Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 08:59:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 468896 пъти)
 
bunnie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #885 -: ноември 21, 2007, 15:31:51 »

Сега се сетих и за Парк-Хотел Москва! Ресторанта долу събира до 400 души, куверта е добър,управителката е любезна! Ако искаш виж го! Аз като ходих Панорамата горе беше затворена,но до колкото знам и той е голям! Отваря към 7 часа,така че ако ходите до там трябва да не е по-рано!

аз за парк хотел москва знам само за горният редторант който събира до 120 човека. максимум 150 ама ще ни е тясничко. кажи ми кой е този ресторант долу????

р-т александър не ни хареса. първото което ни отказа беше миризмата на манджа.
а иначе от вчера чета цялата тема и не немирих нищо за Панорамата. аз ли съм изпуснала....
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #886 -: ноември 21, 2007, 15:53:18 »

здравейте.пак да попитам- никой ли не е правил сватба или да е бил на такава в ресторант Панорама на Дондуков? моля ви дайте някакъв отговор.
все за едни и същи ресторанти си говорите тук.
вече направо се отчаях а сватбата ни е след месец.
трябва ни ресторант за 180 човека+-10

Също и Макси събира много хора, може да го погледнеш.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #887 -: ноември 21, 2007, 16:08:40 »

здравейте.пак да попитам- никой ли не е правил сватба или да е бил на такава в ресторант Панорама на Дондуков? моля ви дайте някакъв отговор.
все за едни и същи ресторанти си говорите тук.
вече направо се отчаях а сватбата ни е след месец.
трябва ни ресторант за 180 човека+-10
Ресторант Форум,НДК събира много хора.Ние бяхме към 160човека .Огромен е!
Активен
bunnie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #888 -: ноември 21, 2007, 16:34:34 »

марияна кажи ми - твоята сватба ли беше във Форум или си била на сватба там?
как е с организицията?имам предвид вменяеми ли са управителя/ката и въобще дай повече инфо ако е удобно.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #889 -: ноември 21, 2007, 16:40:56 »

"Панорамата" и "Форум" са ресторанти на удобни места, но доста захабени. Единият е частен, другият е държавен под аренда. Обслужването както при повечето подобни заведения е трагично. Същото се отнася и за кухнята - еднообразна за всяка сватба.
В тези ресторанти правят сватбени тържества младоженци с ограничени възможности и малки претенции и изисквания.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #890 -: ноември 21, 2007, 16:54:55 »

Нашата сватба беше там на 08,09.Ние сме доволни.Тогава куверта беше 24лв.ние си внесохме алкохола, мезета допълнително, и тортата.Има страшно много място за танцуване.Освен това ако сватбата е вечерна е много красиво,защото на тавана има много лампички и + малко украса става супер.Освен това и ма страхотна гледка към Витоша.
http://www.bgphoto.net/request/photo/28687/103999/5635260/.jpg
http://www.bgphoto.net/request/photo/28687/103999/5635272/.jpg
http://www.bgphoto.net/request/photo/28687/103999/5635438/.jpg
http://www.bgphoto.net/request/photo/28687/103999/5635480/.jpg
Активен
bunnie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #891 -: ноември 21, 2007, 17:06:07 »

Нашата сватба беше там на 08,09.Ние сме доволни.Тогава куверта беше 24лв.ние си внесохме алкохола, мезета допълнително, и тортата.Има страшно много място за танцуване.Освен това ако сватбата е вечерна е много красиво,защото на тавана има много лампички и + малко украса става супер.Освен това и ма страхотна гледка към Витоша.


виждам че сте си изкарали супер.
кажи ми украсата кояно е много красива от ресторанта ли ви я правиха или от външна агенция?
вие колко хора бяхте и има ли проблем да се затвори целият ресторант само за вашата сватба?
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #892 -: ноември 21, 2007, 17:12:41 »

В тези ресторанти правят сватбени тържества младоженци с ограничени възможности и малки претенции и изисквания.
Pachoran, понякога се случва така,че претенциите и възможностите се разминават! Изобщо не е лесно да се намери ресторант за около 200 души! За Макси само съм чувала,че кувертите вървят между 50-80 лв,което е доста ако имаш 200 души гости! Дай Боже всекиму  възможността да направи такава сватба ,без да се притеснява за бюджета! За съжаление не всеки може да си го позволи,макар и да му се иска! А и не смятам че с малък бюджет не може да се направи хубава сватба! Хубавото не е еквивалент на лукс! Да не говорим,че в днешно време "малък бюджет" е доста относително понятие!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #893 -: ноември 21, 2007, 17:17:12 »

Целия ресторант е само за сватбата.Украсата е от фирма за украса.Не беше нищо особено, но изглеждаше ефектно.Излезе ни  към 220-230лв.Най-добре при първа възможност отиди на място и говори с управителката.В момента й нямам координатите, но можеш да ги намериш в Интернет с търсачка.Тя ще ти покаже снимки от други сватби и един куп визитки на агенции за украса.
Все пак не сме кино звезди и не можем да дадем десетки хиляди левове за ресторант и украса! За мен е важно, че гостите останаха доволни и страшно се забавлявахме!
И каквото и да е яденето то си остава!Поне при нас никой не дойде да плюска,а да се забавлява.Аз пробвах от всичко по една хапка само за да видя как е.Салатата беше прясна,ордьовъра също,основното беше топло,хляба си остана, при наличието на толкова питки, а десерта беше парче от сватбената торта.
« Последна редакция: ноември 21, 2007, 17:38:28 от mariana » Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #894 -: ноември 21, 2007, 23:23:03 »

Divna, много благодаря за офертата give_rose  Ти какво реши ?
На мен засега Централ Форум и Sky Way ми допадат най-много.Но мисля този уикенд да отидa до още 3 - 4 ресторанта - Биляна, парк хотел Витоша, При Орлите и в хотел City и тогава вече ще решаваме.
Момичета, някоя от вас може ли да сподели впечатления от тези ресторанти ?
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #895 -: ноември 21, 2007, 23:41:29 »

Биляната е хубав,била съм там на вечеря и останах очарована от обслужването! За съжаление капацитета е 100-110 максимум,на мен не ми върши работа! За другите нямам  инфо,но имаше в "свършена и несвършена работа" хубави отзиви за хотел Сити! Иначе и аз за сега съм се спряла на тези два,
На мен засега Централ Форум и Sky Way ми допадат най-много.
но като си дойде милото ще решим! На Цариградско шосе,точно до отбивката за Младост построиха нов хотел,който трябва да открият за Коледа!Доста е голям,така че и ресторанта би трябвало да е голям! Казва се Metropoliten! Tъкмо и милото ще си е тук за Коледа и ще проверим и те какво ще предложат!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #896 -: ноември 22, 2007, 08:34:11 »

Момичета, освен колко хора/седящи/ събира ресторанта обърнете внимание има ли място за танцуване.На последната сватба,която бях /в р-т Чергата на ул.Шипка/ всичко беше много хубаво-уютно, храната и обслужването добро, но никакво място за танцуване, особено за хората.Изпотъпкахме си краката.А по мои впечатления всички стават  на хората.
Сетих се в НДК освен Форум има още един р-т, но не знам как се казва.На най-последния етаж, преди се казваше Панорама, но сега май са му сменили името.
Активен
bunnie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #897 -: ноември 22, 2007, 09:31:43 »

марияна мерси много за инфото. ние сме си капарирали Панорамата на Дондуков. Да, старичък но има огромен дансинг наистина и мисля че с повечеко украса ще можем да го направим бонбон. притесняваме единствено факта че сме 180 4овека но ни убедиха че няма да има проблем. сега остава в неделя да заведеме родителите да видят как е. ще има сватба и ще са подредили масите и т.н. искам и те да са спокойни че те май най-много се притесняват и вдигат врява. а за храната не се и съмнявам. при меню състоящо се от салата, предястие, основно, торта и мезета + хляб, безалкохолни, и ядки едва ли някой ще остане гладен. така че стискайте ми палци всичко да е наред и в понеделник да се заемам с украсата и да търся фирма за украса. искам да има много балони с хелии.
освен това аз не държа на най-изискания и луксозен ресторант. държа да се получи хубаво парти и хората да се забавляват и танцуват от сърце. и съм сигурна че ще е така.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #898 -: ноември 22, 2007, 18:44:30 »

bunnie, аз бях на сватба преди известно време в Панорама на Дондуков. Много хубаво беше всичко. Това е най-хубавата сватба на която съм ходила.Ресторанта беше украсен много празнично. Менюто беше перфектно- много вкусно,а порциите бях доста големи.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #899 -: ноември 22, 2007, 21:55:52 »

Divna, много благодаря за офертата give_rose  Ти какво реши ?
На мен засега Централ Форум и Sky Way ми допадат най-много.Но мисля този уикенд да отидa до още 3 - 4 ресторанта - Биляна, парк хотел Витоша, При Орлите и в хотел City и тогава вече ще решаваме.
Момичета, някоя от вас може ли да сподели впечатления от тези ресторанти ?

За Парк хотел Витоша съм писала малко по-назад в темата - ние се спряхме на него, за Биляна също писах, че ми направиха много лошо впечатление, но явно е въпрос на късмет с кой ще се случи да говориш. Но са от малкото с голяма градина. А при Орлите ми се струва страхотно, но е за доста малка сватба. Нашата е окло 80 души и според мен са много.
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines