Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:38:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нерегистрираните потребители могат да пишат тук  (Прочетена 175241 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: октомври 17, 2006, 13:37:52 »

Всеки нерегистриран потребител може да задава въпроси, относно проблеми при регистрацията или някакъв друг проблем със сайта.

За целта виж прикачената картинка (с кликане върху нея).

Мненията и темите на нерегистрираните потребители ще бъдат подложени на строг модераторски контрол.


* newtopic.gif (6.72 KB, 484x106 - видяно 16732 пъти.)
« Последна редакция: октомври 17, 2006, 13:41:35 от Teo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 17, 2006, 13:51:40 »

Мненията и темите на нерегистрираните потребители ще бъдат подложени на строг модераторски контрол.


 hiphip Добре, брово, Тео, много хубаво казано!!! good
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 17, 2006, 13:59:37 »

Влизаме в програма за насърчаване на потребителите  blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 17, 2006, 14:04:31 »

 hiphip  good САМО ТАКА!!!  hiphip  good  hiphip

Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #4 -: октомври 25, 2006, 19:44:56 »

Това е много добра идея!  :hiphip:Има форуми където всеки си пише каквото си иска и дори се поста от чуждо име...Но вие сте добър екип и мислите за всички ни-да ни е добре и да се забавляваме! LOVING
Активен
Диди
Гост
« Отговор #5 -: март 25, 2007, 14:54:40 »

Аз искам да се регистрирам, но цял ден ми излиза следното съобщение- "В момента се работи над тази страница, моля посетете отново по-късно! " Така е от сутринта...надявам се да е временен проблема и скоро да съм пълноправен член на форума sad
Активен
mariana
Гост
« Отговор #6 -: август 10, 2007, 12:36:20 »

Как да пиша като "гост" в една от темите?
Активен
Йорданка
Гост
« Отговор #7 -: януари 06, 2008, 20:57:22 »

Защо след като се регистрирах не мога да вляза с потребителското си име и парола.Постоянно ми излиза грешно потребителско име или парола? Дори се регистрирах втори път за да проверя дали не съм сбъркала нещо ,но пак същото...Лошото е че в мейла с потвърждението на регистрацията ми няма парола,нито в единия нито в другия. Моля ако някой е имал същия проблем да ме посъветва какво да правя.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 07, 2008, 11:06:09 »

Паролата се задава при регистрация.
Използвай този линк http://www.svatbata.bg/lostpassword.html. Ще получиш писмо, чрез което ще може да си въведеш нова парола.
Това решава проблемите в повечето случай. Потребителското име на кирилица или на латиница е?
Ако има нещо пиши тук.  Wink
Активен
tetete
Гост
« Отговор #9 -: януари 12, 2008, 15:53:05 »

Здравейте и от мен!
Аз имам същия проблем - при регистриране и потвърждаване на регистрацията получавам съобщение, че не мога да вляза с избраните от мен име и парола. Пробвах с нова регистрация, потвърдих я, но отново не се получи. Смених паролата, но и с новата парола не става.
Потребителското ми име е на латиница, както и паролата.

Къде може да бъркам?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 24, 2008, 11:28:26 »

Оправено. Молим да ни извините, много трудно открихме къде е всъщност проблема.  sad
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 16, 2008, 10:25:31 »

Здравейте! Аз се регистрирах преди известно време и нямах проблеми, защото на компютъра излизаше името ми автоматично, но като излязах и влязах отново със същото име и парола вече името ми с което участвам във форума  е като името на регистрагия, а преди беше друго, сега като пробвам да си сменя от редакция на профила не мога, пише, че вече съществува.  А и от друг компютър като влизам отново влизам не с името, което съм подала преди за учстие, а с името с което съм се регистрирала, как мога да го сменя? Предварително благодаря!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 16, 2008, 15:08:38 »

Името, можеш да смениш от профила на форума. Но това ще е името, която ще се изписва над мненията ти. Потребителското име не може да се сменя, само паролата. Дано съм разбрал това ли е проблема.
Ако е нещо друго пиши ми на лични.
Активен
Vilиъана
Гост
« Отговор #13 -: април 23, 2008, 21:25:03 »

Здравейте и от мен, опитах да се регистрирам, но явно нещо съм объркала и не стана. Може ли някой да ми помогне?
Активен
Viliyana
Гост
« Отговор #14 -: април 23, 2008, 21:27:18 »

Лелеее, от бързане даже и името си обърках Wink
Активен
Агенция Амур
Гост
« Отговор #15 -: септември 17, 2008, 08:30:54 »

Здравейте,
Моля, да ми изпратите оферта за реклама на [email protected], защото линкът, който сте дали във вашата страница към цени и реклама - не функционира,
Благодаря предварително!
Емилия Сватбена агенция АМУР
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 17, 2008, 14:39:28 »

Благодаря за забележката. Сега ще я оправят проблема.
Активен
mishunak
Гост
« Отговор #17 -: февруари 12, 2009, 16:45:02 »

Здравейте,
Миналата седмица се регистрирах ,но още не съм получила потвърждение по мейла.
Активен
umbrina
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 13, 2009, 12:57:34 »

Zdravejte, napravih si profila otdavna, no 4ak sega zapo4nah da si oformqm sajta..Qvno po nqkakv na4in sam zi zaklu4ila snimkite i horata ne mogat da gi vijdat bez parola, a az nqmam takava..Molq, ako nqkoj znae da mi kaje ot kade da mahna tozi kod za dostap smile BLAGODARQ PREDVARITELNO ........
Активен
надя
Гост
« Отговор #19 -: март 18, 2009, 16:06:08 »

здравейте аз искам да попитам какъв е проблема че от сутринта се опитвам да се регистрирам и съм оставена на изчакване за проверка на потребителското име???? shok shok
Активен
lala
Гост
« Отговор #20 -: април 01, 2009, 18:55:40 »

    МОЛЯ,Помогнете ми с отзиви и мнения за фотограф от София Румен Владимиров.
Активен
Ами сега?
Гост
« Отговор #21 -: август 03, 2009, 11:44:23 »

Моля Ви, пуснете ми на мейла условията да бъда регистрирана във форума като собственик на агенцията ми smile
Поздрави,
Виолета Канъкова
СА "Ами сега???"
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 04, 2009, 11:26:25 »

На този етап няма подобна възможност  Wink
Активен
Ime
Гост
« Отговор #23 -: август 25, 2009, 13:38:18 »

Може ли мъничко помощ, защото оплетох конците. Аз съм Su_to, но не бях влизала известно време и сега ме пише гост. Опитах се да вляза в акаунта си, обаче ... хъхъхъ....  blush май нещо съм си забравила паролата, а в пощата ми има само потребителското име (в писмото за потвърждение на регистрацията) и няма как да си я прочета. Какво трябва да направя сега, за да мога пак да си влизам в акаунта?  cray
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #24 -: август 26, 2009, 07:24:22 »

Успях да я налучкам, може да изтриете този и предния ми пост.  danceg
Активен
Vily_st
Гост
« Отговор #25 -: септември 10, 2009, 11:41:53 »

Здравейте, преди около година и половина  си направих регистрация, имам и албум със сватбени снимки, но поради ред причини от доста време на съм влизала. Има ли вариант за промяна на потребителското име и паролата, тъй като с това име, което мислех че е не мога да влезна, след като промена паролата. Опитах се да си направя нова регистрация, но не ми приема e-mail-а, тъй като вече веднъж съм се регистрирала в него. Предварително благодаря smile
Активен
Alia_Mishel
Гост
« Отговор #26 -: септември 18, 2009, 15:51:07 »

Здравейте, опитвам се да се регистрирам, но постоянно ми излиза това съобщение - Email адреса, който сте посочили е зает! Моля опитайте с друг. Това е моят личен Email  и незная как може да бъде зает!
Благодаря предварително, ще се радвам да мога да се регистрирам  smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 18, 2009, 19:32:30 »

Изпратете email на
Активен
Alia_Mishel
Гост
« Отговор #28 -: септември 19, 2009, 08:36:12 »

Благодаря  good
Активен
maj4eto sum
Гост
« Отговор #29 -: октомври 14, 2009, 09:24:59 »

Някой може ли да ми каже защо не мога да вляза в сайта crazy
Всъщност като вляза ме показва че съм онлайн,а като искам нещо да пиша и съм офф, и ме показва някаква грешка crazy
Активен
diana_modreva
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #30 -: декември 15, 2009, 10:59:22 »

Здравейте, аз съм нова тук.
Незнам къде да си задам въпроса и за това пиша тук, ако не му е тук мястото,
моля да ме извините.
Интересува ме , мога ли да сключа църковен брак без да имаме сключен граждански ?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 15, 2009, 11:09:22 »

Здравейте, аз съм нова тук.
Интересува ме , мога ли да сключа църковен брак без да имаме сключен граждански ?
Здравей Диана, въпроса ти не е за тук найстина. В различните раздели на форума момичетата са споделили много информация има и специална тема за Църковен брак , можеш да разгледаш ако искаш http://forum.svatbata.bg/index.php/board,6.0.html
Отговора на въпроса ти е НЕ, трябва да имаш първо сключен граждански smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 15, 2009, 11:09:55 »

Здравей diana_modreva, във форума има тема за църковния брак, но това което знам има изключения, в които свещениците разрешават, но обикновено се изисква сключен граждански брак.

този линк може да ти е полезен - http://www.dveri.bg/content/view/7164/39/
Активен
diana_modreva
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #33 -: декември 15, 2009, 11:28:05 »

Благодаря за бързите отговори.Прочетох това което ми посочихте и за съжаление се потвърди, че не можем да сключим църковен брак, без да имаме граждански.Аз бях почити сигурна, защото на църковния календар пише ,че за църковен се прилага и граждански, но реших за потвърждение да попитам.
Активен
diana_modreva
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #34 -: декември 16, 2009, 23:33:13 »

Оказа се , че в България МОЖЕ да се сключи църковен брак и без да има скючен граждански брак.
Попитах трима различни попа и също така го казаха по ПроБГ.Имаше предаване и там беше поканен поп и той го потвърди.Може да се сключи църковен брак, без да има граждански!
« Последна редакция: декември 16, 2009, 23:36:24 от diana_modreva » Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #35 -: декември 30, 2009, 01:03:35 »

Съжалявам че ще те разочаровам, но в България НЕ Е ВЪЗМОЖНО да се сключи църковен брак, без граждански такъв. Това което най-вероятно са имали предвид свещениците с които сте разговаряли е че няма да ви искат брачно свидетелство за да ви венчаят, при положение че след църковния ще сключите и граждански брак, просто са проявили разбиране по отношение на проблема с датите и часовете. Вярно е че имаше дебати по темата, но в крайна сметка предложението се отхвърли, като основния довод беше бюрократични пречки - ненагледно водени архиви в канцелариите на църквите. Всяка би трябвало да е снабдена с компютър с определен достъп до информация за актуално семейно положение, а нашите църкви за съжаление са на светлинни години от това. В този ред на мисли отново ще повторя че единствения брак, който има юридическа сила и поражда правни последствия в България е гражданския, сключен в законна ритуална зала от служебно лице. Всичко останало е само със сантиментална стойност. Ако не ми вярваш, обърни се към адвокат за консултация! Съжалявам че те разочаровам badgirl
Активен
Exce_ll_ent
Гост
« Отговор #36 -: март 17, 2010, 18:17:48 »

Мили моми4ета немога да се регистрирам  cray Все ми пише грешен код от картинката,имейла е зает ????? Помагайте
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 17, 2010, 22:03:48 »

Регистрацията не е направена с това потр. име Exce_ll_ent и не може да бъде проверена.
Активен
sangrea
Гост
« Отговор #38 -: август 18, 2011, 17:48:34 »

как се прекратява регистрация ?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 18, 2011, 18:41:13 »

Вече нямате регистрация
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #40 -: януари 11, 2012, 13:18:32 »

Здравейте, по някаква причина не мога да пиша по другите теми в този раздел или поне не мога да намеря подходяща тема, по която да пиша.
Получих рекламно лично съобщение и е чудех дали е разрешено и на кого трябва да се оплача. Мерси.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 11, 2012, 14:28:42 »

Всички рекламни съобщения са изтрити. Потребителят е баннат.
« Последна редакция: януари 11, 2012, 14:35:37 от Teo » Активен
radity85
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #42 -: януари 20, 2016, 13:22:27 »

Здравейте и от мен, опитах да се регистрирам, но явно нещо съм объркала и не стана. Може ли някой да ми помогне?

Много е лесно, просто чети внимателно нещата
« Последна редакция: януари 20, 2016, 17:18:05 от Teo » Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines