Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 15:27:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 471725 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #975 -: януари 09, 2008, 12:24:56 »

Лесни сте вие в София, мацки! cray
Ние нямаме особен избор заради броя гости- има само 3-4 ресторанта,които могат да ни поберат /+/- 110  човека/. На единия покривът само дето не ти опира в главата, на другият...той е по-скоро нещо като салон, третият е яко соц, мирише на манджи и няма вентилация, и четвъртият е този,който сме избрали.
Говоря за по-нормалните ресторанти, иначе има 1-2 пак подходящи,обаче там кувертите са от 40лв нагоре,а цените са..мани-мани... girl_impossible
И другите ресторанти,които ни харесват,са за по-малко хора...
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #976 -: януари 09, 2008, 12:29:01 »

Да права си мила Ава, че вие не сте в състояние да избирате. мисля че и това използват тези гадинки - упавителите. Все пак мисля че добре правиш с договарянето, направи така и подготви всичко, те само да го изпълнят, не разчитай на нищо. Успех  Good luck
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #977 -: януари 09, 2008, 12:29:26 »

авичка, аз също имах много грижи с ресторанта, можеш да прочетеш по-назад в темата.
не се притеснявай, знам, че сега всичко изглеждазле, но ще видиш, че на деня пълната зала с хора, които ви обичат и ви мислят доброто, ще е красива и ще те зарадва:)
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #978 -: януари 09, 2008, 12:58:42 »

Милички, и аз вече съм в пълно отчаяние с тези ресторанти.... Направо не знам какво става...
СЪбота, неделя, понеделник и вчера обикаляхме с милото - вече сигурно станаха към 30 ресторанта, които видяхме и не можем да намерим нашия. Давайте идейки, че аз вече се изчерпих. Значи ние ще сме около 90-100 човека, обедна сватба. Форума, Биляна, Метрополитен, Акорд, Света София, Амбасадор, Св. Валентин, Брод, Парк хотел Москва са заети. Вчера следо обяд говорих с Ловен парк и ни казаха куверт 32 лв с облечени столове. Ние решихме в крайна сметка да сме там. Отиваме да капарираме вечерта - куверта вече е 35 лв. без обличане на столовете, т.е. куверта автоматично става 37 лв На милото му стана криво, че ни си спазиха уговорката от преди няколко часа и попитахме каква е гаранцията, че до 8 март няма пак да вдихнат куверта, при което управителя само ни сви рамене...
 help help help Моля помагайте със идейки!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #979 -: януари 09, 2008, 13:03:34 »

аз не разбрах сладкиш какво не ви хареса във Форум Wink кувертите мисля че все още са достатъчно ниски а и столовете им са си облечени залата е голяма т.е двете които ще ви отворт просторно е красиво е може да разгледаш снимки мисля че в галерията имам!!аз съм страшно доволна!позволиха да направя каквото си искам и салфетки мои си занесох и пиенето също (+1лв на куверт)мисля че не е лош вариант и е много предпочитан!!да не би вече да са заети за датата!!проверете!няма да съжалявате много е хубаво там
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #980 -: януари 09, 2008, 13:05:08 »

Harmonia, в парк-хотел Витоша има място за толкова хора, но до колкото разбрах куверта вече е 42 лв, без облечени столове, не знам дали ви устройва. От това, което ние разглеждахме се сещам за Одаджийски, който е в Драгалевци - има си някой недостатъци, но на мен много ми допадна. Не се сещам друго какво мога да ти препоръчам.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #981 -: януари 09, 2008, 13:13:19 »

Harmonia а в Sky Way проверихте ли?

Иначе ни есме във Форум Централ, но сме вечерна сватба, не знам на нашата дата дали е заета дневната
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #982 -: януари 09, 2008, 13:20:07 »

Милички, Форума определно ни допадна, били сме на сватба и в двата  и беше много весело, обаче нашата датичка е заета cray
В Sky Way всичко е прекрасно, обаче залата, която ни предложиха няма прозорци, а пък аз откакто забременях не мога да вляза в такива помещения shok веднага ми става лошо!
По отношение на Витоша - ами ако до ден -два не намерим друго - все се надявахме да се вместим до 35 за куверт!
Сега ще погледна и Одаджийски в нета!
Благодаря ви милички! Ако се сетите още нещо, ще съм ви много благодарна blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #983 -: януари 09, 2008, 13:21:28 »

ами пробвай и другия форум освен....ако ли не не губи време а търси аз също ще се ослушвам за нещо по добро  give_rose
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #984 -: януари 09, 2008, 18:44:29 »

На милото му стана криво, че ни си спазиха уговорката от преди няколко часа и попитахме каква е гаранцията, че до 8 март няма пак да вдихнат куверта, при което управителя само ни сви рамене...
Това ми беше идеята за договора! Ясно ми е ,че до лятото куверта ще се промени,но да не почнат да променят малко по малко и др. условия и като ти го кажат месец преди сватбата май нямаш много голям избор......

Милички, и аз вече съм в пълно отчаяние с тези ресторанти.... Направо не знам какво става...
 help help help Моля помагайте със идейки!
Това ,което аз мога да те насоча са х-л Европа (зад х-л Плиска); Princpi de piemonte \май така се пишеше, в сградата на Интерпред;х-л Сити ; Чепишев ; р-т Ниагара.... Това са ресторанти,които съм посетила и мога да ти дам по-подробна информация ,но все пак най-добре е да си ги видите лично! Като цяло са доста различни като интериор,а като условия са сходни в общи линии!
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #985 -: януари 09, 2008, 20:14:59 »

Harmonia,опитай в Сити Бест Уестърн хотел,този на Стара планина е просторен,пробвай и на този зад Плиска (той се казва Европа, от същата верига е).Огледай и Триада,макар,че аз не си паднах много по него....но все пак...разни хора,разни идеали-може това да е твоят ресторант!!!Има един ресторант Помпей,който също можеш да погледнеш,той е към Лагера и Хиподрума.Има и един до Света Неделя - "Везна", а също и на Дондуков - "Панорама". Знам и за един ресторант във вътрешната част на Шератон,там където са руините. good И аз не знам какво да ти препоръчам като и аз не съм си открила ресторант,навсякъде е такава скъпотия,че... angry
Желая ти от все сърце успех,дано намерите своето местенце!!! good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #986 -: януари 09, 2008, 20:44:40 »

Опитайте се да си харесате подходящи за Вашата сватба ресторанти, а не столове на държавни институции, учреждения и министерства. Такива са "Панорама" на "Дондуков", стола на Президенството зад "Шератон" и мн. други споменати напоследък. Ще се разочаровате, омиришете ....
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #987 -: януари 10, 2008, 01:39:33 »

Момичета, има един хотел, който малко хора като че ли още го знаят. Казва се “Феста Барчело”. Мои клиенти бяха там и са доволни.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #988 -: януари 10, 2008, 09:58:42 »

Милички,

много благодаря за инфото. Аз сега пак се залавям, че вчера така ми беше писнало, че зарязах всичко. Ще видим днес какъв късмет ще извадим...

За Феста Барчело - онзи ден ходихме - ресторантът е повече от прекрасен и почти не му трябва украса. Направо се влюбих в него, но управителят ми каза, че сега преработват цените за сезон 2008 и до една-две седмици ще имат отговор, но при всички положения кувертите ще стартират от около 50 лв., което на мен ми се вижда малко скъпичко... angry

Успех на всички търсещи! good
Активен
Deli
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #989 -: януари 10, 2008, 10:09:31 »

Милички,

много благодаря за инфото. Аз сега пак се залавям, че вчера така ми беше писнало, че зарязах всичко. Ще видим днес какъв късмет ще извадим...

За Феста Барчело - онзи ден ходихме - ресторантът е повече от прекрасен и почти не му трябва украса. Направо се влюбих в него, но управителят ми каза, че сега преработват цените за сезон 2008 и до една-две седмици ще имат отговор, но при всички положения кувертите ще стартират от около 50 лв., което на мен ми се вижда малко скъпичко... angry

Успех на всички търсещи! good

Погледни и ресторант "Спортна среща" на стадион В. Левски, сектор В. През лятото цените бяха доста умерени, а с този бюджет, който си отделяш ще можеш освен да платиш куверта и да го декорираш страхотно.
Активен
Страници: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines