Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:42:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 461542 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #1200 -: февруари 07, 2008, 13:59:13 »

 Welcome Kittcat   Ани е права- не се оставяйте да ви се налагат и си сменете масата ако не ви харесва. И нещо като съвет от мен - добре е гостите да имат видимост освен към вас и към дансинга- така никой няма да се чувства изолиран, че доста от ресторантите май са на зали  и се получава кофти ако не могат да виждат дансинга  NO Разбира се това е мое лично мнение  girl_wink
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #1201 -: февруари 07, 2008, 14:09:25 »

 good И аз съм на същото мнение за видимостта, защото в крайан сметка танците danceg и младоженците са центъра на вниманието и наистина е неприятно ако не се виждат от всички гости. Аз съм присъствала на такава сватба и беше доста некомфортно за нас гостите sad
« Последна редакция: февруари 07, 2008, 14:11:04 от gerjo_k » Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #1202 -: февруари 07, 2008, 14:30:20 »

Благодаря ви момичета за съветите!!! Именно за това исках да видя снимки на проведена сватба в този ресторант, защото е малко странно разпределението. Те имат салон за непушачи, който е преграден със стъкла, както във Феста Барсело (ако сте влизали) и за да може да се вижда булченската маса и дансинга, който е пред нея от всякъде, тя се разполага пред тези стъклени прегради. Ако я сложим на друго място, хората от тази "стъклена зала" няма да виждат нищо. Друг проблем е, че има и една колона по средата на залата.... ох, незнам, май пак ще се ходи то там и ще се гледа от всеки ъгъл вижда ли се или не  crazy

Все пак, ако случайно ви попаднат снимки на този ресторант в сватбена светлина свиркайте  give_rose
Активен
alexandra
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #1203 -: февруари 07, 2008, 20:31:55 »

Здравейте момичета аз искам да си изкажа мнението за един ресторант ако съм ви полезна а ресторанта е Principi di Piemonte в сградата на Интерпред
Там бях на две Сватби през 2007 а едната беше на моята най добра приятелка та
Това е един перфектен ресторант за Сватбени тържества вътре цари лукс персонала е любезен кухнятя беше много вкусна и порцийте голями а и тортите си ги правят там имат си цех наистина Ви го препоръчвам от приятелката разбрах че управителя се е погрижил за цялостната организация, като подредба декорация и всичко свързано със сватбата голям професионалист е и лубезен човек
Моята сватба ще бъде там някой ден good
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #1204 -: февруари 07, 2008, 22:44:04 »

Alexandrа, а можеш ли да кажеш приблизително на каква цена е кувертът в Principi di Piemonte  smile
Активен
alexandra
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #1205 -: февруари 07, 2008, 23:14:05 »

Между 35-40 лева ама много хубаво и богато меню със салата предястие основно с 2 вида месо и 2 вида гарнитура и сватбена торта
но най добре отидете на място или званнете на управителя кординатите ги има в www.svatbata.com
Наистина са най добрите danceg
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #1206 -: февруари 08, 2008, 11:41:18 »

fidelia,
Наистина представата, с която остава човек от уеб страницата им е много положителна smile
Дано и цените да не са им много високи въпреки, че по-скоро бих се учудила ако е така Wink
Успех, дано да ви хареса и устрои това, което ще ви предложат good
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1207 -: февруари 08, 2008, 19:35:53 »

Виж ти,колко много ресторанти изкачат,за Principi di Piemonte и Елеганс Гардън не бях и чувала!Нови ли са?
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #1208 -: февруари 09, 2008, 20:39:53 »

Виж ти,колко много ресторанти изкачат,за Principi di Piemonte и Елеганс Гардън не бях и чувала!Нови ли са?
Виж ти,колко много ресторанти изкачат,за Principi di Piemonte и Елеганс Гардън не бях и чувала!Нови ли са?
Елеганс Гардън до колкото знам са фирма за озеленяване! Предлагат и разни сватбени джунджурии като арки,свещници,високи поставки за цветя и шатри!
а Principi di Piemonte  съвсем не е нов! Даже аз ти писах за него,когато стана проблема с вашият ресторант! Управителят ми се стори много внимателен и си личеше,че от доста време работи в тази свера,но като интериор на мен не ми хареса!
Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #1209 -: февруари 11, 2008, 11:22:17 »

Момичета и аз вече мога да се похваля, направихме си резервация за 25 май в Централ-Форум.  yahoo  Камък ми падна от плещите, толкова се бях притеснила. Успех на всички в избора.   girl_wink
Между другото за малки сватби, напр. от 30 човека, не пренебрегвайте ресторант "Антик" ( на 5 етаж в театър Иван Вазов). Куверти по 30 лв, без никакви допъл.такси.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #1210 -: февруари 11, 2008, 11:43:50 »

Момичета, да ви се похваля... вече направихме първата крачка - резервирахме расторант! В гр. Козлодуй ще е сватбата, ресторант Радецки. Има една огромна тераса, която ще побере всичките ни гости (200 на брой  crazy) и е точно на брега на Дунав  yahoo danceg точно под ресторанта е и самия кораб Радецки. Много е романтично  twohearts Минималният куверт е 25 лв. за човек.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1211 -: февруари 11, 2008, 12:54:49 »

Ей има раздвижване в темата и най-важното е че давате конкретна и точна информация за ресторанти, цени и т.н. Страхотни сте!
Активен
alabama
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #1212 -: февруари 11, 2008, 13:05:06 »

Здравейте бъдещи булки,
Съвсем наскоро и аз се сдобих със статут годеница smile Записахме лесно дата в обредния дом и църквата, но с ресторанта зор виждаме:)) След като обиколихме почти цяла София остана да избираме между Биляна в студ. град и Амбасадор.... Приемам всякакви съвети и коментари. Има ли някой, който е бил в Амбасадор след ремонта? На някоя сватба или по друг хубав повод:)) Много мерси предварително!!
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #1213 -: февруари 11, 2008, 13:23:37 »

Здравей Алабама smile

Аз също много се колебаех за Амбасадор. Като цяло е добре ресторанта, но мокета е ужасен -- просто не е сменян никога и създава наистина неприятно усещане. Иначе всичко друго му е наред на ресторанта. Най-добре обаче отиди го виж, въпрос на лична преценка е smile

Успех!
Активен
Smileface
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #1214 -: февруари 11, 2008, 14:18:52 »

Здравейте момичета, тъй като ни предстой сватба през месец юни danceg,искаме да ви попитаме някои има ли впечатления от ресторанта на хотел Рила.И ако има моля да ги сподели.
Активен
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines