Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 06:33:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 471577 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1065 -: януари 16, 2008, 21:43:09 »

В такъв случай е редно да те предупредят. Както бяха казали на една друга съфорумка, отново след като аз капарирах. На мен никой не ми каза, че е има вероятност сватбата ми да бъде изместена от бизнес събитие. Естествено, не се очаква от човек каприращ ресторант 10 месеца предварително да се съгласи на такива условия.... Само се надявам, че август месец всички са в отпуска и няма да имат такива събития.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1066 -: януари 16, 2008, 21:49:50 »

Хей,ти си доста бърз good
Благодаря !!!
За "Лебед" не съм чула нищо добро от гледна точка на обслужване.Гонели си гостите в 0ч.,но не как да е,а със загасяване на лампите.Като си го представя само и ми става смешно!!!
"Радисън" е малко по-скъп отколкото бих искала..."Горублянско ханче" и "Царско село" са ми доста битови като обстановка...
В "Експо" не съм ходила още,ще проверя на място всичко.
Иначе ресторанта,който търся е от рода на този в "Парк Хотел-Витоша"-широк,просторен,светъл,нов. Не държа да има тераси,градини и т.н. Моя тип ресторант е също и бившия "Елемаг","Вега","Грийн вил".За момента тези трите ми се виждат просто прекалено скъпи,но..може и да размисля..
Благодаря много на всички,страхотни сте!!! god god god
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1067 -: януари 16, 2008, 21:51:39 »

В такъв случай е редно да те предупредят. Както бяха казали на една друга съфорумка, отново след като аз капарирах. На мен никой не ми каза, че е има вероятност сватбата ми да бъде изместена от бизнес събитие. Естествено, не се очаква от човек каприращ ресторант 10 месеца предварително да се съгласи на такива условия.... Само се надявам, че август месец всички са в отпуска и няма да имат такива събития.
Моля те,не се притеснявай,не исках да вкарам смут и притеснения сред съфорумките,а само да си споделя мъката!!!Няма да ти се случи нищо лошо,просто аз имам кофти късмет сигурно!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #1068 -: януари 16, 2008, 22:01:38 »

А ти във Вега провери ли? Много е хубав и не мисля че беше много по-скъп от Витоша! Скай плаза също заслужава! Гледката от горе е божествена,а лятото ако пуснат фонтаните  Bravo -вижте го! Ниагара ; Х-л Европа(зад Плиска) ;Чепишев в Драгалевци,Скай Уей в Симеоново ;Дипломатическия Клуб! Това е което изрових от моите записки и са по-прилични!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #1069 -: януари 16, 2008, 22:04:18 »

Обслужването е друга тема. Не зачерквай някои от ресторантите, защото съм сигурен, че отрицателното мнение за някои ресторанти изразено в този форум е продиктувано от други съображения. Например уговорено тържество до 01.00 часа, а младоженците и гостите са готови да купонясват до 04.00 часа. Просто няма как да стане. Продължете в клуб.
 Все пак при избора си отчетете положителните качества
-паркинг
-гардероб
-отопление или охлаждане
-прилични и заредени с консумативи тоалетни
-чист сервиз /покривки, прибори../
-вкусна кухня
-просторно място за дансинг и т.н.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1070 -: януари 16, 2008, 22:11:50 »

Обслужването е друга тема. Не зачерквай някои от ресторантите, защото съм сигурен, че отрицателното мнение за някои ресторанти изразено в този форум е продиктувано от други съображения. Например уговорено тържество до 01.00 часа, а младоженците и гостите са готови да купонясват до 04.00 часа. Просто няма как да стане. Продължете в клуб.
 Все пак при избора си отчетете положителните качества
-паркинг
-гардероб
-отопление или охлаждане
-прилични и заредени с консумативи тоалетни
-чист сервиз /покривки, прибори../
-вкусна кухня
-просторно място за дансинг и т.н.
Напълно съм съгласна. Много неща трябва да се гледат при избора на ресторант. 
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1071 -: януари 16, 2008, 22:12:59 »

А ти във Вега провери ли? Много е хубав и не мисля че беше много по-скъп от Витоша! Скай плаза също заслужава! Гледката от горе е божествена,а лятото ако пуснат фонтаните  Bravo -вижте го! Ниагара ; Х-л Европа(зад Плиска) ;Чепишев в Драгалевци,Скай Уей в Симеоново ;Дипломатическия Клуб! Това е което изрових от моите записки и са по-прилични!
Да,проверих във "Вега"-кувертите започваха от 50лв. Отделно се заплащаше такса алкохол. В "Парк хотел- Витоша" куверта е 42лв,с колкото желаеш внесен алкохол.
"Скай плаза" ще проверя също,"Ниагара" и "Чепишев"-не,просто не са в моя стил..
"Скай Уей" аз лично много харесвам като ресторант и хотел,но милото умря от глад на една сватба там..Порциите са наистина малки!
"Дипломатическия клуб" в Горна баня ли имаш предвид?Там не съм била,как е?
Хиляди благодарности!!!
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1072 -: януари 16, 2008, 22:14:15 »

Обслужването е друга тема. Не зачерквай някои от ресторантите, защото съм сигурен, че отрицателното мнение за някои ресторанти изразено в този форум е продиктувано от други съображения. Например уговорено тържество до 01.00 часа, а младоженците и гостите са готови да купонясват до 04.00 часа. Просто няма как да стане. Продължете в клуб.
 Все пак при избора си отчетете положителните качества
-паркинг
-гардероб
-отопление или охлаждане
-прилични и заредени с консумативи тоалетни
-чист сервиз /покривки, прибори../
-вкусна кухня
-просторно място за дансинг и т.н.
Напълно съм съгласна. Много неща трябва да се гледат при избора на ресторант. 
И аз съм съгласна с вас,затова и ми е толкова трудно да намеря това,което искам...Дори и в случай,че пренебрегна нещо от този списък...
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #1073 -: януари 16, 2008, 22:15:31 »

Сложете на кантар плюсовете и минусите и ще се получи. Изберете мястото с плюсове и тогава питайте за цена. Отчетете загубите от минусите и ще получите реалната картина. не бъдете дребнави обаче. Все пак сте в сватбен ресторант. Изисквайте повече от управитела и персонала.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1074 -: януари 16, 2008, 22:18:46 »

Според мен парк-хотел Витоша ще 'глътне' много пари за украса, за да стане наистина празничен. От тази гледна точка е възможно 50лв. куверт да не излезе много по-скъпо.
Напълно съм съгласна, че първо трябва да се избере мястото и после да се гледа цената!
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #1075 -: януари 16, 2008, 22:30:13 »

"Скай Уей" аз лично много харесвам като ресторант и хотел,но милото умря от глад на една сватба там..Порциите са наистина малки!
"Дипломатическия клуб" в Горна баня ли имаш предвид?Там не съм била,как е?
Хиляди благодарности!!!
За Скай Уей първо- възможно е да е станало така,но може би младоженците така са си сглобили менюто! Те ти дават листа с доста богат избор и от там вие си определяте каво и колко да включите! Куверта може да излезе смешно евтин и доста солен- така че е въпрос на интерпретация! Алкохол се внася(концентрат) и имаше някаква такса! Ако не се лъжа 3лв на отворена бутилка!
За горна баня-ние там така и не стигнахме до по-сериозни разговори, защото искаха да приключи празненството към 23-23.30, и нас не ни устроиваше! Иначе май управителя каза,че за лятото очаква куверт около 50лв! Има много хубава градина с басейн;паркинг! За съжаление не мога да ти дам повече подробности за там!
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1076 -: януари 16, 2008, 22:34:17 »

Дивна,как така сватбата да приключи преди полунощ...та това е нощ,която няма да искам да свърши никога..или поне не и преди 1-1.30ч.Иначе красиво ли е,заслужава ли си?Сигурно ако пожелаем да останем до по-късно просто се доплаща...
А за "Скай Уей" също ще си помислим,в момента всяка идея е добре дошла!!! chee
Пожелайте ми Good luck моля ви!!!!
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #1077 -: януари 16, 2008, 23:03:47 »

не! не си доплащате! просто спират музиката,защото имали хотелска част! Предложих ти го като вариант, в случай че си склонна на сутрешна сватба!!! Не че не може да се продължи някъде другаде,но 23h......  blush  Стискам палци да се разреши проблема ви по възможно най-добрия начин!
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #1078 -: януари 16, 2008, 23:53:17 »

Ох толкова несериозни ресторантьори има, че направо ми е жал за вас. Как може такова нещо! Когато си поел ангажимент трябва да го спазиш, дори и да е на ценат ана загуба. Това така уронва престижа, че после може да загубиш много оборотни поръчки само заради това.


Аз лично много харесвам Greenville и незнам....вярно, че е скъп, но съм чувала само добри неща и перфектно обслужване и чистота и спокойствието. Ето една снимка на фотограф, който много харесвам, макар да не познавам лично. Щях да падна като видях тази снимка..направо се влюбих в ресторанта.



* greenville.gif (73.06 KB, 400x266 - видяно 3086 пъти.)
« Последна редакция: януари 16, 2008, 23:56:41 от iolly_ » Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #1079 -: януари 16, 2008, 23:59:56 »

Аз искам да ви помоля пък за помощ....не е за сватба, но е свързано с ресторанти и задачата е доста трудна.

Търся ресторант, в който да има видеостена или голям плазмен /LCD/ монитор. Опитвам се да организирам среща с мои бивши клиенти и това ми е необходимо, за да реализирам изненадата, която искам да им подготвя. Ще се радвам ако някой се сети и може да ми помогни.
Активен
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines