Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:14:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето"  (Прочетена 112688 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 12, 2007, 19:36:37 »

и ние изчакваме заради моите проблеми но се надяваме скоро да се запищем в другото клубче DANCE
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 12, 2007, 19:42:08 »

Ей, момичета и аз се записвам в клуба, вапреки че имам голямо желание за бебче
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 12, 2007, 20:04:27 »

И аз се записвам!!!  smile Но тайничко се надявам по-кратко време да съм тук smile!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 12, 2007, 20:15:19 »

Записвам се и аз!Засега изчакваме.Надявам се още малко разбира се!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 12, 2007, 20:20:46 »

Булечка, а ще ни преместиш ли постовете, ако и другите момичета са съгласни разбирасе, за да не се повтаряме:)

Готово!!! good Мисля, че всички постове са преместени!!! Wink
« Последна редакция: ноември 12, 2007, 20:23:04 от Bulechka » Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 12, 2007, 20:47:26 »

и аз се записвам в това клубче  Wink за сега в близките 1,2 години ще сме в това клубче  Wink
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 12, 2007, 21:56:21 »

За съжаление и аз се записвам тук, но се надявам да не е за много дълго  Wink
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #22 -: ноември 12, 2007, 22:26:56 »

и аз съм тук   Mad girl
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 12, 2007, 22:42:52 »

 Oh my ... доста форумци имало като нас! Горе главите и не се притеснявайте скоро един по един ще се запишем и в Бебеправищите и после в Бъдещи майки! На всички ви го желая, както и на себе се разбира се!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 12, 2007, 23:32:41 »

Аз си мислех, че сме само 2-3 момичета в целия форум, а то имало доста момичета, които изчакват. При нас проблема е не само финансов, но е свързан с готовност за цялостна промяна в начина ни на живот. В смисъл, че със всичко ще трябва да се справяме съвсем сами, защото няма да има около нас баби и дядовци, които да помагат. Това ме плаши като че ли най-много. Появи ли се веднъж бебчето ще трябва един от двама ни винаги да е закован вкъщи с него. Няма да можем да излизаме с приятели, а за ходенето на университет за дълъг период от време съвсем ще трябва да забравя. Много го искаме, ама не ни стиска, дето се вика. Освен това във финансово положение, така сме я вързали, че направо сме цъфнали!  sad
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 12, 2007, 23:42:11 »

Мен не ме притеснява това дали ще ни помага някой или не, все ще се справим някакси, макар че малко помощ не е излишна на никой. За момента най-големите ни опасения са свързани с финансите и това че все още не сме се установили някъде за постоянно. Искаме да се върнем в България, да си купим къща или апартамент, но за това е нужно време и пак средства.  Girl_sing Така че в момента на "голите ни задници" само бебе ни липсва. А така ми се иска...  Cray
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 13, 2007, 09:07:06 »

Благодаря на Булечка за хубавото ни клубче, аз лично ще се надявам на съжети от нея и дръгите мами:)
Милички Принчипеса и Наталия, имам подобни терзания на вашите.
Ние с милото сме завършили образованието си изцяло в БГ, а сега сме се захванали да си довършваме етажа на къщата, която татко построи на груб строеж, и за нас има един апартамент от 120 м2, така, че имам чувството, че всичко с надеждите за специализация в чужбина, което идвамата винаги сме искали отпадат.
Малко ви завиждам, че поне това ще успеете да свършите.
Имам обаче примера на девер ми и жена му - те живеят във Франция, девер ми се дипломира като доктор и вече работи, а жена му още е студентка. преди година и половина като разбрахме, че е бременна дори се скарахме с тях - не сте си уредили нищо и т.н. и т.н., дори не са сключили брак.
Но сега бебо ще стане вече на 1 годинка, и двмата ни казват, че се справят добре, работят, взимаха си детегледачка, бабата ходи да помага, и много се радват, че са се решили на тази стъпка.
И въпреки това аз за себе си най-много се страхувам как ще се развия професионално,ако скоро забременея. Просто не се чувствам стабилна в работата си - искам да постигна едно по-добро ниво, преди да отсъствам.
Ох, стана дълго.
А колко много искам бебче - имаме вече детска стая налепена с тапети на мечета blush
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 13, 2007, 09:33:21 »

Айде и аз да се разпиша в тази тема - за мое голямо съжаление  :'(но се надявам да не е за дълго!  *THUMBS*Явно с много момичета имаме сходни проблеми - и финансови, и психологически!  :(Но се надявам в близките месеци и аз да се разпиша в темата за "Бебеправещи"! Пожелавам на всички момичета да не се отчайват и скоро в тази тема да не остане никой!!! give_rose
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 13, 2007, 09:36:37 »

момичетааа, аз май също съм за тази темичка.... Girl_sing
много ни се иска бебче, но пък и сватба ни чака юни месец и не ми се искаше да съм бременна, защото съм много емоционална и незнам как ще ми се отрази вълнението... nea, също и апартамента чакаме да ни стане готов, после обзавеждане...но в същото време ХИЧ не ни се чака повече... Mad girl
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 13, 2007, 10:15:18 »

Хайде и аз се включвам тук, какво да се прави!  Girl_sing
Аз също се надявам да не е за дълго, но каквото времето покаже  pardon
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines