Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 08:26:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето"  (Прочетена 114028 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 13, 2007, 17:54:21 »

Ние не живеем там и мъжът ми е категоричен, че трябва да я продадем и да си купим нещо по-голямо. Само че не виждам как и кога ще стане това.  hysteric Но като краен варият ще си останем в гарсониерата де.  pardon
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 13, 2007, 18:19:30 »

и аз мисля, че е по-добре да се понапънете и да се вземете нещо по-сериозно и ние сега сме в нещо като гарсониера(2 малки стаи с боксче). Хем си давахме пари да си я стягаме, хем правехме и големия етаж в новата къща.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 13, 2007, 18:41:36 »

При тези цени на недвижимите имоти и както скачат всеки ден направо не ми се мисли.  Girl_sing А ние и нямаме никакви спестени пари като за начало. Затова ми се иска поне да видим сега какво ще правим, ще купуваме ли, ще продаваме ли и тогава да правим бебета. Не ми се иска нещо след като вече имаме дете и тогава да се местим, да правим ремонти и т.н.... Но от друга страна ако така мислим постоянно това значи да нямаме деца, защото все нещо ще излезе и пак децата остават на заден план. Направо не знам.  Cray За това не ми се мисли, ще ми се пръсне главата вече!  Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 13, 2007, 18:42:26 »

Сладурки, малко взехте да се отклонявате от темичката!!! Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 13, 2007, 21:59:34 »

Тук като гледам най-големия ни мотиватор в темичката е Ивето. Иве, аз май усещам как ти първа ще напуснеш темичката и ще се присъединиш към бебеправещите, щом вече даже си имате готова детска стая, усещам че няма да издържите с изчакването още дълго.  girl_wink Хайде обявявам награда за първата напуснала клуба - въздушна целувка  kiss2 или усмивка по радиото  biggrin - което от двете си избере!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 14, 2007, 09:22:40 »

хехе, миличка Принчипеска, права си, че сме напред и наистина ви мотивирам да си пишем по въпроса. Но не защото скоро ще станем от бебеправещите, въпреки, че така ми се иска cray
Булечка, не се отклоняваме от темата, разнищваме причините за изчакването и възможните решения на проблемите. Ако мислиш, обаче, че е против правилата, казвай какво да поправяме Wink

За съжаление нашият проблем е изцяло в мен, аз съм тази, която страда, че не се е установила и доказала професионално, обществото все още дискриминира жените и им поставя разни правила - кога да родят, ако родят не ги взимат на работа или не ги повишават - ужасно е и не знам как ще го превъзмогна Cray

Та, Принчипеска, затова ви пиша, за да видим как са нещата при всяка една и дали това, което си мислим е общовалидно или има начин да се промени. ОХ само ако знаето колко много ми се иска един малък бебо, като племенника ми.
Вижте го


* HPIM0650m.JPG (35.05 KB, 395x295 - видяно 2013 пъти.)
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 14, 2007, 10:14:54 »

Мдааааа, гледам аз сега тука няква нова тема и си викам, ми че то все едно ме вика направо Ина, Ина ела тук.  laugh laugh laugh Ха, ми ще дойда ми, как няма. И аз съм в клуба, ама всъщност знам ли и аз вече в кой клуб съм. Освен съвсем да омажем положението и да спретнем и трети "Между изчакването и бебеправенето"Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Мацки, тука съм и аз засега, не защото нищо не правим по въпроса, а по скоро защото нито си го слагаме на сърце нито нищо. Просто не се пазим.
Но като че ли ми е по комфортно да съм в изчакващите отколкото в правещите и шашкащите се защо, мамка му, пак не стана нищо.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 14, 2007, 10:30:02 »

аз ще кажа само едно "евала", миличка ина.
Браво на вас, на мен не ми стиска дори да си помисля и за миг, че няма да се пазим и видиш ли ще се случи нещо, което не е на 100% планирано.
Абе ужас, направо като си гледам само колко са ми противорецхиви постовете се хващам за главата - луда работа crazy crazy
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 14, 2007, 10:49:56 »

Абе честно да ти кажа, ние сме заедно от 4 години и няколко месеца и сме се пазили винаги. След сватбата и то не веднага свалихме Господин Презерватив, Bravo Bravo Bravo и сега каквото и когато сабя покаже. Но като се замислиш и двамата имаме постоянна работа, живеем в собствено жилище, аз съм почти на 30год. Oh my ..., вече съм и госпожа и няма за къде да се дърпам още. Обаче мамка му, все още се радвам на гостите от Червения бряг и просто каквото и да стане на датата все ми е готино. А ако и сега ми дойде пак ще е супер, защото ще мога да си празнувам Нова година както си му е реда - с пиенето на корем с цигарите и т.н. Ако ли пък не ми дойде - пак добре, ще имам лятно бебе. Ха ха ха. Луда история съм и аз ама айде.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #54 -: ноември 14, 2007, 11:08:48 »

И аз съм като Ина в междинния клуб.Пък каквото стане.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 14, 2007, 11:15:32 »

прави сте,
но аз имам чувството, че от първия път ще стане, направо дори от една капка и после ще има shok
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 14, 2007, 15:48:15 »

Еееее, чак пък  shok едва ли ще има. И ако ги има ще са от радост. smile Но както каза Ина - каквото и когато стане (макар ние още да се пазим). blush Причините бих казала са много - нямаме собствено жилище още, на работа (поне при мен) не е мнооого сигурно, малко егоизъм от моя страна и се в този ред. Но рано или късно ще се предам. Макар да ми се иска и на мен един сладък бебо, поне за сега се радвам на чуждите. blum
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 15, 2007, 16:02:19 »

Немога да повярвам,че съм пропуснала тази темичка!!! Oh my ...
Е, както и да е и аз съм в този клуб по ред причини и терзания от моя страна!!!Съпругът ми няма никакви колебания по въпроса и даже преди няколко вечери като се прибирахме той ми каза "Мило,айде като се приберем да си направем едно бебе!!!Какво ще кажеш?" Миличкият ми той... kiss2 girl_in_love
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 15, 2007, 16:34:12 »

Деска, и моят така говори, много ми е сладък girl_in_love
нооо...
ще видим
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 15, 2007, 16:41:32 »

Деска, и моят така говори, много ми е сладък girl_in_love
нооо...
ще видим

ей че съвпадения, много са сладки нали !!!! моят пък като види някой съученик че има вече 4- годишно лапе и казва "малееееееееее на този , колко му е голямо лапето, а пък ние още нямаме" !!!! и ми става едно такова милоооо !!! до скоро не мислеше така, а все повече го хващам в бебешка крачка, даже миналия ден както си се гушкахме и си призна, че иска бебе !!!! smile за което много се радвам !!! явно така да се каже е узрял вече lol))))))
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines