Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 18:05:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 471756 пъти)
 
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #870 -: ноември 20, 2007, 14:29:56 »

Divna, ние като ходихме до Централ Форум влязохме в залата която се намира зад рецепцията. управителя каза, че събира до 90 човека, но според мен трудничко. Ние ще сме около 70 и мисля, че ще е добре, но 90 в тази зала специално сигурно става, но ще е по неудобно за гостите. Аз лично съм била така веднъж на сватба, едва дишахме, бяхме се навряли един до друг, а до тоалетната можеше да се отиде с много мъка, след като дигнеш всички от масата. Иначе на мен ресторанта много ми хареса. От другата страна на въпросната зала, мился че има още една, която е за по-голям брой хора. Може би нея са имали в предвид. Успех и пиши какво си направила smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #871 -: ноември 20, 2007, 17:05:43 »

Само да допълня за "Триада" - според мен е за малка сватба. Ние сме около 80 и щяхме да се съберем, но без много пространство. Тавана е малко нисък, но наистина ресторанта е симпатичен.

danieIa, радвам се че ви е харесал ресторанта. Ние като ходихме се срещнахме с една ужасна жена, която ни заяви че не може да ни запази ресторанта за август 2008, защото няма място в тефтера и, че не може да ни каже кога да отидем, за да ни го запази, че лятото правят по 2 сватби на ден и да не си мислим, че сме специални и, че ще ни оставят повече от 5 часа, дори да е вечерна сватбата, защото трябва да се почисти Oh my .... Бях чела добри отзиви за ресторнта и сега след като казваш, че си доволна си мисля колко много могат да загубят собственците като наемат една такава жена, която да им разваля имиджа.
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #872 -: ноември 20, 2007, 18:53:15 »

Divna, и аз имам същото притеснение като теб sad и ние ходихме във Форум Централ и ми се стори малък, показаха ни залата зад рецепцията и беше украсена за сватба, изглежда много добре, но ми се стори много малък като площ Hmmm Има още една зала, която всъщност е отделена само с някаква стъклена врата и за по-големи сватби я махат и става като едно цяло, но ни казаха, че за 80 човека, колкото ще бъдем ние, ще е само едната зала , направо незнам  crazy По-добре е да е по-просторно, ама като немога да си го представя !
В Sky Way също ходихме, там е доста по-широко, незнам вие кое сте видели, защото и там май са повече от една залите, но тази, която ние видяхме беше една такава голяма в жълто с големи кръгли маси и  там също се махаше ниакаква врата и залата ставаше двойно по-голяма. Само,че както вече писах по-рано не намерихме нито управител, нито друг, който да даде оферта. Ще трябва да се обаждаме пак. В този ред на мисли Благодаря на Abel за инфото  give_rose
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #873 -: ноември 20, 2007, 19:07:05 »

Sunshine,пратила съм ти офертата на   Sky Way на лични! А иначе и на двете места видях и двете зали,но все пак ми се видя тясничко! Може би заради подредбата за конференциите! Може би трябва да отида да ги погледна отново! blush
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #874 -: ноември 20, 2007, 19:20:31 »

Защо не им звъннеш да питаш кога имат сватби  да отидеш тогава (разбира се преди да е почнала сватбата) - така наистина много по-добре се усеща колко място има. Сега се сещам, че родителите ми бяха на сватба във Форум (бъркам ги двата, но става въпрос за по-големия, на Цар Борис) - около 120 души и им се сторило тесничко. Те май имат две странични зали, които включват към основната за големи сватби, но останах с впечатлението, че сами преценяват кога да ги отворят, а не според желанието на клиента. Ние питахме може ли едната да е отворена за 80 души сватба и отказаха.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #875 -: ноември 20, 2007, 19:31:07 »

и аз да кажа и дано да помогна!!нашата сватба беше в Форум Централ!!да залите една по една не са много големи но те се събират в една като се махнат параваните между всяка!! good good *THUMBS*бяхме 120 души и бяхме в залата зад рецепцията и тази от лявата и страна!!!събрахме се беше страхотно и просторно и широко и нямаше недоволни!!!!не с епритеснявайте за това момичета!!ако ви харесва ресторанта наемете го няма да съжалявате!! Bravo
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #876 -: ноември 20, 2007, 19:42:33 »

ле-леее! Аз какво съм гледала! Или съм много разсеяна или съм била прекалено притеснена! Аз видях само залата зад рецепцията и в дясно имаше параван към друга зала, в която се влиза от дясно на рецепцията! Тъй като все пак бяха преградени и пак не можах да си представя как ще седнат 130 души и ще има място за танците,а камо ли 200 (така пише на брошурата,която ми дадоха) Явно аз не съм разбрала ,че са три зали!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #877 -: ноември 20, 2007, 19:45:53 »

няма проблем мила!!не се притеснявай от горещ опит ти го препоръчвам нямам снимки в албума и е време да кача за да видиш колко е красиво всичко и нямам забележки аз съм много доволна!ще останете и вие!!!а и цените са прилични!! give_rose give_rose
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #878 -: ноември 20, 2007, 21:20:50 »

Здравейте, Току що разгледах форума,но имам нужда от съвет... С приятеля ми ще се жениме другата година през юли в София,но съм затруднена защото живееме в Англия. А трябва всичко аз да уредя защото той не е българин и не знюае езика. И трябва доста неща да направя по интернет,ще си доида за малко до БГ през януари но като ходя да гледам ресторанти трябва да имам точен списак къде да ходя,защото няма да имам много време.  crazy
Аз много исках да бъде в Шератон или Принцес,но там ресторантите са много големи, а свтбата няма да е много голяма,около 70-80 човека. Искам да бъде много красиво място,всичко да бъде изпипано..мислех си за ако може да бъде някъде в бояна,но не се сетих за никой по хубав ресторант.
Ако можете да ми дадете някакъв списък с ресторанти за които знаете ще ви бъда много благодарна.  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #879 -: ноември 20, 2007, 23:11:14 »

май има и не толкова големи,в Шератон един випуск от моето училище си празнува сватбата и бяха в една зала,забравих и името,която побира около 70 човека и не е огромна....мисля,че и на полк певицата Мария и беше в подобна зала в същият хотел и пак залата не е беше огромна,провери най-добре<мисля,че се води бална зала>,напиши в google.bg и там ще ти излезе техният сайт pleasantry
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #880 -: ноември 21, 2007, 03:08:23 »

Тук доста се изписало за "Централ Форум" и "Греенвийл" ,толкова ли са хубави? 
Някакви други алтернативи за хубав стилен ресторант?  smile
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #881 -: ноември 21, 2007, 12:18:32 »

Лично за мен,Гринвийл е най-хубавият,който видях след цялото обикаляне! Капацитетът му е 80-90 човека,куверта е около 55 лв! Имат страхотна градина(може да стане невероятен изнесен ритуал в нея) Намира се зад София ленд,няма начин да го сбъркаш,хотела е като замък,с кули!
 Иначе 70-80 човека гости може да откриеш доста ресторанти! просто влез в някой сайт за заведения в София,повечето имат снимки и подробно обяснение! На мен ми хареса и Помпей,но не ходих да го видя,защото беше обявен капацитет под 100 души,а ние сме доста повече! Успех  good
Активен
bunnie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #882 -: ноември 21, 2007, 15:07:09 »

здравейте.пак да попитам- никой ли не е правил сватба или да е бил на такава в ресторант Панорама на Дондуков? моля ви дайте някакъв отговор.
все за едни и същи ресторанти си говорите тук.
вече направо се отчаях а сватбата ни е след месец.
трябва ни ресторант за 180 човека+-10
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #883 -: ноември 21, 2007, 15:18:54 »

bunnie,назад в темата има коментари за Панорама! А иначе мисля,че и Александър на Позитано ще ви събере! Сватбата на Вероника беше там,тя може да ти даде повече инфо! Друг такъв голям ресторант,за който се сещам е Диана 3, зад басейн Диана Бад!Скоро бях там на сватба и гостите бяха около 200! На брошурата,която ми дадоха от Централ Форум(бившия Славия)  пише,че се събират 200,така че може да провериш и там! Дано да съм ти била полезна! Успех !
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #884 -: ноември 21, 2007, 15:24:42 »

Сега се сетих и за Парк-Хотел Москва! Ресторанта долу събира до 400 души, куверта е добър,управителката е любезна! Ако искаш виж го! Аз като ходих Панорамата горе беше затворена,но до колкото знам и той е голям! Отваря към 7 часа,така че ако ходите до там трябва да не е по-рано!
Активен
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines