Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:45:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Манийка"- Асеновград - НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ!  (Прочетена 25611 пъти)
 
po6i
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #15 -: юни 18, 2010, 20:07:58 »

Здравейте момичета, бъдещи булки.
не съм от конкуренцията нито ще изразявам някакво крайно мнение просто моята истина е следната:
Харесах си прекрасна рокля в прекрасния магазина на Манийка в Асеновград.До тук всичко е прекрасно, жената там казваше, че всяка корекция която искам по роклята ще бъде изпълнена без АБСОЛЮТНО никакъв проблем /всичко можем/После обаче отивам при лелките във фабриката и там ...... аз казвам какво искам .... те казват какво могат...... ама това са различни неща. Кофти.Оказва с,е че това което се казва в магазина и това което на практика се получава са сЪвсем различни неща и естествено, че е така докато ти вземат парите са мили и любезни.
 Не искам да сам груба. Ролкята ми е прекрасна красива добре ушита, но това ми костваше много време нерви и усилия за да разбера тях . Защо са такива и какво подяволите става в тази тотално сбъркана организация.
истината е че са ДОБРИ  можеби най-добрите в Асеновград, но не разбират основни неща в бизнеса.
това е мое мнениене го натрапвам на никого.
Всеки който е влезнал тук иска да разбере нещо за Манийка..... това е от мен.
И за финал да кажа не си тръгвайте от там ако не сте  100% сигурн,и че сте получили това за което сте си платили. после всичко се забравя и остава хубавата рокля.
Искам да кажа на Манийка:  професионалисти сте , но бъдете такива във всичко дори и в подхода към клиента.......
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines