Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 08:00:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето"  (Прочетена 114381 пъти)
 
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 10, 2009, 19:01:33 »

Хихииии, браво Kristinka страхотна новина  yahoo много се радвам за теб, пожелавам ти скорошни резултати и бързо в темата на бъдещите мами. Дано всичко да е наред и да сте много щастливиии.  give_rose
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #391 -: февруари 10, 2009, 22:29:03 »

Хайде, Kristinka, до скоро виждане в някоя друга темичка  Wink
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 04, 2009, 15:11:24 »

момичета, с мъжа ми решихме да се местим в темата на бебеправещите.
до нови срещи там smile
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 04, 2009, 15:21:09 »

 echy_ Честито!Много се радвам за вас. И хайде скоро да се похвалите с резултат : stork-gurl stork-boy
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 04, 2009, 17:12:41 »

echy, и аз стискам палци скоро да се прехвърлиш към темите за бъдещите мами  Good luck
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #395 -: март 04, 2009, 17:26:55 »

Echy_, това е хубава новина!  smile
Дано това, което сте си пожелали и към което се стремите да ви се случи съвсем скоро.  good

Аз съм с единия крак все още тук, а с другия - в другото клубче, но не съм направила окончателния скок   girl_wink

Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 04, 2009, 18:26:41 »

Ечи, страхотна новина. Чакам регистрация в нашата темичка, за да ти честитя официално.
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 04, 2009, 23:13:15 »

Бравоооо echy_ за решението и успех, дано скоро се похвалиш с още по хубава новинааааа  Bravo
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 06, 2009, 12:46:58 »

Ние, живот и здраве, август месец се местим в другата тема. Изчакваме вече по здравословни причини, че имах раничка на шийката, но миналия месец ми я гориха и сега трябва да изчакам април месец да ми мине контролния преглед. После ще имам още един, някъде преди сватбата се пада, и после...и двамата се молим всичко да е наред, защото чакаме с нетърпение да почнем да работим за бебче.... give_rose
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 08, 2009, 01:56:00 »

Хайде и аз да се запиша тука...,от 4 месеца в клуба на бебеправещите,май е по-удачно да съм в това клубче,поне засега smile От февруари месец си пуснах по високи усигоровки и малко ще трябва да поизчакаме...
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #400 -: март 09, 2009, 11:30:16 »

Добре дошла, preslava_82smile Остани колкото ти се иска и дано преходът към мечтаната тема после бъде бърз и приятен.

А то и изчакването може да бъде приятно  Wink
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 09, 2009, 13:09:30 »

Предполагам 2-3 месеца,ще е застоя с бебеправенето,но това не означа че пак няма да е приятно Girl_hide
А и другото,което е ми се иска малко да се повталя blush,защото само като си представя какво хипопотамче ще стана и се отчайвам....Всички ми казват-спокойно ти след това ще отслабнеш искаш,неискаш,но....
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 10, 2009, 01:24:35 »

ох и аз за сега съм тук  sad миналият месец правих аборт поради жестоко отлепяне на плацентата  и сега изчакваме,а така не ми се чака....а и си нямам на идея колко ще се наложи да отлагаме с бебеправенето,сега си чакам цикълът и ще ходя на преглед
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 10, 2009, 04:39:44 »

Не се притеснявай kikolina , дано да е било в по ранен месец аборта, защото една моя приятелка с отлепена плацента изкара до 7 месец, накрая се усложни и получи някакво вътрешно натравяне, за малко и нея да изпуснат а бебето почина  cray cray cray, беше абсолютна трагедия, все пак си беше полуготово бебче  cray. Гледай сега да се закрепиш ти и да си засилиш организма, ако трябва пий някакви витамини или други добавки, ходи си на лекар виж как стоят нещата и само горе главата и позитивни мисли, веднъж щом е станало пак ще стане. Успех и всичко да е наред!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 10, 2009, 09:50:30 »

kikolina, мила само от твоя организъм зависи колко време ще трябва да изчакате с бебеправенето. Поелавам ти да си много силна и съвсем скоро да те приветстваме отново в клуба на бебеправещите и този път всичко ще е наред. Убедена съм в това. Късмет и много положителни мисли ти пожелавам.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines