Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 15:29:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 471971 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: юни 05, 2007, 12:31:58 »

Nicky  здрасти  smile дано всичко с ресторанта ти се уреди. Имам вапрос кои е ресторантът ви
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: юни 05, 2007, 13:15:27 »

Ники и аз съм като теб - бяснааааааа  angry angry angry току що се връщам от ресторанта.
Ресторанта е хубав и е за повече хора, а друг който да ми харесва няма.
Отивам да уточнявам менюто и познайте задължително трябва и бира от тях ама каквато аз искам НЯМА. Питам може ли да направим пак куверта същия като включим повече безалкохолни - не може и бираааааааааааааааа - ами добре ама нямате тази, която искам.
Викам а ако е по 1 безалкохолно/човек да е микс - не ние слагаме по една кола и др. вие нали ще си внесете е викам сложете различни не само кока-кола а ние пак може да си внесем - НЕ МОЖЕ...
ох Ники и аз нямам време вече, а и друг по подходящ ресторант при нас няма ... cray cray какво да правя.
А като капак беше, че масите не можели да се разместят - това било оптимално. Ако ги направели както искам щяло да има с гръб към дансинга ами,че те са кръгли и сега както са - пак има с гръб към дансинга. Имах чувство че говоря със слабоумен управител... Казвам искам да има 2-3 четворки можем ЕДНА да ви сложим само - еееейй идеше ми да го фрасна ама се и развиках /даже и ми се доплака/. И се ядосах но нямам избор мила ми Ники и аз като теб.
Незная какво правя - чакам милото да си дойде и той да се разправя. Значи правим му пак цената, а той не можееее така, както те кажат - ама ха. И освен това ми казва, че в единия край щели да се съберат хората е как ще се съберат - няма на маса за 8, при ДЖ и видео да сложа мои хора angry angry
Ох извинете ме за дългото оплакване, ама вие сте ми - да си излея и аз душата  cray
« Последна редакция: юни 05, 2007, 13:30:35 от emily » Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #482 -: юни 05, 2007, 14:18:11 »

Момичета (и момчета) помагайте, много ми хареса Свети Валентин. Тук четох различни мнения за него. Чудя се дали да обикаляме още или да го капарираме.

А кои са тези ресторанти, от които толкова се оплаквате? Не мислех, че са останали още управители със соц поведение  Oh my ....
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: юни 05, 2007, 14:34:16 »

ох момичета като чета се плаша и искрено се надявам нещата да се подредят
Аз нали знаете, че още нямам резервация - кажете ми моля мякой нещо за р-нт Бижу - Младост
видях, че е включен в www.svatbata.com, ама се чудя дали е ок, споделете ако сте чували нещо.
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #484 -: юни 05, 2007, 14:42:38 »

ох момичета като чета се плаша и искрено се надявам нещата да се подредят
Аз нали знаете, че още нямам резервация - кажете ми моля мякой нещо за р-нт Бижу - Младост
видях, че е включен в www.svatbata.com, ама се чудя дали е ок, споделете ако сте чували нещо.

ivaiva, единственото, което четох за него, е че гонели хората около час по-рано от предвиденото. Надявам се при вас да не е такъв случая  pleasantry
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: юни 05, 2007, 14:45:20 »

ginger, и аз много бях харесала Св. Валентин, ама чух не добри неща за там:
1. управителя бил обещал апартамент на младоженците - после ги накарал да си платят.
2. порциите били малки
3. не се виждало дансинга от всички маси
4. на мен ми поискаха 800 лв. капаро, струва ми се много

и това е - успех good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: юни 05, 2007, 14:46:14 »

ginger, звучи ужасно, ние ще ходим днес да говорим с тях и трябва да се реши, че няма време tease tease tease tease
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #487 -: юни 05, 2007, 14:48:53 »

за тези, които питаха - става въпрос за ресторанта нахотел Рила в София
след сватбата ще споделя как се отразява всичко това в самия сватбен ден, струва ми се, че може би ще сме толкова развълнувани, че няма да обърнем внимание на подробностите и сега напразно се ядосваме и натъжаваме

emily успех в преговорите и се насладете на сватбата си, още малко ни остана  yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: юни 05, 2007, 14:50:50 »

ginger, мила много гадно е това, което пишеш!!! Добре, че ние нямахме никакви проблеми с нашия ресторат!!! Но ти стискам палци всичко да се нареди!!! good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: юни 05, 2007, 14:51:15 »

Nicky, от все сърце ви желая щастието в деня на сватбата да помрачи всички предварителни неуредици good good good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: юни 05, 2007, 14:52:00 »

Булечка, в кой ресторант сте били?!??!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: юни 05, 2007, 14:55:40 »

Булечка, в кой ресторант сте били?!??!

В "Клуб Ресторант на Операта" на "Дондуков" 30!!! Всикчо беше, както ние го искаме, собственика - Г-н Кирков, много любезен и внимателен - само даваше идеи, а ние си избирахме!!! Bravo good solecito също ще е там на сватбата си и тя е доволна!!! good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: юни 05, 2007, 14:58:58 »

много се радвам, дано и ние да имаме късмет Girl_sing
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #493 -: юни 05, 2007, 15:01:32 »

Много благодаря за инфото ivaiva.

И на нас ни иска 800 лв. Наистина е много  nea.
Иначе апартамент не ни е обещавал. Поне сега като разговаряхме каза нормални грамажи на ястията, не знам дали ще е така по-нататък  sad .
Това за дансинга не ме притеснява, все пак трябва всички да са на него, а не да го гледат според мен  danceg .

Явно ще трябва да мисля и да обикаляме още  beating .

Иначе, това за ресторант Бижу го четох в някакъв форум ( за съжаление не мога да си спомня кой  Oh my ... )

Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: юни 05, 2007, 15:04:30 »

ами, ginger, ако ви харесва - действай
защото аз го изпуснах за нашата дата и все нещо не ми харесва много и се отказвам
в менютата на Св. Валентин няма мезета - обърнахте ли внимание?
дано да стане както го искаме  give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines