Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 18:17:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 471759 пъти)
 
beisi
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: юни 08, 2007, 23:24:40 »

Ще ви разкажа за ада, през който преминаваме ние с моя бъдещ съпруг в момента! Капарирахме си ресторант "Либекс" в Овча купел още през февруари! В деня, когато отидохме, там беше шефа на ресторанта, който дойде при нас! Нямаше въпрос, който да не музададохме относно изискванията на ресторанта и това, което нас ни интересуваше като цяло! Ще вмъкна само, че този човек и понятие си няма от този бизнес, но явно е доста изпечен артист! Куверта никаза, че е 25лв, нашата сватба е за 23.06.07. Каза, че няма ограничения в това колко и какъв алкохол ще си внесем, нито за безалкохолното! Каза, обче, че за менюто е рано за уточнение, да сме минели към началото на юни! Оставихме капаро и си тръгнахме весели, че сме си намерили добър ресторант за нашата сватба! Да, но защо ли въобще сме се радвали, като когато онзи ден отидохме (05.06.07г), за да си направим куверта, ни казаха, че няма начин да си внесемние безалкохолното нито бирата нито мин. вода! Това сме трябвало да го вземем от тях и то забележете на каква цена- ми.вода голяма бутилка - 1.65, бира Камница - 1.90, кола - 1.80, при което ние останахме направо изумени от нелоялното им поведение!
Ние веднага си намерихме ангел спасител в лицето на управителя на Интерпред - г-н Ангел Петров и сега, макар и 2 седмици преди деня на нашата сватба пак намерихме сили да се усмихнем и да сме щастливи!

Не пишете само с ГЛАВНИ букви!  angry angry angry (Този текст ме поизмъчи)
« Последна редакция: юни 08, 2007, 23:53:28 от maria_lakova » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: юни 08, 2007, 23:40:31 »

Ще ви разкажа за ада, през който преминаваме .......
Много неприятно се се случило  shok
Нашата сватба беше там ноември миналата година и сме нямали проблеми с внасянето на алкохола или безалкохолните, НО беше друга управителка! Разбрах, че седмицата след нашата сватба, се е махнала (или са я махнали, няма значение), но каквото се бяхме разбрали с нея предварително, всичко бяха спазили и е нямало сериозни "изцепки"  pardon
Мога само да се радвам, че не се е махнала седмица преди сватбата, че ако нещо такова ти сервират толкова скоро до датата, незнам как бих се почувствала  crazy
Иначе ресторантът наистина е много хубав и подходящ за сватби  girl_in_love
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #557 -: юни 09, 2007, 13:24:40 »

Ще ви разкажа за ада, през който преминаваме ние с моя бъдещ съпруг в момента! Капарирахме си ресторант "Либекс" в Овча купел още през февруари! В деня, когато отидохме, там беше шефа на ресторанта, който дойде при нас! Нямаше въпрос, който да не музададохме относно изискванията на ресторанта и това, което нас ни интересуваше като цяло! Ще вмъкна само, че този човек и понятие си няма от този бизнес, но явно е доста изпечен артист! Куверта никаза, че е 25лв, нашата сватба е за 23.06.07. Каза, че няма ограничения в това колко и какъв алкохол ще си внесем, нито за безалкохолното! Каза, обче, че за менюто е рано за уточнение, да сме минели към началото на юни! Оставихме капаро и си тръгнахме весели, че сме си намерили добър ресторант за нашата сватба! Да, но защо ли въобще сме се радвали, като когато онзи ден отидохме (05.06.07г), за да си направим куверта, ни казаха, че няма начин да си внесемние безалкохолното нито бирата нито мин. вода! Това сме трябвало да го вземем от тях и то забележете на каква цена- ми.вода голяма бутилка - 1.65, бира Камница - 1.90, кола - 1.80, при което ние останахме направо изумени от нелоялното им поведение!
Ние веднага си намерихме ангел спасител в лицето на управителя на Интерпред - г-н Ангел Петров и сега, макар и 2 седмици преди деня на нашата сватба пак намерихме сили да се усмихнем и да сме щастливи!

Не пишете само с ГЛАВНИ букви!  angry angry angry (Този текст ме поизмъчи)


А с капарото ви какво се случи?
Активен
beisi
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: юни 09, 2007, 18:37:19 »

върнаха ни го ,но след като мъжа ми отиде там с полицайската си униформа и след доста скандали по телефона,защото аз последният път когато говорих с този скапан собственик на ресторанта и след като му казах че въобще несме имали уговорка с него безалкохолното да е от тях и бирата и мин.вода също и му казах че постъпва нелоялно,той ми затвори телефона от яд и злоба,че съм дръзнала да му кажа истината!
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #559 -: юни 09, 2007, 19:32:59 »

добре поне че ви е върнал капарото!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: юни 09, 2007, 21:47:23 »

върнаха ни го ,но след като мъжа ми отиде там с полицайската си униформа и след доста скандали по телефона,защото аз последният път когато говорих с този скапан собственик на ресторанта и след като му казах че въобще несме имали уговорка с него безалкохолното да е от тях и бирата и мин.вода също и му казах че постъпва нелоялно,той ми затвори телефона от яд и злоба,че съм дръзнала да му кажа истината!
Ако сте говорели със собственика, а не с управител - този господин се появи на нашата сватба (беше облечен спортно и брадясал и нямаше вид на човек с положение), а аз като незнам кой е и бях готова да го питам какъв е и да го помоля да напусне ресторанта  laugh laugh laugh Той изглеждаше ужасно и аз не исках някакъв си там да е на моята сватба  crazy crazy crazy
Активен
beisi
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: юни 09, 2007, 23:28:56 »

Абсолютно същият беше- с една дума селянин голям!Дойде с една блуза от илиянци за 5 лева и едни мръсни дънки и се правеше на голям разбирач.Ама търсеше някой да го набие и да му разкажеме играта с кувертите,ама нали несме такива хора и сме възпитани да не лъжем и да не правиме гадни неща на хората ,та затова!
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #562 -: юни 10, 2007, 08:17:40 »

Момичета,незнам дали точно тук е мястото да пиша ,но моля да ме извините.Снощи бях на сватба в Пловдив и искам да споделя с вас преживяванията си.Беше в ресторанта на парк-хотел "Санкт Петербург".Обстановката е разкошна,като в приказка.Булката  направо като принцеса с невероятно нежна рокля и воал-абе откъдето и да я погледнеш красота,с много лек грим,а прическата -цялата коса на средни букли. :girl_in_love:Младоженека  беше с изискан черен костюм.Всички столове бяха с калъфи и цялата зала беше в бежаво-златисти цветове.Свириха оркестър Канарите ,а изненадата от сестрата на младоженека бе Камелия.По време на първия танц се изсипа дъжд от балони-бели и златисти,а малчуганите наобиколиха младоженците и стана много мило.Единственото нещо което не ми хареса бе многобройната охрана,защото младоженека е роднина на собственика на хотела Георги Гергов и охранителите бяха постоянно около семейството му-но пък нали това им е работата.
  :CHEERS:На младото семейство Мариана и Николай Димитрови пожелавам много здраве,щастие и да ни поканят и на златна сватба!!! :girl_in_love:А скоро  stork-boy pqz baby_girl baby_boy
« Последна редакция: юни 10, 2007, 08:26:44 от vanessa » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: юни 10, 2007, 15:55:04 »

Била съм на фирмена вечеря в ресторанта на хотел "Санкт Петербург" в Пловдив.Наистина много красива атмосфера!Има просторен дансинг,а масите на долния етаж са разположени около него.Столовете там мисля,че са си облечени в калъфи с панделки по принцип и е страшно красиво!А тавана на ресторанта е с механизъм и по някое време на вечерята го отвориха(буквално) и останахме под звездно небе!Аз лично много се впечатлих,наистина много романтична обстановка.А обслужването беше перфектно-персонала е многоброен и любезен,ненатрапчив.
Булки от Пловдив,мястото е чудесно за сватба!
P.S.Честито и на младото семейство!vanessa,защо не пуснеш снимчици?Аз имах чудесни,но ги изгубих,когато ни се развали компютъра cray
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #564 -: юни 10, 2007, 17:05:37 »

Имам  4-5 снимки в телефона,но нямам с какво да ги кача  на компютъра.Ще се постарая да взема от едни роднини за да ви ги покажа.Беше страхотно,направо нямам думи.Столовете не са постоянно с калъфи,аз там редовно съм си карала практиката и затова знам.Най-вероятно за тържествени случаи ги слагат.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: юни 11, 2007, 16:38:03 »

добре де, а не е ли малко убидно за гостите ако някои си поръча допълнително(а тожа неминуемо се случва)персонала да му каже "ама си го плащаш ти".в смисъл по този начин няма ли да е малко неприятно за хората?абсолютно сън на ясно че малко непосилно да се поеме и този разсход но все пак...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: юни 11, 2007, 16:40:14 »

добре де, а не е ли малко убидно за гостите ако някои си поръча допълнително(а тожа неминуемо се случва)персонала да му каже "ама си го плащаш ти".в смисъл по този начин няма ли да е малко неприятно за хората?абсолютно сън на ясно че малко непосилно да се поеме и този разсход но все пак...

При нас нямаше такива проблеми, нямаше недоволни!!! yahoo Според нас това си е в реда на нещата, който иска нещо, което не е включено в менюто да си го доплати!!! good
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #567 -: юни 12, 2007, 13:38:37 »

Нас изрично ни попита управителя, когато уточнявахме менюто, какво да правят с допълнителните поръчки. Ние решихме да поемем допълнително кафетата, ако някой си поръча и безалкохолни ако се наложи, но мисля, че нашите ще стигнат  smile Иначе моето лично мнение е, че ако някой реши да си поръча няколко големи 15 г. уискита, само защото е на сватба и е безплатно е проява на лош вкус  pardon.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: юни 12, 2007, 14:41:37 »

принципно си напълно права.надявам се моите гости да не предпочетат в толкова "възрастни" питиета,но знае ли човек българина си е Ганиовец

Не използвайте 4 и 6 за букви!
« Последна редакция: юни 12, 2007, 14:44:19 от maria_lakova » Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: юни 22, 2007, 14:23:27 »

може ли да ми помогнете, исками се нашата сватба да е в хотел-ресторант в София! smile
Може ли да ми предложите някои? DANCE
БЛАГОДАРЯ ВИ Wink
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines