме ресторанта към средата на март и тогава за 60 души сватба ни казаха, че ще трябва да се платят 4-5 куверта, а пък куверта можеше да е към 17-18лв. Стори ни се страхотно при положение, че осигуряват и триетажна торта. Последният път, когато отидохме, обаче, изведнъж бройката на персонала нарасна на 7-8 (незнайно защо  crazy ), а пък минимумът на кувертите стана 20 лв. Следващият път съм помолила баща ми да отиде с половинката, за да се разберат за крайна цена, защото на сватбата този господин може и да реши, че персоналът, който ни е обслужвал, е бил 15 човека.....  hunter beating beating beating
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 07, 2007, 07:52:25 »

Ива, ако не е тайна какви са цените на кувертите в СкайУей?

пусни ми майлчето си на лични и ще ти пусна офертите, които ми изпратиха

А ние вчера открихме нашето заведение - намира се в Бизнес парк София - широко просторно, градината му е около езеро - казва се Egg Lake City
супер - тази седмица, ще се срещнем с човека, който се занимава с организация на сватби при тях и ще резервираме yahoo yahoo yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 07, 2007, 12:02:14 »

А ние вчера открихме нашето заведение - намира се в Бизнес парк София - широко просторно, градината му е около езеро - казва се Egg Lake City
супер - тази седмица, ще се срещнем с човека, който се занимава с организация на сватби при тях и ще резервираме yahoo yahoo yahoo

Еее, най-после! Радвам се за вас, че сте открили ресторант! Дано всичко да е ОК като се видите с управителя  good
Ще чакаме после да се похвалиш с окончателно резервиране  DANCE
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 07, 2007, 12:03:18 »

благодаря ти Мария,
дано good good
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #344 -: май 07, 2007, 16:06:16 »

Здравейте момичета !!!
От 6 месеца вече го чета тоя форум почти всеки ден и попивам съвети,та речих вече да се "покажа" и аз  blush
Уж я четох тази тема цялата, а не намерих мнения за Парк Хотел Москва в София .
Май на него сме се спряли ( изискванията са ми странни и големи за оскъдния ни бюджет)
Искам кръгли маси ,това ми е големия проблем!
А сме 150 човека  pardon
Някой ако може да помогне.....
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines