Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:11:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето"  (Прочетена 112687 пъти)
 
fifi```
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 11, 2009, 13:13:45 »

[X]didi85 добре дошла,като гледам и аз ще изчаквам горе долу докато мине сватбата Ти  good

Благодаря за посрещането  give_rose
Ами успех ти желая  kiss
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 11, 2009, 14:20:16 »

Първо, честито и от мен на cherry_tea. Пожелавам лека бременност и малко сладко пухкаво бебче на финала smile
Охх, само като пиша и ми идва такова желание...ама, защо ли още стоим на фазата с изчакването, незнам.
Сега сме луднали по търсене на подходящото жилище. Та няма време (тц тц тц, какво оправдание само...).
Много се надявам и ние както kikolina да се решим поне до началото на сватбата на [X]didi85 (какво мерило само си имаме Winksmilesmile ). Пък то естествено ако стане по-рано определено няма да го върнем smile
А kikolina, с теб какво става? Ходи ли на преглед? Какво казаха?

п.с. Какво общо има фолиевата киселина? Аз нещо изтървах нишката? Защо се пие и кога?
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 11, 2009, 14:30:38 »

Stassi  ходих на преглед да ,кръвните изследвания  са ми добре,сега чакам цитонамазката,но ми каза до август да не си правя илюзии sad Вие за къде чакате,то нали знаеш подходящият момент за нищо никога не идва почти  girl_wink (да Ти имам оправданието  blum )

фолиевата се пие преди да забременееш,хубаво е месец два,демек пий я като започнете да бебеправите Wink а се пие  " да понижи риска от появяване на увреждания на мозъка на бебето (anencephaly) или на гръбнака му (spina bifida), ако жените имат достатъчно фолиева киселина в тялото си преди да забременеят......"
цунки Стаси  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 11, 2009, 14:47:28 »

Благодаря за подробното разяснение.
Е, дори и след август месец да е, лошо няма...Тъкмо бебенцето ще се роди пролетта-лятото  blum blum  Wink
Е, да, права си - няма идеален момент. НО (винаги има едно голямо "но"...) все пак ще си изчакаме малко, поне да се стабилизират нещата. То ясно, че няма всичко да е идеално, но поне да е перфектно  DANCE laugh blum
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #424 -: април 11, 2009, 20:53:29 »

Кikolina, благодаря ти и ще те чакам в някоя от другите темички  Wink Надявам се всичко при теб да се подрежда по най-добрия начин.

Нещо не те виждам в Бъдещи мами?! А исках там да ти честитя за да не ни обвинят пак че разводняваме темата  Wink
Но след като не те намирам ще кажа тук - Честито! Спокойна бременност и леко раждане ти желая от все сърце  danceg

Благодаря, Герганчеgive_rose  Не успях да се запиша веднага там, пък и като попрочетох видях някаква дилема за целта на темата и т.н. ... и се отказах.  tease (до преди малко)

Stassi, дано нещата се стабилизират при вас.  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 11, 2009, 21:00:37 »

Ето я и втората част на тази темичка!

Пожелавам пишещите в нея да са все по-малко! good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines