Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 09:34:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Манийка"- Асеновград - НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ!  (Прочетена 25620 пъти)
 
Sunflower
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« -: ноември 09, 2007, 23:53:27 »

Здравейте приятели!Казвам се Милена и от 27,10,2007г. с половинката ми вече сме семейство. CHEERS
Мислех си дали изобщо е нужно да споделям преживяванията си, но в крайна сметка, ако на всяко лошо отношение отвърнем с безразличие, помагаме и на другите да попаднат в малка безизходица, както се случи с моята рокля.Що сълзи изплаках...чудо беше.Искам с няколко думи да разкажа за магазина и фабриката на Манийка-Асеновград и да се опитам да предпазя някои от вас, защото е адски глупаво дни преди сватбата да се почувстваш смазан.
Та месец преди събитието ходихме в Асеновград.Допадна ми най-много един страхотен (спред мен)модел, в който се почувствах чудесно, но продавачката Галя ми обясни,че понеже роклята била наскоро на някакво дефиле някъде си не мога да я купя точно нея, а е нужна поръчка.Аз до последно не исках да ходя на проби,но се съгласих, все пак я почувствах Моята Рокля.УВИ!Дадох поръчка.Платих 200лв капаро,взе ми мерки любезната продавачка и аз щастлива си тръгнах.След седмица, за пробата трябваше да ида във фабриката.Където се оказа, че това,което бяха направили ме извади извън равновесие.Стоеше като парцал,а беше почти готова.Модела беше с малко мъниста,но започнаха да се пазарят( от фабриката) -една страшно груба леля, че за мънистата се доплаща още и ме изнудиха да им дам още 50лв при все,че го избродираха ужасно.Когато ме попитаха дали ми харесва- изстрелях едно отчаяно НЕ и те почти ми направиха скандал,как може,та те толкова се старали ......както и да е!Нямах избор-трябваше да я взема, беше се наложило да дам 200лв капаро,а роклята стуваше 350...впоследствие 400 и така.
В София открих страхотна шивачка, която спаси,зле ушитата и избродирана рокля за още 40 лв, но най-важното я спаси.Много съм й благодарна!

Това исках да споделя-оказва се,че във фабриката на "МАнийка" са груби хора, уж специалисти , 100г история....вятър!!!
Знам,че е свършен факт, но ако мога да предпазя някоя от вас-ще съм изключително щастлива, защото този ден е най-светлият в живота на човек и трябва да го изживеем истински!
Пожелавам ви щастие и слънце от сърце! Dance
« Последна редакция: февруари 11, 2008, 17:50:25 от Teo » Активен
viki2007
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 10, 2008, 21:38:35 »

Здравейте,
днес прочетох критиката към Манийка-Асеновград и мисля ,че трябва да възразя
Всичко-от роклята през украсата на чашите и други дреболии ми ги направиха те и нямам думи да им благодаря и да ви обясня колко сам доволна.
БЛАГОДАРЯ на  всички от МАНИЙКА и ако сега трябваше да реша на кого да се доверя без резерви бих ви избрала отново-направихте сватбата ми по-красив!!!!!!
« Последна редакция: февруари 11, 2008, 17:52:06 от Teo » Активен
Sunflower
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #2 -: февруари 11, 2008, 17:49:33 »

Здравей, viki2007!
Мога само да се радвам,че не си имала моите преживявания дни преди сватбата.Явно моето е лош късмет.И дано да е така и да се окаже,че съм изключение.С голяма любов си я поръчах роклята и не съм очаквала това отношение във фабриката (не в магазина, където жената беше любезна), но изказах своето мнение по  отношение на тази фирма, просто такива бяха фактите.Ти готова рокля ли си купи или я направиха по поръчка?
« Последна редакция: февруари 11, 2008, 17:52:29 от Teo » Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 11, 2008, 18:03:16 »

Здравейте момичета искам и аз да кажа че моята рокля също е от Манийката Асеновград ,направих си я по поръчка ходих на проби точно в тази фабрика и съм много доволна нямах никакви проблени и роклята ми беше ушита по точния модел които исках smile smile smile smile
Активен
viki2007
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 11, 2008, 18:10:19 »

ЗДРАВЕЙ Sunflower !
От идеята за рокля/аз съм по-едричка/ yahoo,до последния детайл направихме с хората от МАНИЙКА и то само с 3 ходения до фабриката,освен това понеже акцентите на сватвата бяха в бордо те украсиха всичко останало без грам кич с много стил .
Активен
barbarela
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #5 -: февруари 14, 2008, 12:33:22 »

Здравейте момичета!
И аз си изпатих от фирма "Манийка" lacnl8 - става дума за воала ми. Когато го взимах не забелязах че е леко скъсан на няколко места видях  го  когато се прибрах и понеже съм от Асеновград се върнах до фирмата на секундата и помолих да ми го оправят. Там ме посрещна сърдитата лелка и го взе, помоли ме тъй като сам от града да изчакам до другия ден. Когато отидох да си взема воалчето на другия ден то все още не беше готово и ми казаха да изчакам 15 мин. след което ми го донесоха толкова грозно зашит (личеше си че беше а ръка) че ако си го бях оправила аз щеше да е по добре. И естествено казах на лелката че не ми харесва, а тя ми каза да отида другаде да ми го направят по-хубаво, както и направих в последствие.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 09, 2008, 14:36:28 »

Моята рокля също я шиха в Манийка...останах доволна... good
Активен
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #7 -: август 15, 2009, 13:12:28 »

Моята рокля също е от там. Много красива - трябва да отбележа. Жената от магазина беше много любезна, но когато отидохме до фабриката за подкъсяване и стесняване се сблъскахме с ужасно грубото отношение на една сърдита лелка. С майка ми лекичко и с такт и разбиране успяхме да я умилостивим и спечелим на наша страна, а все пак бяхме клинетите!
Аз не харесах един детайл от роклята те не искаха да го махат и заменят с друг, защото наближаваше края на работния ден. Пак с леко досадно мрънкане-подсмърчане постигнах своето, но останах с впечатление на претупване.
Определено им липсва отношение, може би, защото имат досатъчно работа и поръчки.
Активен
Cattleya
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 19, 2009, 18:54:45 »

Здравейте,

днес взех роклята си от Манийка   yahoo  yahoo  yahoo , страшно съм доволна  smile И от роклята и от вниманието, което ми обърнаха. Още като я поръчвах продавачката се държа страшно добре с нас и направи така, че да се чувствам много конфортно докато избирам, меря, питам... Днес отидох леко резервирана във фабриката, след като вече бях прочела коментарите, но се изненадах много приятно, когато и там ми обърнаха нужното внимание, жените се държаха много добре с мен, бяха изключително мили и търпеливи  smile
А роклята е точно каквото очаквах, което не е изненада, след като си избрах техен модел   smile
Активен
Irka66
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #9 -: април 29, 2010, 21:43:00 »

Искам да попитам хората с положително мнение за фирма Манийка кой им плати или ги накара да напишат тези неща във форума? Защото не мога да си представя как е възможно да си доволен клиент при положение, че още с влизането една груба лелка с огромно количество грим започва да ти крещи, да мрънка колко много работа имала, да не ти дава възможност да се погледнеш в огледалото (което впрочем представлява мъглива и мръсна овална повърхност подпряна на стената) и непрекъснато да се опитва да те убеди, че черното е бяло???? Харесах си рокля в магазина, но реших, че искам малки промени в модела, затова я поръчах за по-късно. За нея платих 500лв., но е ужасно криво скроена и зашита некачествено, отпред е на около 2 см от пода, а отзад се влачи по земята. Да не говорим, че чакахме 6 часа за да получим роклята, която в момента е на шивач, за да се поправят грешките на фирмата. Около 5 часа следобед въпросната лелка започна да се оплаква, че сме отишли прекалено късно, работничките в цеха искали да се прибират, а ние цял ден сме я разкарвали за по сантиметър и половина. Мога да кажа, че не бяхме единствените в това положение, защото с нас чакаха за проба в един и същи ден поне още 10 нещастни момичета.
Нямам думи, с които да опиша разочарованието си и силно се надявам, че други няма да се възползват от "милите" услуги на фирма "Манийка".
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #10 -: април 30, 2010, 00:50:04 »

Ами не ходете там момичета! Няма нищо по-хубаво от готовата рокля, а ако можете да си позволите маркова рокля си спестявате много главоболия. И най-важното - няма как да не сте прекарасни.
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #11 -: април 30, 2010, 09:14:02 »

Искам да попитам хората с положително мнение за фирма Манийка кой им плати или ги накара да напишат тези неща във форума? Защото не мога да си представя как е възможно да си доволен клиент при положение, че още с влизането една груба лелка с огромно количество грим започва да ти крещи, да мрънка колко много работа имала, да не ти дава възможност да се погледнеш в огледалото (което впрочем представлява мъглива и мръсна овална повърхност подпряна на стената) и непрекъснато да се опитва да те убеди, че черното е бяло???? Харесах си рокля в магазина, но реших, че искам малки промени в модела, затова я поръчах за по-късно. За нея платих 500лв., но е ужасно криво скроена и зашита некачествено, отпред е на около 2 см от пода, а отзад се влачи по земята. Да не говорим, че чакахме 6 часа за да получим роклята, която в момента е на шивач, за да се поправят грешките на фирмата. Около 5 часа следобед въпросната лелка започна да се оплаква, че сме отишли прекалено късно, работничките в цеха искали да се прибират, а ние цял ден сме я разкарвали за по сантиметър и половина. Мога да кажа, че не бяхме единствените в това положение, защото с нас чакаха за проба в един и същи ден поне още 10 нещастни момичета.
Нямам думи, с които да опиша разочарованието си и силно се надявам, че други няма да се възползват от "милите" услуги на фирма "Манийка".
Странно. Роклята на моята най-добра приятелка е купена ot тук и беше много доволна. Нямала е никакви проблеми с обслужването иначе веднага щеше да ми се оплаче. точно от Манийка good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 30, 2010, 10:47:28 »

Aз имам две рокли от там и от двете съм доволна-станаха точно така както ми бяха обяснили и исках  smile
Като не сте доволни от резултата,защо изобщо сте я взели. Аз не бих взела рокля която не отговаря на това което съм поискала. Аз също чаках 5 часа,за да ми я до направят и ги връщах за най-малкия детайл който не ми харесваше.
Ами не ходете там момичета! Няма нищо по-хубаво от готовата рокля, а ако можете да си позволите маркова рокля си спестявате много главоболия. И най-важното - няма как да не сте прекарасни.
Имам и 'маркова' рокля-беше ми за бала,но пак ми я шиха-дизайнерката държеше да имам уникална рокля,която да е ушита за мен и само аз да съм носела.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #13 -: юни 05, 2010, 14:09:57 »

Странно! Когато видя единичен коментар за конкретно ателие, ди джей, фотограф и т.н. от човек, влязал във форума, писал, излязал и никога повече не се върнал, за да пише отново, изпитвам голямо недоверие към въпросния пост. Имам предвид коментара на Ирка66. Аз влизам в този форум от година и половина и никак не пиша, но пак имам няколко десетки коментара. Изобщо нямаше да се намесвам, ако лично не бях ходила в Манийка преди около половин година, и мога да кажа, че гореописаното изобщо не отговаря на реалността. Посрещна ме лично дизайнерката, беше много мила, мерих рокли, обясняваше толкова много, всичко което исках да знам, че бъдещият ми мъж и братовчед ми, с които бях отишла, ми казаха на излизане: "Тази жена направи много сериозна заявка да ти ушие роклята." Това беше комплимент от тяхна страна за нейната работа. Който е ходил в Манийка знае, че там има широки кабини с огледала от три страни и нямаше никакви проблеми с оглеждането. Единствената ми забележка беше, че някои рокли, които явно са много мерени, имаха нужда от химическо чистене, но само това беше, нищо друго. И изобщо, като видя възхваляващ или обратното - компроментиращ пост от човек с 1-2 коментара общо, винаги си мисля, че става въпрос за "мръсни номера на конкуренцията". Което, честно да ви кажа, мен като бъдеща булка, която иска единствено и само вярна информация, това ме дразни извънредно много. В колко теми има такива заяжданици на дребно! 
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 05, 2010, 18:19:03 »

Здравейте момичета, подкрепям мнението на Neblka
Преди три дена си взех бучинската рокля от Манийка и останах очарована от това което получих. Смятам че там са доста коректни , и работят страшно добре.Вярно фабриката където се ходи за проби е малко неугледна но това няма много значение когато  работата е свършена както трябва .
Найстина малко послъгват че всички модели са си техни, тъй като моят специално е от колекцията на маги сторреро, но въпреки това едно Голямо благодаря  на Манийка  give_rose
Активен
po6i
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #15 -: юни 18, 2010, 20:07:58 »

Здравейте момичета, бъдещи булки.
не съм от конкуренцията нито ще изразявам някакво крайно мнение просто моята истина е следната:
Харесах си прекрасна рокля в прекрасния магазина на Манийка в Асеновград.До тук всичко е прекрасно, жената там казваше, че всяка корекция която искам по роклята ще бъде изпълнена без АБСОЛЮТНО никакъв проблем /всичко можем/После обаче отивам при лелките във фабриката и там ...... аз казвам какво искам .... те казват какво могат...... ама това са различни неща. Кофти.Оказва с,е че това което се казва в магазина и това което на практика се получава са сЪвсем различни неща и естествено, че е така докато ти вземат парите са мили и любезни.
 Не искам да сам груба. Ролкята ми е прекрасна красива добре ушита, но това ми костваше много време нерви и усилия за да разбера тях . Защо са такива и какво подяволите става в тази тотално сбъркана организация.
истината е че са ДОБРИ  можеби най-добрите в Асеновград, но не разбират основни неща в бизнеса.
това е мое мнениене го натрапвам на никого.
Всеки който е влезнал тук иска да разбере нещо за Манийка..... това е от мен.
И за финал да кажа не си тръгвайте от там ако не сте  100% сигурн,и че сте получили това за което сте си платили. после всичко се забравя и остава хубавата рокля.
Искам да кажа на Манийка:  професионалисти сте , но бъдете такива във всичко дори и в подхода към клиента.......
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines