Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 10:33:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кучета  (Прочетена 62147 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« -: ноември 13, 2007, 19:08:40 »

Обичате ли кучетата? А имате ли си?


Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 13, 2007, 19:14:07 »


Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 13, 2007, 19:36:41 »


Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 29, 2007, 15:45:04 »

Ей Наталия страхотна тема! Bravo yahoo @}->--Как не съм я видяла до сега!? *crazy*И какви сладки кученца си показала!направо ми оправиха настроението!А така имах нужда от това! pardon
Та...как да не обичаме кученцата!?То може ли да не ги обича човек?Аз в нашите имам 2 йоркшир териерчета-мъжко и женско Тери и Хани,които са на по 17 и 14г!!!! ohmyТолкова са ми сладки!Та като съм отраснала с тях ми беше много тежко като заживях с милото и като се прибирах нямаше кой да ме посрещне,скачайки на лапички и облизвайки ме 8PНо милото беше против всякакви животни в къщи,той никога не е имал у тях животно и просто е възпитаван в страх и погнуса от животинките shok :angry:И дори твърдеше,че ако имаме ще го гледаме на балкона Oh my ...,после каза,че нямало да се качва на дивана.... :\И представете си каква беше изненадата ми като получих най-страхотната изненада за последния си рожден ден-малко йоркширче! Oh my ... yahoo *YAHOO*Полудях от радост!Казва се Ромина и в момента е господарката на нашата къща!Мъжът ми не само я обича много,а и се гушка с нея в леглото ни! ohmyВсичко дава за нея и ако някой ми го беше казал по-рано,нямаше да повярвам и щях да го сметна за луд!Та ето я нашата сладурана:











Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 29, 2007, 15:47:42 »

А тук ми е най-сладка-готова за разходка! tease
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 29, 2007, 16:04:05 »

Тони страхотна ви е малката сладурана! Йоркширчетата са ми любимите кучета! Обожавам ги!  girl_in_love На мен също много ми липсва едно кученце сега вкъщи, понеже имахме повече от 11 години куче, но вече няколко години нямам. И така ми липсва една сладка животинка да скача около мен, да си играем... Ти най-добре разбираш какво е!  cray За щастие моят мъж обожава животните и е съгласен да си имаме куче.  yahoo Надявам се в най-скоро време да се похваля с такова!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 29, 2007, 16:07:41 »

на мен любимите ми кучета са ето тези:


* mops07.jpg (18.36 KB, 333x250 - видяно 3459 пъти.)
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 29, 2007, 16:11:53 »

А на душито любимците са му ето тези и за сега не можем да постигнем консенсус какво куче искаме да си вземем някой ден, но ще видим...трябва първо да си направя тест за алергия, че съм алергична към козината на някой животни и не се знае точно към кои.


* Boxer_Puppies.jpg (25.49 KB, 656x254 - видяно 341 пъти.)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 29, 2007, 16:15:07 »

Тонииии сладурана е голяма и как само позира истинска актриса yahoo
аз много искам да си вземем с милото друго куче(дакелчето му почина преди няколко месеца така плакахме всички cray cray :'(на 15 години беше ама не му личаха и толкова умен и красив ще пусна снимки)ама няма кой да седи при него и двамата сме все на работа  cray cray
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 29, 2007, 16:19:06 »

Наталия Борисова стискам палци да се похвалиш скоро!Невероятно е наистина!Разбирам те отлично!Сега сме така щастливи тримата.....и за това го пожелавам на всеки,който обича кученцата да го изпита! give_rose
prin4ipessa и на мен тези първите са ми сладки и тук има 2,които все са с разни дрешки и са мнооого сладки!За жалост тепърва навлизат кучешките аксесоари тук и аз не пропускам да купя на Роми каквото ново излезе.Сега съм й взела това пуловерче-поло и е много доволна с него!Така й топли и смятам да й взема още няколко 8PА вчера й взех някакъв нов шампоан с масло от...норки! ohmyСкъпичък е,ама няма как,тъй като косъмът на йоркитата е 90% в близост до човешкия(за това са подходящи за алергични към кучетата хора!!!) и може да се къпят дори всяка седмица.И тъй като спим с нея гледам да е добре почистена и сресана... blush
Клео аз бях чела за загубата ви и много съжалявам,такава мъка е...И Роми наистина е голяма умница и актриса girl_wink
« Последна редакция: ноември 29, 2007, 16:24:02 от tonitta » Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 29, 2007, 16:20:47 »

Милото обожава Майло от филма Маската! Много иска такова, защото били много игриви  smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 29, 2007, 16:22:41 »

О да, тези кучета са супер енергични и игриви, ама не им знам породата... blush
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 29, 2007, 16:25:40 »

Аз знам,че са териери пак,но забравих какъв вид.И между другото знам и че са много умни и скокливи tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 29, 2007, 16:26:33 »


това сме аз и Дино преди година @}->--много ме обичаше това куче не зная защо така обичаше ме повече от Григор!!!на моето легло починало!!и аз разбрах чак като се прибрах и...абе такава болка изпитах тогава сякаш част от мен си замина...много беше умен...слушаше ме идваше все при мен..много се обичахме!!милички сега отправям апел ако някоя от вас може да ми помогне да намеря черен дакел няма значение цената!!!никъде не продават обиколих цяла София!!!!моля за помощ в намирането на наш нов любимец!! give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 29, 2007, 16:27:46 »

Ех, как се размечтах за кученце, ама първо ме спира това че нямам изследване за алергия и второ, че в общежитието не е разшерено да се отглеждат животни  sad cray
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines