Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:29:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 464919 пъти)
 
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #1185 -: февруари 05, 2008, 13:22:59 »

Ами  и двата изглеждат много добре. Тогава вземи предвид наистина неща като достъпност и удобство, преспиване на гостите, защото така 70 % ще трябва да преспят някъде - вие ли ще платите нощувките или гостите. Същото е и за Банкя - тогава пък 30 % ще трябва да нощуват.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #1186 -: февруари 05, 2008, 13:31:29 »

fidelia, много си изчерпателна Bravo Май доста време ти е отнело да ги обиколиш всички тези ресторанти и да събереш информация. Ти на кой ресторант се спря?

Да, отне време, но поне не бяхме притиснати да бързаме и така - спокойничко, беше направо приятно занимание  danceg
А ресторантът е Вега! Много ни хареса обстановката, бяха (и са, де) просто нашите цветове и стил, хората са симпатични - изобщо, любов от пръв поглед  girl_wink хехе

Активен
rchopeva
Новак
*
Публикации: 10


Моят сватбен албум

« Отговор #1187 -: февруари 05, 2008, 14:19:17 »

Много ти благодаря gadamer4e, друго си е като споделиш с някой...малко ще се почудя още и ще вземем решение
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #1188 -: февруари 05, 2008, 15:07:39 »

Здравейте момичета,
аз отдавна преглеждам форума но досега не съм писала. При нас обикалянето на ресторантите е към края си и вече трябва да вземем решение тъй като датата ни е юни месец. Чудим се между два ресторанта, единият е в Банкя а другият във Велинград тъй като аз съм оттам. И двата ресторанта са хубави, с градини и цените са подобни. Точно затова ми е много трудно да реша...ще се радвам да чуя вашите мнения...
Здравей rchopeva smile
Ако този ресторант, за който споменаваш в Банкя е Глория Палас (Бившият дипломатически клуб), моля те сподели как вървят цените там, защото все още не съм ходила на място да проверя.
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #1189 -: февруари 05, 2008, 15:36:06 »

момичета, от ФОРУМ ми казаха че щом са ти дали вече меню и капарираш, това ще е и за тези със старо меню няма да има промяна, така че спокойно!!! Wink
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #1190 -: февруари 05, 2008, 15:55:54 »

момичета, от ФОРУМ ми казаха че щом са ти дали вече меню и капарираш, това ще е и за тези със старо меню няма да има промяна, така че спокойно!!! Wink

Ами супер тогава  smile
Активен
siseto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #1191 -: февруари 05, 2008, 16:08:12 »

Здравейте,

Резервирали сме хотел Белвю във Варна, но не сме сигурни за персонала, храната и условията като цяло. Оказа се, че е доста голям проблем намирането на ресторант в града или около него.
Сватбата ни е лятото - 07.06.2008 и ще бъде около 90 човека. Повечето хотели в комплексите отказват да правят сватби лятото заради туристите.

Ако някои има предложения или мнения по въпроса ще се радвам да споделите...
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1192 -: февруари 05, 2008, 16:28:20 »

Незнам за Белвю но провери в Термал там е много хубаво и моята агентка го предложи за сватбеното тържество на кумицата ми .
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1193 -: февруари 06, 2008, 21:26:18 »

момичета, от ФОРУМ ми казаха че щом са ти дали вече меню и капарираш, това ще е и за тези със старо меню няма да има промяна, така че спокойно!!! Wink
Момичета,не искам всявам паника,но вие какво очаквате да ви кажат?На мои приятели бяха казали същото от ресторант,чието име няма да споменавам,но доста престижен все пак.Бяха подписали договор и въпреки всичко се опитаха да им вдигнат цените на кувертите. Само,че моите приятели се заядоха и онези се отказаха от вдигане на куверта. За сметка на това им хрумна да им впишат такса бушон,каквато преди това нямаха.Така,че ..гаранция -Франция...А относно капарото-нищо не значи за някои ресторанти.Аз го знам вече от личен опит-дадохме капаро от 600лв в Парк хотел Витоша и след 3 дни си промениха мнението и ни го върнаха,тъй като имали мероприятие.  beating
Извинявам се за многословието,но съм бясна на ресторанти, които само се чудят как да прикоткат клиенти,а след това ги изритват в първия по-изгоден момент. Идеята ми не е за хотел Форум,а по принцип за немалка част от хотелите.Пазете се,не вярвайте само на честна дума и голи обещания и си искайте фактура,договор или поне споразумение с всички договорени условия черно на бяло!!! Good luck
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #1194 -: февруари 07, 2008, 02:01:57 »

В Морска сирена как са цените някой зне ли?А дали ще събере 150 гости
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #1195 -: февруари 07, 2008, 11:26:38 »

Здравейте, дами smile

Нова съм във вашия клуб на бъдещите младоженки. При мен щастливото събитие вероятно ще се състои началото на юли тази година (още нищо не сме запазили).

До момента съм си харесала ресторанта на х-л Амбасадор, но малко ме притесняват възможностите за подредби на масите (някак младоженците са сбутани в единия ъгъл  sad )

Та въпроса ми е, някоя от вас случайно да има опит вече с този ресторант, а най-добре снимки, на които да мога да си представя как изглежда подобно събитие там:)

Благодаря!  give_rose
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1196 -: февруари 07, 2008, 11:34:26 »

В Морска сирена как са цените някой зне ли?А дали ще събере 150 гости
незнам дали събира 150 човека но кухнята и обсляжването е ужасно бяхме на 8 декември там   bad
а пък и за сватба обстановката е малко задължаваща трябва цялата ти сватба да е на морска тематика  според мен
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #1197 -: февруари 07, 2008, 12:24:54 »

Здравейте отново ето малко снимки на ресторантите : Лебед, Вега, Москва, Царско село,На върхът, Гранд Хотел София, При орлите, резиденция Бояна, Одаджийски...

http://www.elegance-garden.com/galeria_svatbena_ukrasa.html


Това са снимки по скоро на украсите там, но на някои от тях се вижда и ресторанта, градината и разположението за масите  за сватби, така че все пак е нещо като ориентир  girl_wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1198 -: февруари 07, 2008, 13:00:52 »

Kittcat, добре дошла при нас! danceg
Аз нямам наблюдения за този ресторант ,но мисля,че вие може да си изберете как да се подредят масите и коя точно да е булченската маса. На нас в нашия ресторант ни казаха коя трябва да е масата ,но ние не я удобрихме като разположение и сме си избрали друго масто. Всичко зависи от вас, не се оставяите да ви се налагат.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #1199 -: февруари 07, 2008, 13:49:10 »

krasunkata много са хубави аранжировките smile
А имаш ли представа за как вървят цени на услугите на тази фирма?

Нямам никаква идея за цени и за качество- намерих ги случайно, докато търсех снимки от различни ресторанти...
Активен
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines